Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Hanz 397
13.09.2015 22:00 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
U??vate?
DeFuckTo napsal(a):
robo - to je přesně právě dvojková laguna, navíc před faceliftem - tohle auto bylo fakt průser a jak jsem napsal prve, z tohohle auta dodnes těží antikosočtverci. (jedničková je tohle .link. a ta je v poho)

A abych byl taky trochu k tématu - za mě bych bral Volvo.. Motory na špici (s BMW a MB), cena ojetiny přijatelná, akorát náhradní díly drahý jako prase.. (kupodivu maj x součástek stejný právě s Renaultem - nebo aspoň měli, jak je to dnes, to nevim) ..


S těma motorama "na špici"bych byl u BMW opatrnější-bavili jsme se onehdá ještě ve starym zaměstnání,jaký BMW bychom si koupili,pokud bychom na to mělůi a právě kvůli motorům jsme se shodli,že žádný
Každej ten motor má nějakou konstrukční vadu,která vede k fatálnímu selhání a brutálně drahý opravě...
Já po upgrade na C6 3,0HDi ,který plánuju za cca 5 let už fakt nevím kam dál... Ale to je otázka od teď cca deseti let,tak se do tý doby snad Citroen dá dohromadyx,lidi přestanou bavit myši a budou chtít "něco jinýho" a toho se chytne právě mistr v tom "být jiný" -Citroen
A zase bude o čem snít

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator