Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
HELLMUT
15.05.2018 21:44 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Konqui - ne ještě jsem X7 neměl.
Jednou jsem v ní seděl a bylo to trochu klaustrofobní ale až uzraje čas tak mi asi nic jiného nezbyde protože ti dávám za pravdu
že asi neexistuje v dané cenové relaci nic obdobně pohodlné .
Problém je (nejen u X7) že dnes nikdo z výrobců nemá zájem aby auto vydrželo 20 let.
Čím novější,tím menší výdrž.(pračky, myčky,bojlery počítače telefony atd.jenže to nejsou věci za statisíce jako auto 😥
Čtu to tady jak na X7 odchází chladiče, čepy,ramena atd.
Olej do automatu dvakrát dražší než do mojí II.(jedničková co mám se čtyrkvaltem řadí jak za mlada a má půl mega najeto. Pochybuju že tam někdo olej vůbec někdo měnil.)
Možná podléhám zdejším hejtařům a jsem k X7 neobjektivní ale vidím to všude okolo sebe - čím novější,tím menší výdrž..
A do tohoto ten německý design . Citroen má vypadat jak létající talíř ufo a ne jako Audi
Jsem asi trochu magor ale kdykoliv sednu do nějakého jiného auta, soustředím se jen na to jak je to tvrdé ,jak mě to natřásá zadek.Nic jiného mě nezajímá, žádná věc na autě pro mě není důležitější než měkoučko. A to klidně jezdí na jeden válec ctyřicítkou, hlavně a to houpe a nedrncá.
A jak jsem už psal E klasse je jiný finanční level. Ale jinak to byla nádhera se v tom Mercedesu vézt...
Jenže kolik stojí měch a kolik koule?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator