Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Srazy / OT: diskuze o srazech
27.08.2008 13:37 - OT: diskuze o srazech 168133
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
...

27.08.2008 13:37 - Re: diskuze o srazech 168134
rum
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 20
99 Poslat soukromou zprávu
Darjo mas pravdu ze to nebude asi jak na Seči ale i takove setkani ci posezeni nemusi byt spatne nebo snad ano?
z Xantia clubem se setkavame skoro kazdy mesic jen tak na pivo veceri a musim rici ze to neni spatne-7-15se nas sejde vzdy z moravy.
myslim si ze to zalezi na lidech jake to bude
pekny den Vsem

27.08.2008 14:54 - Re: diskuze o srazech 168135
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Myslim, ze odpovidas uplne zbytecne. Nevis, co za tim vsechno je, netusis, co bylo v planu a co z toho vylezlo. Ja jsem zklamana, a hlavne jsem za idiota v Koline. Marina se ozve na klubu, jen kdyz mu to nekdo napraska, ze se resi na chatu sraz. Kdyz se marina porad neozyval (ani po ICQ ani na mobil), co se srazem na Morave, planovala jsem setkani v Koline a exkurzi v TPCA. Ted to zase rusim (coz uz je podruhe) a musi si myslet, ze jsem se zblaznila. A najednou BUM a za dva tydny se stihlo oznamit setkani (o kterem se mluvi oz od cervna).

Takze, Rume, tesi me, ze Xantiaci si delaji setkani, at si delaji co chteji, ale me jde o princip. Neni fer ohlasit sraz dva tydny dopredu vuci ostatnim (o me nejde, ja vim mesic, ze na zacatku zari cas nemam). A Marina moc dobre vi, jake fiasko se da ze srazu udelat a vi, ze je potreba pruprava a nejaky program. Preci cely den sedet, jist a opijet se nemusi vsechny bavit.

27.08.2008 17:54 - Re: diskuze o srazech 168136
rum
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 20
99 Poslat soukromou zprávu
Darjo ja o to jaky sraz na morave mel byt moc neslysel jen neco o plumlove na chatu.ano mas pravdu ze sraz uskutecnit neni jednoduche a ja i kdyz jsem byl jen jeden den na Seci tak jsem byl spokojeny.
myslim si ze odpovedet jsem musel protoze jak jsi to napsala nebylo dvakrat pekne
mas pravdu ze Ti to muze byt jedno jak si to Xantiaci delaji
Darjo nechci se dohadovat a nechal bych tomu volny prubeh
exkurze v TPCA muze byt dobra zalezi zda bude dost lidi-psala jsi ze nas ma byt 40 a jen v tydnu-tak dej vedet zda to nekdy bude
pekny vecer vsem

27.08.2008 19:07 - Re: diskuze o srazech 168137
sservis
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v XPočet příspěvků: 43

99 Poslat soukromou zprávu
Musím se mariny zastat. To, že je setkání svolávané na poslední chvíli, padá i na mou hlavu. Do poslední chvíle jsem hledal vhodné místo na jižní Moravě v oblasti sklípků a vinohradů, ale s našimi požadavky a za slušnou cenu jsem prostě nic nesehnal, takže jsme museli rozhodnout Mohelnici. Já to zase nevidím jako problém, vždycky se na každý termín najde někdo, kdo řekne, že to není vhodný termín. Chtěli jsme to udělat hned po prázdninách, dokud je šance na dobré počasí, původně to mělo být na plumlovské přehradě. A v neposlední řadě - pokud nějaké setkání nebude přesně jako na Seči, nemělo by se kvůli tomu organizovat? Já nevidím důvod, proč bychom tam neměli program, když si ho uděláme. Podle mně je hlavní se vidět, pokecat, pobavit se a kdo to organizuje nebo jestli tam nebude třicet aut by zase nemělo být to nejhlavnější kriterium.

27.08.2008 21:50 - Re: diskuze o srazech 168138
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
RUM: add kolin:ano, limit je 40 lidi, nevim, proc na to narazis, myslis, ze jich bude vic, kdyz na vas sraz je zaregistrovano 8 lidi? Exkurze by byla samozrejme o vikendu, ve vsedni dny se preci pracuje, predstav si to...

SSERVIS: add sraz na morave Misto toho, abyste uznali, ze cele prazdniny jste na to kaslali, ja se furt domahala nejakeho vysledku, psala jsem marinovi, volala jsem mu a vysledek? Na konec vyhodite do eteru neco dva tydny pred terminem. Panove, myslete na ostatni! Rikejte si o me co chcete, ale dulezite je veci planovat s predstihem, uz jen kvuli tomu, aby si lide mohli zaridit volno. Ne vsichni maji v patek padla.

Ano, hlavni je se videt, ale koho uvidite krom sebe, kdyz skoro nikdo neprijede? To je dost smutne.. Marina vi, ale ja mam hruzu z fiaska ala kapitan karel... Predem se omlouvam, ale jsem v nekterych vecech perfekcionista )))

28.08.2008 15:31 - Re: diskuze o srazech 168139
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
nojo, kaslat na to. Asi je zbytecne se timhle zaobirat Takze Mir a C5 v dusi, klucii DD

28.08.2008 16:52 - Re: diskuze o srazech 168140
rum
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 20
99 Poslat soukromou zprávu
darjo jses prejici
mas pravdu uz bych to neresil
nejak to dopadne jak psal Jeffrey
pekny den preji

29.08.2008 09:06 - Re: diskuze o srazech 168141
sservis
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v XPočet příspěvků: 43

99 Poslat soukromou zprávu
Nejsem přítelem žabomyších válek, snadno bych prokázal, že jsme se s marinou celé prázdniny neflákali, ale nemá cenu se o tom bavit. Vlastně píšu jenom proto, že mě napadla taková blbost, kterou dávám jako námět do placu k diskusi - co udělat v zimě ples C5?

29.08.2008 20:58 - Re: diskuze o srazech 168142
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Nechcete to resit, ale porad o tom pisete... Pekne... Vazne!

Co Silvestr C5? To je prijemna zabava s ohnostrojem

30.08.2008 22:39 - Re: diskuze o srazech 168143
Marina
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v XPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem se dnes vrátil z dovolené a nestačím se divit. Darjo nevím co zkoušíš, ale už před měsícem jsem ti říkal, že je volný termín v Mohelnici a že uděláme srazík tam. Také jsem ti říkal, že odjíždím na dovolenou,a to vyhodíš na klub. Bohužel se tak nestalo, ale tomu se nedivím, když tam najedeš. Proč by jsi to dělala. ( Byla ještě i varianta sklípků na jihu, ale ta bohužel nevyšla). Také si nejsem vědom toho, že bych byl nedostupný na telefonu nebo ICQ. ( mimochodem přes ICQ jsem ti potvrzoval,že je zamluvený termín v Mohelnici ). Vzhledem k tomu,že chodím do práce a také jezdíme na dovolené, nejsem na klubu každý den. Nechápu tu tvou poznámku. Mám snad povinnost zde být každý den ? Co se týká Mohelnice, asi jsi to vůbec nepochopila. Pravda je, že žádný sraz není stejný. Já na Seč taky nepojedu, a nemám potřebu to v textu zvýrazňovat. Jedu na jinou akci, nebo snad nesmím ? No a co se týká TPCA, sama jsi mi říkala na Křivonosce, že s tebou nekomunikují a že to už řešit nebudeš.( mj, neviděl jsem žádný termín, kdy se to bude konat). Je mi líto, že už předem řešíš nějaké fiasko, jen asi proto, že to nepořádᚠty, bohužel jsi to nepochopila. A ještě jedna věc na závěr, je možné zjistit, kdo smazal na c-c.eu pozvánku na toto setkání ? ( sservis to nebyl, to vím ). Poslední věta : věř tomu, že je program zajištěný a nemusí to být půl roku dopředu )

30.08.2008 22:56 - Re: diskuze o srazech 168144
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Marino, neskutecne, chces to resit? Dobre, budeme to resit, budeme se v tom stourat.

-->Na .EU nikdo nic nesmazal, dokonce jsem te v diskuzi zadala, abys nam napsal, kdo a kdy tu pozvanku vytvoril, tief se na to chce podivat.

--> add sraz, tvuj postoj se mi nelibi, ja nejsem kapitan karel, aby si se do me mohl takto navazet. O tve dovolene nic nevim, zapomnel si na to, ze spolu moc nekomunikujeme.

--> sama jsem ti psala, ze pokud termin vis tak dlouho (udajne od zacatku srpna), jak sam tvrdis, tak si o srazu mel napsat sam. Ja o nem nic nevedela, proc bych o nem mela psat? Sam vis, ze na nej ani nejedu, nevim nic o organizaci toho srazu, tak proc bych to mela zverejnovat, kdyz toto pravo ma kazdy clen. TO by bylo trochu hloupe, ne?

--> co se exkurze v TPCA tyka, tu jsem zacala resit po tom, co ses mi neozyval a po tom, co se me zacaly v poste kupit dotazy na podzimni sraz. Ja nejaky sraz rada udelam, ale mam rada predstih a vcasne ohlasene akce.

--> o jakem srazu C5 na Seci mluvis? Pokud myslis ted na podzim, tak te zklamu, zadny sraz neni, jen vase mohelnice. na Seci maji sraz BX. To neni C5.. A pozvala jsem pratele z citroen klubu, jako je Petris a Drahuse a jim podobni fajn lide, protoze se s nimi rada uvidim i pres fakt, ze je to sraz BX.

--> Nemas povinnost tu byt kazdy den, to po tobe ani nechci, ale kdyz ti kazdy tyden volam, jak je to s kempem, pripadam si hloupe, kdyz porad slysim "za tyden mi zavolej". A nedostupnost na ICQ povazuju za fakt, ze ti poslu zpravu a po tydnu se mi podari jen odchytit tvoji polovicku na PC, kdyz jsi online.

--> Netahej program k tomu, ze avizovat dva tydny dopredu sraz je hloupe vuci ostatnim. Malo kdo si dokaze vybavit volno za dva tydny, kdyz ma treba smeny na mesic dopredu.

Ale ja na tuhle debatu nemam nervy, vidim, ze tady se broji proti me, neb mam zajem o to, aby bylo planovani srazu flexibilni pro majoritni skupinu clenu. Tak si rejte jak chcete panove, ja uz na vas nebudu reagovat, pokud mate nejaky problem, rada si to vyslechnu po telefonu , ale nehodlam timhle zas*rat klub, tyhle veci si ostatni nezaslouzi cist....

31.08.2008 01:01 - Re: diskuze o srazech 168145
Marina
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v XPočet příspěvků: 6
99 Poslat soukromou zprávu
Darjo, opravdu se v tom nechci štourat a nechci řešit nějaké zbytečné problémy.
Co se týká smazání pozvánky na Mohelnici, alx mi to snad objasnil.
Doufám,že si pamatuješ na nᚠtelef.rozhovor za dne 25.7. , kdy jsi mě zastihla na pumpě a říkal jsem ti,že jedu na dovču. Bavili jsme se o srazu a termínu a říkal jsem ti,že jedu "pryč"a nemám možnost to hodit na klub. ( no nevadí ). 3.8. jsem ti přes ICQ potvrzoval termín Mohelnice.
Já vím, že na Seči je sraz BX, jen jsem to bral tak,že pokud je pozvánka na ".eu", je to snad pro všechny a ne jen pro ty, které pozveš. ( mimochodem, byla jsi to asi ty, která tyhle lidi z ".cz" přetáhla na .eu , že ?
Na závěr chci jen napsat, že jde o setkání lidí,kteří mají Citroëny a chtějí se o víkendu bavit, tak nechápu o co ti jde. To není žádný "megasraz" podle zavedeného scénáře a prosím neodsuzuj to, nevíš, k čemu to může být dobré.

31.08.2008 01:26 - Re: diskuze o srazech 168146
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Nikoho jsem nikam nepretahla, to si uvedom (mezi nama holkama, mas na tom taky velky podil . Jedine, co od nas maji jsou weby, nic vic, je to jejich klub.
Ano, pozvala jsem lidi z citroen klubu, nelibi se ti na tom snad neco? Je to pozvani spatne formulovane? Mas z nej pocit, ze je na tom neco zleho nebo ze jsem na nekoho z citroen klubu zapomnela? Cetl si to pozvani vubec, ze mas k nemu vytky? Podle me je pratelske a mile


Skoda, ze muj telefon je hodne vytizen a nema tolik mista na historii volanych cisel, jako ten tvuj, ze ti nemuzu rict, kam jsem pred mesicem volala.. To si budu prat pod stromecek

Me jde jen o to, ze kdyz od zacatku srpna si byl rozhodnuty o terminu, proc si to sem nedal. Sam vis, ze ja jsem byla za konec zari.

A neurazej me. Nejsem splachovaci pitomecek jako Karel von cosi... ze nevim, o cem jsou male setkani citroenu? S klidem na dusi muzu rict, ze jsem jich absolvovala dost srazu citroenu, abych zjistila, ze 98% lidi, jsou skveli a stoji za to prezit ta 2%

Nechtela jsem to delat, zase se sesypou blesky a hnuj na mou hlavu, ale zamknu tohle tema, a udelam nove tema o mohelnici-srazu. Pokud ma kdokoli cokoli, co mi chce sdelit a neboji se mi to sdelit po telefonu , necht mi zavola. Popripadne staci poslat sms, zavolam zpatky Ja s tim problem nemam, ale nehodlam interni problemy resit v diskuzi, ktera k tomu neni urcena. A po telefonu je reseni problemu rozhodne rychlejsi.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator