Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Auto se nezvedá
|< < 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 47 > >|
16.11.2014 19:59 - Re: Auto se nezvedá 2752508
vigan
Město: Hradec Králové, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
Díky za schéma a korektor se mi podařilo najít až v Polsku.Tady v Čechách jsem ho zatím přes Google nenašel.Asi neumím hledat

16.11.2014 20:11 - Re: Auto se nezvedá 2752513
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
kup v citroene, druhovyroba nema / nevyraba !

04.12.2014 14:14 - Re: Auto se nezvedá 2760948
kadnikmk
Město: Znojmo, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Ano je po opravě nová tlaková hadice senzory jsou v pořádku a stejně ted mi odešlo asi čerpadlo a aby toho nebylo málo párkrát to jelo na 3válce a ted uz nestartuje vůbec tak že ho prodávám už mě stál moc peněz :/

04.12.2014 16:05 - Re: Auto se nezvedá 2760978
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Krásně popsaná závada, nová hadice, senzory ok, asi odešlo čerpadlo, na 3 válce, byl jsi s tím u někoho v servisu nebo na diagnostice? Proč ho prodáváš, když nevíš co mu je a kolik bude stát oprava, je to stejné jako popis auta, r.v. 2001 a je to C5 III, není co dodat.

04.12.2014 16:35 - Re: Auto se nezvedá 2760994
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
kadnikmk napsal(a):
Ano je po opravě nová tlaková hadice senzory jsou v pořádku a stejně ted mi odešlo asi čerpadlo a aby toho nebylo málo párkrát to jelo na 3válce a ted uz nestartuje vůbec tak že ho prodávám už mě stál moc peněz :/


zakladnym problemom su tzv. "mechanici" ... tyto ludia nemaju paru o tom co robia a potom to takto dopada, vela penazi za odstranenie problemu ktory je povadcine drobnost

10.04.2015 18:18 - Re: Auto se nezvedá 2807798
virus
Město: Brno, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím, tak se mě opakoval problém který jsem měl cca před skoro 2 lety. O které jsem psal někdy v srpnu 2013. mám najeto 265000 celé 2 roky pohoda. No a ted nedávno jsem měnil výšku vozu do maxima kvůli zvednutí na heveru abych vyměnil stabilizátory. A po ujetí cca 3 km (suspension faulty, a při sportu max 90 km /h) Prostě jsem šel na jistotu, prasklá pojistka jak jsem již uváděl u X7 napravo od baterie krabička s červeným krytem. vyměnil prasklou pojistku a auto se zvedlo a vše normálně fungovalo až do doby než jsem za dva dny zmáčkl sport, a to stejné. Prasklá pojistka. Vyměnil a hned objednal u PaM . Vytáhl BHI vyčistil spravil a vyměnil mě i nádržku, která měla zespodu prasklinku. Naprostá spokojenost Říkal ale že ten motor nešel moc dobře, a to moc zbytečně nenamáhám. Tak jsem si druhý den řekl že to jen jednou vyzkouším a nebudu to trápit. Nahoru , dolu a to bylo všechno auto zustalo dole, po ujetí cca 2-3 km klasická hláška. No tak jsem si myslel že opět vyměním pojistku u kamoša v servise . A zjištění bylo že pojiska byla v pořádku A když jsme odpojili konektor a znovu připojili tak čerpadlo tak tiše zavrčelo ale jen na 3 vteřiny a nic. je mě divný že tentokrát nepraskla pojiska. Ale budu muset sehnat druhé BHI z X7. Asi mě odešlo, ale je divný že až po tom komletním vyčištění.

10.04.2015 20:50 - Re: Auto se nezvedá 2807888
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
BHI - ak sa otvori a cokolvek s nou robi, ma VZDY iny zvuk kym si to sadne
kym nie su zodrate uhliky alebo iny problem tam neni co riesit, zvuk sa casom upravi na normal

praskajuca nadrzka je normalne, preto na ni montovali vicko ktore nedovoli vytvorit prilis velky tlak (aby nepraskala, kazda novo kupena je uz takto vybavena)

skor ako budes kupovat BHI si zisti diagnostikou co je za problem, poistka odchadza prave preto ze zatece tam lds, ktora sa zmiesa s opotrebenym uhlikom, ostane to vodive a to vyraza poistku, tentokrat ti teda neprdla poistka lebo uz to bolo ciste

10.04.2015 22:04 - Re: Auto se nezvedá 2807951
virus
Město: Brno, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Dík za info, co to má být konkrétně za diagnostiku??

10.04.2015 22:09 - Re: Auto se nezvedá 2807956
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
lexia alebo diagbox, obe to precitaju

16.04.2015 11:32 - Re: Auto se nezvedá 2810652
Zdeno150
Město: Nové Město nad Metují, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 4
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dobrý den, nejsem tu moc často, ale dnes bych potřeboval radu od Vás zkušených. Mám 1.8 16 V r.v. 2002 Break a dnes se mě vyskytla závada. Při nastartovaném motoru auto nereaguje na tlačítko zvedání. Čerpadlo nevrčí. Když však nechám pozici dle PC na 10 Km/h a vypnu klíček do polohy \"0\" auto se najednou zvedne na požadovanou pozici. Když ho chci dát zase do normální pozice musím nastartovat přepínačem přejít do normální provozní polohy auto zase vypnout a ono sjede na požadovanou výšku. Nevím si rady. Před dvěma dny PC vyhodilo 2x hlášku Breaking faulty. Díky všem za případné rady

16.04.2015 12:00 - Re: Auto se nezvedá 2810653
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Zdeno150 napsal(a):
Dobrý den, nejsem tu moc často, ale dnes bych potřeboval radu od Vás zkušených. Mám 1.8 16 V r.v. 2002 Break a dnes se mě vyskytla závada. Při nastartovaném motoru auto nereaguje na tlačítko zvedání. Čerpadlo nevrčí. Když však nechám pozici dle PC na 10 Km/h a vypnu klíček do polohy \"0\" auto se najednou zvedne na požadovanou pozici. Když ho chci dát zase do normální pozice musím nastartovat přepínačem přejít do normální provozní polohy auto zase vypnout a ono sjede na požadovanou výšku. Nevím si rady. Před dvěma dny PC vyhodilo 2x hlášku Breaking faulty. Díky všem za případné rady


Diag by měla najít chybu - brzdová světla svítí? - zkusil bych vyměnit brzdovej spínač.Od PC to moc nejde ale můj typ je spínač.

16.04.2015 12:38 - Re: Auto se nezvedá 2810672
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
jo, toto znie ako brzdovy spinac stale zopnuty

16.04.2015 13:13 - Re: Auto se nezvedá 2810677
Zdeno150
Město: Nové Město nad Metují, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 4
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
A ten vadný spínač to má spojitost i se zvedáním auta, že to je v takovém divném stavu? Jinak zkoušel jsem odpojit baterii. Po připojení to chvilku reagovalo na tlačítko zvedání. Po opětovném nastartování už to zase nefungovalo. Zkusím zkontrolovat ten spínač a uvidíme. Pánové zatím moc díky.

16.04.2015 15:38 - Re: Auto se nezvedá 2810707
moriss
Město: PRAHA, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 62
99 Poslat soukromou zprávu
pokud je spinac seplej..jako ze se slape na pedal ...tak nejde zmenit polohu, ale povel je vydan a ceka se na podminky ..rychlost pedal bezici motor...
zkus ho jen odpojit..

29.04.2015 14:54 - Re: Auto se nezvedá 2815905
Kuto
Město: KYSUCKE NOVE MESTO, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím všetkých, tak po dlhodobých čítaniach týchto diskúzií som sa snažil odstráni problém so zdvíhaním predku po výmene predných gulí a LDS. Já chytrák som nezaložil dobre gumové tesnenie jednej gule, tak mi to striekalo povedža. Auto sa pekne zdvihlo, ja natešený, že sa idem previes, keď som si všimol, že to strieka. Hneď som to odšroboval, založil správne, našroboval- a auto sa už nezdvihlo. dolial som 2l LDS, stále málo, tak som bol kúpi ďažšie, vliezol tam ešte liter, no auto nie a nie zdvihnú. Zúfalý som večer volal Jumepovi, že, či mu to môžem privies, poradil, že určite bude zavzdušnené, aby som ešte skúsil pocviči a krúti doprava, dožava, tak dnes som cvičil a auto sa umúdrilo, až keď som predok zdvihol zdvihákom. Fujjj, utrel som si pot z čela a idem to vyskúša. Ďakujem Jumepovi a všetkým, ktorí tu prispievajú.

29.04.2015 20:42 - Re: Auto se nezvedá 2815984
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Kuto napsal(a):
Zdravím všetkých, tak po dlhodobých čítaniach týchto diskúzií som sa snažil odstráni problém so zdvíhaním predku po výmene predných gulí a LDS. Já chytrák som nezaložil dobre gumové tesnenie jednej gule, tak mi to striekalo povedža. Auto sa pekne zdvihlo, ja natešený, že sa idem previes, keď som si všimol, že to strieka. Hneď som to odšroboval, založil správne, našroboval- a auto sa už nezdvihlo. dolial som 2l LDS, stále málo, tak som bol kúpi ďažšie, vliezol tam ešte liter, no auto nie a nie zdvihnú. Zúfalý som večer volal Jumepovi, že, či mu to môžem privies, poradil, že určite bude zavzdušnené, aby som ešte skúsil pocviči a krúti doprava, dožava, tak dnes som cvičil a auto sa umúdrilo, až keď som predok zdvihol zdvihákom. Fujjj, utrel som si pot z čela a idem to vyskúša. Ďakujem Jumepovi a všetkým, ktorí tu prispievajú.


To ale stačí trošku fouknout do nádobky - já na to mám origo pumpičku,ale stejně je rychlejší kompresor(musí se opatrně a mám na to speciál víčko)

07.05.2015 20:57 - Re: Auto se nezvedá 2818594
Lup
Město: Písek, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 16

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim vas pratele.
Prosim o pomoc nebo radu. Dotahli nam auto z DE. Po vlastni ose 700 km. Auto se pry normalne zvedlo, jen kdyz si nekdo sedl dozadu tak pricapnulo a bylo mekci.
Ted po 2 dnech co u toho pana stalo padlo dolu a uz se nezvedlo vubec. Vezli nam ho 100 km skoro po brise - pry nikde neskrtnul, ale kazdy sebemensi vymol je jak ve 105.ce skodovce... div si clovek neda hlavou o strop. Nevi nekdo takhle zhruba cim by to mohlo byt??? Pan co tu dela citroeny rikal ze asi cerpadlo. Co nas to jeste bude pokud ano stat??? Ted jsme navic dali 3000 za tahla rucni brzdy a lanovody... chjo... za kazdou radu moc dekuji. Jindra "Lup"

PS: Na auta jsem antitalent bohuzel...

07.05.2015 21:30 - Re: Auto se nezvedá 2818612
moriss
Město: PRAHA, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 62
99 Poslat soukromou zprávu
zdar.
nu nejlepe zacni s ctenim prispevku o tom jak to auto funguje.
pokud jsi levej na ruce tak to nejlepe nekam do servisu.
jinak zacni na rozcestniku v pravo nahore a hledej a studuj.
jaka je hladina lds...jinak zkus tlacitko v kufru na zvedani..pokud cerpadlo ozije je to jinde..pojistky v motoru atd

07.05.2015 21:38 - Re: Auto se nezvedá 2818636
Lup
Město: Písek, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 16

99 Poslat soukromou zprávu
Tlacitko v kufru jsem zkousel. LHS (bo jak se to jmenuje - do BX jsem lil LHM) je dostatek. Zkousel jsem odpojit baterku coz tu nekdo taky popisoval. Taky nic. Na auta ruce levy mam - bohuzel kazdy mame neco a neco ne. Nejsem levej na muziku - treba ptal jsem se tu jestli by mi nekdo neporadil neco co by jsem zvladl zkusit udelat ikdyz asi ani nevim kde je tam cerpadlo hydry...

07.05.2015 22:13 - Re: Auto se nezvedá 2818685
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Leje se tam LDS, čerpadlo vrčí nebo je ticho, tím bych začal, může bít jenom špatná pojistka, ale i to by byl problém, čerpadlo je v motorovém prostoru hned u pravého světlometu, takhle nejde poradit, nejlepší by bylo se podívat do C.C.C.A. a zajet do servisu, možná by stačilo přifouknout tlak do nádobky, ale to čerpadlo musí nejdříve fungovat.

|< < 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 47 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator