Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Koupě Citroenu C5
|< < 1 ... 171 172 173 174 175 176 177 ... 197 > >|
15.05.2018 21:15 - Re: Koupě Citroenu C5 3157426
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No X7 jsem pořídil manželce do práce(stála méně než olítaná C5II), osadil automatem který má 80000km(původní odešel měnič),ručku deaktivoval = u AP není potřeba (aby nerasovala biturba) pomalu dávám dohromady kompletní rezervní podvozek(na C5 II mám a není tak potřeba)biturba si šetřím (sice chci jedno prodat- nerad ale pokud bude kupec tak si ho nechám zaplatit)

15.05.2018 21:17 - Re: Koupě Citroenu C5 3157427
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
no cist koukam neumis,ale kdyz nejsi schopen sam tak ti pokusim napovedet tak co treba c5 II ? muzem pridat i C6? co treba MB E? co treba Toyota Avensis T27? co treba superb ? atd atd...
pokud se mi chystas odpovedet neco o stocenych dratech ta keci o prdeli jak jsi psal prameni jen z tve pravdepodobne neznalosti, nemyslim si,ze zrovna X7 je podvozkove velkej slagr a kdyz k tomu pridam kola 18,19 ktere se na auto davaji s omotanou izolackou kolem dokola misto pleumatik tak lecktere omotane pruziny jak pises jsou natom lepe

15.05.2018 21:21 - Re: Koupě Citroenu C5 3157428
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
c5vyskov napsal(a):
tak jo...
.link.
.link.
Ohledně prostoru... A??? Když tady srovnáváte Xantii z roku 90 nebo kolik s X7 2008? Tak proč nesrovnat kombi 2008 s SUV 2016?

jasne.. a na hlavu si dej z toho alobalu i trychtyr aby ti neukradli myslenky ..ne vazne ja tyhle polobulvarni zaplacene weby tak nejak nectu a vim proc...ja mam na autech keyless skoro 10 let a cece ovladac mam v batuzku bez alobalu a do lednicky ho taky nestrkam a jsem rad ze ho mam protoze stat s plnejma rukama pred autem a premejslet co a kam polozit uz jsem si odvyknul

...auto se porovnavali proto ze jsou stejna automobilka a on z nej prechazi,tak treba proto

15.05.2018 21:27 - Re: Koupě Citroenu C5 3157442
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Tohle nemá chybu:
ADAC na základě testu zákazníkům doporučuje, aby si funkci bezklíčového odemykání vypnuli, pokud to jde. Klasické dálkové centrální ovládání je totiž dle autoklubu ve výsledku lépe chráněno před zneužitím. Na výrobce pak apeluje, aby tyto systémy lépe zabezpečili. Řešením přitom podle německých odborníků není balení klíčů do alobalu nebo ukládání do plechovky. Majitel nemá jistotu, že takový krok šíření signálu klíčku skutečně odstíní, a to zvl᚝ u plechovek. Alobal se zase od klíčku může potrhat a je k ničemu. Pokud jste ale doma, je možností vložit klíček do ledničky nebo mrazáku, které šíření signálu dokáže zamezit.
Takže ani s alobalem nemůže být člověk v klidu
Jo a jinak koupit C5 II, která se 10 let nevyrábí, C6 podobně... MB E je taky rada - když skončila Š120, taky to nebyl konec aut s motorem vzadu, pořád si lidi můžou koupit Porsche

15.05.2018 21:30 - Re: Koupě Citroenu C5 3157443
konqui
Město: Kousek od opavy, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 209
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
no cist koukam neumis,ale kdyz nejsi schopen sam tak ti pokusim napovedet tak co treba c5 II ? muzem pridat i C6? co treba MB E? co treba Toyota Avensis T27? co treba superb ? atd atd...
pokud se mi chystas odpovedet neco o stocenych dratech ta keci o prdeli jak jsi psal prameni jen z tve pravdepodobne neznalosti, nemyslim si,ze zrovna X7 je podvozkove velkej slagr a kdyz k tomu pridam kola 18,19 ktere se na auto davaji s omotanou izolackou kolem dokola misto pleumatik tak lecktere omotane pruziny jak pises jsou natom lepe


Existuje kombik ve stredni tride, ktery je komfortnejsi? Existuje neco s aktivnim podvozke? (regulace tuhosti a vysky).

C6 vypadava (a chtel bych ji, coby ne, jen neni kombik). MD E klasse uznavam, je to super. Ale asi bych musel vydelavat jine penize. Avensis? Superb? proboha.....

15.05.2018 21:33 - Re: Koupě Citroenu C5 3157444
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
c5vyskov napsal(a):
Jo a jinak koupit C5 II, která se 10 let nevyrábí, C6 podobně... MB E je taky rada - když skončila Š120, taky to nebyl konec aut s motorem vzadu, pořád si lidi můžou koupit Porsche

chtel vedet kterej kombik je pohodlnej,tak co jsem mu mel odepsat ?

k tomu keyless..ja to zkousel ale tak jak se toho vsichni boji to moc nefunguje ...ani u BMW ani u Toyota ani u PSA tak ale uz jsem pro jistoto zavrel batuzek s klicem do zelezne bedny a pro jistotu potahl alobalem jeste

15.05.2018 21:40 - Re: Koupě Citroenu C5 3157446
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
konqui napsal(a):
Existuje kombik ve stredni tride, ktery je komfortnejsi? Existuje neco s aktivnim podvozke? (regulace tuhosti a vysky).

C6 vypadava (a chtel bych ji, coby ne, jen neni kombik). MD E klasse uznavam, je to super. Ale asi bych musel vydelavat jine penize. Avensis? Superb? proboha.....

no X7 ma k aktivnimu podvozku pomerne daleko
k ano MB je o penezich ale to v zadani nebylo,nicmene koupis stejne jako x7
ano superb a avensis nevim jestli je pro boha ,ale v obou jezdim pomerne casto a neprijde mi podvozkove o nic horsi nez X7 a prostoru na rozdavani oproto X7..ono jede o styl jizdy,trasu a zminene obuti...

15.05.2018 21:44 - Re: Koupě Citroenu C5 3157447
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Konqui - ne ještě jsem X7 neměl.
Jednou jsem v ní seděl a bylo to trochu klaustrofobní ale až uzraje čas tak mi asi nic jiného nezbyde protože ti dávám za pravdu
že asi neexistuje v dané cenové relaci nic obdobně pohodlné .
Problém je (nejen u X7) že dnes nikdo z výrobců nemá zájem aby auto vydrželo 20 let.
Čím novější,tím menší výdrž.(pračky, myčky,bojlery počítače telefony atd.jenže to nejsou věci za statisíce jako auto 😥
Čtu to tady jak na X7 odchází chladiče, čepy,ramena atd.
Olej do automatu dvakrát dražší než do mojí II.(jedničková co mám se čtyrkvaltem řadí jak za mlada a má půl mega najeto. Pochybuju že tam někdo olej vůbec někdo měnil.)
Možná podléhám zdejším hejtařům a jsem k X7 neobjektivní ale vidím to všude okolo sebe - čím novější,tím menší výdrž..
A do tohoto ten německý design . Citroen má vypadat jak létající talíř ufo a ne jako Audi
Jsem asi trochu magor ale kdykoliv sednu do nějakého jiného auta, soustředím se jen na to jak je to tvrdé ,jak mě to natřásá zadek.Nic jiného mě nezajímá, žádná věc na autě pro mě není důležitější než měkoučko. A to klidně jezdí na jeden válec ctyřicítkou, hlavně a to houpe a nedrncá.
A jak jsem už psal E klasse je jiný finanční level. Ale jinak to byla nádhera se v tom Mercedesu vézt...
Jenže kolik stojí měch a kolik koule?

15.05.2018 21:46 - Re: Koupě Citroenu C5 3157448
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
konqui napsal(a):
Jen prosim (uz podruhe) o odpoved - ktere auto (stejny nebo mladsi rocnik) je pohodlnejsi nez X7 (krom premie typu merc s airmatic). Jen chci vedet jestli neco takoveho existuje. diky.


Q7 na vzduchu,Mercedes s nivelací a myslím že jich bude víc - jinak zjednodušenou hydru si dovedu dát do jakékoli značky za použití hydraulických komponentů třeba z C5 I a II

15.05.2018 21:50 - Re: Koupě Citroenu C5 3157449
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Q7 na vzduchu,Mercedes s nivelací a myslím že jich bude víc - jinak zjednodušenou hydru si dovedu dát do jakékoli značky za použití hydraulických komponentů třeba z C5 I a II

no jenze Q7 je zcela jina koncepce,nesrovnatelny s kombi... a pokud si das hydru na jine auto (nerikam ze to nejde) tak mas auto na dva roky za predpokladu ze stk udelas tesne pred upravou

15.05.2018 21:54 - Re: Koupě Citroenu C5 3157454
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
no ja neviem, pozname x7 400k na tacho, napravove veci povodne (radost to menit po takom case)
je to vsetko o spravani sa k tomu a cestach kde sa jazdi
a potom tiez o tom nechytit smolny kus

15.05.2018 21:56 - Re: Koupě Citroenu C5 3157455
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Problém je (nejen u X7) že dnes nikdo z výrobců nemá zájem aby auto vydrželo 20 let.
Čím novější,tím menší výdrž.


ja jse X7 strasne chtel v dobe kdy vybehla a ja mel C5 II a to bylo narozdil od X7 skoro bezudrzbove auto
kdyz jsem pak vysnenou X7 dovezl a pominulo prvotni nadseni byl jsem z ni pomerne dost sklamanej...C4 picasso mi prisla pohodlnejsi a prostornejsi nez tohle

15.05.2018 21:58 - Re: Koupě Citroenu C5 3157457
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
no ja neviem, pozname x7 400k na tacho, napravove veci povodne (radost to menit po takom case)
je to vsetko o spravani sa k tomu a cestach kde sa jazdi
a potom tiez o tom nechytit smolny kus

to ano to souhlasim..nezapomen take ze pozname i ty ktere uz maji tech 400 podruhe ....

15.05.2018 22:04 - Re: Koupě Citroenu C5 3157458
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 970

VIP Poslat soukromou zprávu
Uplnej ausus to nemuze byt. Ted jsem tu mel x7 biturbo na budiku 385tkm a resil jsem puvodni rozvody. I kladky i remen. Hold nemeckej dalnicni korab 🤣

15.05.2018 22:08 - Re: Koupě Citroenu C5 3157461
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
ja jse X7 strasne chtel v dobe kdy vybehla a ja mel C5 II a to bylo narozdil od X7 skoro bezudrzbove auto
kdyz jsem pak vysnenou X7 dovezl a pominulo prvotni nadseni byl jsem z ni pomerne dost sklamanej...C4 picasso mi prisla pohodlnejsi a prostornejsi nez tohle

A to bylo Picasso vzadu s měchy nebo normální?
Taky se mi líbí víc než X7 ale bojím se těch obyčejných tlumičů.
To je jak když chceš aby Ozzák začal poslouchát Pepíčka Zímu a zapomněl na Metallicu. To je otázka principu
Jenže stejně mi asi časem nic nezbyde
Já když teď vidím jakoukoliv reklamu na Citroen, mám rudé oči a vztek že bych je tam všechny povraždil.
Ale zase objektivně chápu že zrovna já jako zákazník co kupuje jen ojetiny je fakt nevytrhne...

15.05.2018 22:22 - Re: Koupě Citroenu C5 3157466
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
bylo bez mechu ,ty jsem kvuli poruchovosti moc nechtel,je ale pravda ze jizda s nema je malinko komfortnejsi
uz v dobe kdy jsem prodal x7 a pres C4P a sel do toyoty jsem ale takovy propastny rozdim v odpruzeni nepoznal je to o celkovej naladeni podvozku obuti a stavu...pred vanoci kdyz nastala zmena a ja prodaval Priuse (se kterym jsem byl opravdu max spokojen ,ale menim auto co cca 4 roky) jsem chtel nove C4P v plne vybave ale pak jsem se svezl v Avensisu a nebyt tech 18 co nato naroubovali jsem spokojenej,na dalnici ovsem pohodli a prostor maximalni
no kvuli tomu ze je citroen srdecni ale uz nevyrabi 10 let nic co by za neco stalo si ho proste kupovat nebudu ,je to jak jsi napsal ono nic jineho nezbyde

16.05.2018 07:37 - Re: Koupě Citroenu C5 3157547
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
ja jse X7 strasne chtel v dobe kdy vybehla a ja mel C5 II a to bylo narozdil od X7 skoro bezudrzbove auto
kdyz jsem pak vysnenou X7 dovezl a pominulo prvotni nadseni byl jsem z ni pomerne dost sklamanej...C4 picasso mi prisla pohodlnejsi a prostornejsi nez tohle

tu nemᚠprevdu, jazdím často aj s Picassami (staré aj nové C4GP) a X7 je stále niekde inde - pohodlím, odhlučnením. Priestorovo jasné že majú neskutočne navrch, ale to pohodlie jednoducho nie. Oproti VW group sú to ale pohodlné parníky
Aj kamoši čo ich majú a jazdia aj so mnou tvrdia, že je to rozdiel. A hlavne keby bola možnos ma v hydru v Picassách, hneď by ju brali. To by som menil aj ja

16.05.2018 07:52 - Re: Koupě Citroenu C5 3157549
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vidis a je to jak jsem psal na zacatku,co clovek to nazor a proto i ja napisu nemas pravdu
me se sedelo 100% lip v G4P..uz jen tim jak vysoko sedis nebo jak si muzes svobodne dat noha kam chces oproti omlacenym kolenum X7,mam zada v haji a kdyz jsem po delsi ceste vylezl z x7 nemohl jsem se narovnat,v G4P no problem...odhlucneni ?? je potreba rict motorizaci za me to ,ale bylo velmi podobne ja mel ale 1.6Hdi s robotem a RHR s aisinem

16.05.2018 08:15 - Re: Koupě Citroenu C5 3157550
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
tak ak myslíš pohodlie ako sa v aute rozvalíš, tak jasné že Picassa sú lepšie
Za mňa ale čo sa týka predných sedačiek, tak X7 mi sedia lepsšie ako v Picasse.
Ja som mal na mysli komfort podvozku (odhlučnenie, tlmenie) - tam to X7 zvláda s nadhžadom.
Motory majú 2.0 HDi, stará C4GP manuál, nová C4GP aisin. Motor poču v starej C4GP dos podobne, v novej je utlmený o dos lepšie ako v X7 (ale to môže súvisie s tým, že AISIN motor dos podtáča).
Rovno poviem, že ak skončím s X7 tak ďalšie auto bude najpravdepodobnejšie Picasso (ale nová 508 nevyzerá zle .

16.05.2018 08:23 - Re: Koupě Citroenu C5 3157551
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
k te 508 ..jestli bude tak stejne hlucna jako ta stavajici tak nevim nevim

|< < 1 ... 171 172 173 174 175 176 177 ... 197 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator