Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Nabídky autobazarů v ČR/SR
|< < 1 ... 55 56 57 58 59 > >|
05.09.2016 21:13 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2991906
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 807
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
"Jak rychle má hydractive III reagovat?"
Co tym myslis? Ten "nastavitelny podvozok"?
Uplne spustene dole, je "servisna" poloha, druha od spodu je klasicka, standard, tretia od spodu je zvysenie, do 40 km/h, po prekroceni rychlosti sa spusti nizsie na uroven standardu, uplne horna pozicia je len do 10 km/h (v podstate hlavne vyuzivana, ak ide auto na zdvihak).
Ides vysolit 200 000 Kc, tak preco nezoberies technika so sebou? Z Prahy tu je clovek, co tie auta pozna...

05.09.2016 21:37 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2991948
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
No možná jsou ty Pohořelice v pohodě, takhle staticky se ta C5 zdála ok, jenomže já už podezírám preventivně všechny bazary Bál jsem se jednak těch km, ale hlavně aby nebyla svařená ze dvou aut apod...
K té od LV426: kvůli hydractivu přidávat nemusíš a myslím že jo, že nastavování v kufru jde jen při vypnutém motoru. Jenže zase ta cena je divná:
.link.
Venku by byla tak za 12000 Euro, proč ji tady někdo prodává za 8000?

05.09.2016 22:16 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2991970
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Zatím je to asi ještě tajemství , ale jestli to výjde tak jeden člen bude mít nejlepší auto v poměru cena-stav-auto(jestli vše souhlasí z popisem.)

06.09.2016 07:12 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992019
LV426
Město: Kladno, Auto: Počet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Eisy811 Měl jsem cestu okolo, tak jsem se jen chtěl podívat i kvůli ceně, která jeopravdu hodně nízká. Než budu neco kupovat, oslovim někoho povolanejsiho, aby to prohlédl pořádně.

06.09.2016 11:47 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992059
vos.pe
Město: Jablonec nad Nisou, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 146
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj všichni,
Také sháním ale na rozdíl od všech jen benzín a jen limuzínu.Koukám na zde diskutované,ptám se, u navigace nemusí být telefon? a může být telefon bez navi? Včera jsem byl v Mnichově,vcelku zklamání. Na fotkách jako nové ale...

06.09.2016 16:39 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992103
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
zhanas C5II alebo X7?

08.09.2016 12:04 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992721
virus.spam
Město: Česká Lípa, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 117

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím-jak jsem slíbil tak dělám: Včera AutoEsa..zkušební jízda bez SPZ (jen tabulka s červenobílou reklamou),bez techničáku,zelená karta není (auto je v depozitu,prohlídka na zvedáku-udivený výraz prodavače,diagnostiku si mám udělat až zaplatím..takže bič a honem pryč. Ta moje žena má hroznou smůlu

08.09.2016 14:45 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992750
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to s tymi znackami / skusobnou jazdou je normalne na podnet na presetrenie kompetentnymi organmi

a co sa tyka nedovolia diag - jasna sprava pre vsetkych, ani tam netreba ist pozerat auto - dnes nepoznam bazar kde by toto nedovolili

08.09.2016 15:08 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992751
vos.pe
Město: Jablonec nad Nisou, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 146
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Radši už x7 ale nikoliv nutně

08.09.2016 16:32 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992757
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
to s tymi znackami / skusobnou jazdou je normalne na podnet na presetrenie kompetentnymi organmi

a co sa tyka nedovolia diag - jasna sprava pre vsetkych, ani tam netreba ist pozerat auto - dnes nepoznam bazar kde by toto nedovolili


Tady v Praze už mne znají a nějaké,,jen Zn.servis" už poněkolikáté co jsem jim řekl že je mi jedno jestli diag udělám tam i s prohlídkou a nebo u nich (stejně jsem si jí dělal ve značce já ) tak nemám problém aby mne k tomu pustili.Ale vsadit že dvě třetiny C5 nesedí se netějí Ale abych jen nepomlouval - občas se tam najdou i dobrá auta.

08.09.2016 20:08 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992778
ventura
Město: Trutnov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 5
99 Poslat soukromou zprávu
virus.spam napsal(a):
Zdravím-jak jsem slíbil tak dělám: Včera AutoEsa..zkušební jízda bez SPZ (jen tabulka se zelenou reklamou),bez techničáku,zelená karta není (auto je v depozitu,prohlídka na zvedáku-udivený výraz prodavače,diagnostiku si mám udělat až zaplatím..takže bič a honem pryč. Ta moje žena má hroznou smůlu


Tabulky se zelenými čísly jsou original spz pojištěné komplet (povinné ručení i havarijko), a použitelné pro předváděcí jízdu na jakékoliv auto. nové, staré s depozitem. Tyto značky jsou plně pojištěné a pojistka se vztahuje na automobil, na kterém jsou nasazeny.

Nesmmí se používat ty zelené převozky, zelený papír s číslem, ty nejsou pojištěné. Ale klasické plechové se zelenými čísly jsou vpořádku.

Dle zákona - Zvláštní registracní znacka trvale manipulacní se skládá nejméne z peti znaku a nejvíce z
šesti znaku a zacíná vždy písmenem kódu kraje, ostatní znaky jsou složeny z velkých písmen
latinské abecedy a arabských císlic, bílý podklad, zelené znaky.

08.09.2016 21:16 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992796
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Mno není to tak úplně pravda, převozku by si měl dát jen na auto které ještě není registrováno v ČR ale má již hotovou STK+ME. To depozit není takže pokud by byl problém /nehoda tak dá od toho pojišovna ruce pryč protože oni hledají kažkou tvou chybu a nemusí plnit. A navíc musíš doržet zdvihový objem na který mᚠznačky pojištěny...

08.09.2016 21:25 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992798
ventura
Město: Trutnov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 5
99 Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
Mno není to tak úplně pravda, převozku by si měl dát jen na auto které ještě není registrováno v ČR ale má již hotovou STK+ME. To depozit není takže pokud by byl problém /nehoda tak dá od toho pojišovna ruce pryč protože oni hledají kažkou tvou chybu a nemusí plnit. A navíc musíš doržet zdvihový objem na který mᚠznačky pojištěny...


Bílá SPZ se zelenými znaky, trvale manipulační má svou vlastní zelenou kartu pro povinné ručení a má svou vlastní pojistnou smlouvu na haqvariní pojištění. Prodejce tyto doklady musí vozit s sebou při předvaděčce. Pojistka je nastavena na nejvyšší kubaturu a nejdražší automobil z konkrétní nabídky prodejce vozidel. Značky se nacvaknou a jede se předváděcí jízda s plně pojištěným vozidlem. Poté se sundají a mohou se použít na jakýkoliv automobil z nabídky prodejce, který nemá SPZ, konkrétně u mne na nová vozidla, která nemají ještě značku a jsou vyhrazena jako předváděcí vozidla. U mne běžná praxe od roku 2006.Pojistky jsou dost drahé, ale stále to vyjde lépe než přihlašovat jednotlivá vozidla, která přihlášením ztrácí 10% z ceny vozu a je zde kupující již druhým majitelem a to moc prodejců nechce.

POZOR!! Neplest si to s převozní značkou, to je něco zcela jiného. Ta není pojištěná a má omezenou platnost. Auto musí mít již svou pojistku udělanou na WIN, nemusí být přihlášené a převozní značka opravňuje řidiče jezdit do přihlášení do servisu a na úřady. Není možné s ní jet na dovolenou a podobně. STK a ME se provádí po čtyřech letech u nových vozidel. U bazarových musí mít platnou STK a ME plus povinné ručení na WIN. Na povinné ručení nemusí být SPZ.

08.09.2016 21:35 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2992800
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Převozky vlastníme taky již řadu let a tady je výklad pro naše i vaše TRVALE MANIPULACNI plechove znacky.

(1) Tabulky zvláštní registrační značky trvale manipulační přidělí registrační místo v potřebném počtu osobě, která zabezpečuje jízdy vozidel dosud neregistrovaných v registru silničních vozidel, u nichž však byla již schválena technická způsobilost k provozu na pozemních komunikacích a která nejsou určena k trvalému provozu na pozemních komunikacích. Jde zejména o manipulační jízdy u výrobců, dovozců a prodejců vozidel.

(2) Tuto zvláštní registrační značku je zakázáno použít na vozidlo, které je již zapsáno v registru silničních vozidel a je na ně přidělen jiný druh registrační značky. Toto neplatí u zkušebních jízd v rámci oprav vozidel, kde se umísuje tato zvláštní registrační značka na tabulku registrační značky vozidlu dříve přidělenou.

Havarijka neni podmínkou

10.09.2016 08:44 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2993025
gull
Město: Ostrava, Auto: Počet příspěvků: 171
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem se poucil ohledne SPZetek, ale ce la vase debata mam pocit vznikla nad poznamkou viruse, ze zkusebni jizdu absolvoval se zelenymi REKLAMNIMY tabulkami, nikoliv zelenymi spz.
Ale kazdopadne jsem ted chytrejsi

10.09.2016 22:53 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2993090
virus.spam
Město: Česká Lípa, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 117

99 Poslat soukromou zprávu
Tak nevím o čem se tu vede diskuse...žádné převozní značky ani zvláštní RZ,ani trvale manipulační se nekonají..skutečnost je taková jak jsem psal viz na na přílohách.Takto je vozidlo přistaveno na zkušební jízda a ta je jede cca necelý km -tam prodavač,zpět natěšený kupec. (barvu reklamy jsem opravil v předchozím příspěvku..asi jsem si ze vzteku,kdy vidívám vše rudé nějak pomýlil barevné spektrum.)

Přílohy:
WP_20160906_14_26_08_Pro.jpg ( 1159915b ) -
WP_20160906_14_26_27_Pro.jpg ( 1143320b ) -

23.09.2016 09:13 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2996501
dave_m
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V Exclusive BreakPočet příspěvků: 31
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
ahoj. Chtěl jsem poprosit někoho z Českých Budějovic, jestli by se mi nemrknul na tuto C5 .link. . Nebo zda by byl poblíž někdo i s diagnostikou. Domluvili bychom se přes SZ. Dík, David

23.09.2016 17:58 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2996632
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
virus.spam napsal(a):
Tak nevím o čem se tu vede diskuse...žádné převozní značky ani zvláštní RZ,ani trvale manipulační se nekonají..skutečnost je taková jak jsem psal viz na na přílohách.Takto je vozidlo přistaveno na zkušební jízda a ta je jede cca necelý km -tam prodavač,zpět natěšený kupec. (barvu reklamy jsem opravil v předchozím příspěvku..asi jsem si ze vzteku,kdy vidívám vše rudé nějak pomýlil barevné spektrum.)


Tak to si teda koledují

23.09.2016 20:23 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2996649
virus.spam
Město: Česká Lípa, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 117

99 Poslat soukromou zprávu
"Luki"..to je o tom,že všichni jsme si rovni,jen někdo je zkrátka rovnější,než jiní

23.09.2016 20:34 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2996661
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Jojo, je to jak řikam, cajti je asi toleruji ale pokud by se něco stalo tak dají od toho všichni ruky pryč a ty jako řidič se z toho zblázníš.

|< < 1 ... 55 56 57 58 59 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator