Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
virus
10.04.2015 18:18 - Re: Auto se nezvedá
99
Zdravím, tak se mě opakoval problém který jsem měl cca před skoro 2 lety. O které jsem psal někdy v srpnu 2013. mám najeto 265000 celé 2 roky pohoda. No a ted nedávno jsem měnil výšku vozu do maxima kvůli zvednutí na heveru abych vyměnil stabilizátory. A po ujetí cca 3 km (suspension faulty, a při sportu max 90 km /h) Prostě jsem šel na jistotu, prasklá pojistka jak jsem již uváděl u X7 napravo od baterie krabička s červeným krytem. vyměnil prasklou pojistku a auto se zvedlo a vše normálně fungovalo až do doby než jsem za dva dny zmáčkl sport, a to stejné. Prasklá pojistka. Vyměnil a hned objednal u PaM . Vytáhl BHI vyčistil spravil a vyměnil mě i nádržku, která měla zespodu prasklinku. Naprostá spokojenost Říkal ale že ten motor nešel moc dobře, a to moc zbytečně nenamáhám. Tak jsem si druhý den řekl že to jen jednou vyzkouším a nebudu to trápit. Nahoru , dolu a to bylo všechno auto zustalo dole, po ujetí cca 2-3 km klasická hláška. No tak jsem si myslel že opět vyměním pojistku u kamoša v servise . A zjištění bylo že pojiska byla v pořádku A když jsme odpojili konektor a znovu připojili tak čerpadlo tak tiše zavrčelo ale jen na 3 vteřiny a nic. je mě divný že tentokrát nepraskla pojiska. Ale budu muset sehnat druhé BHI z X7. Asi mě odešlo, ale je divný že až po tom komletním vyčištění.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator