Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: OT: diskuze o srazech
Darja
27.08.2008 14:54 - Re: diskuze o srazech
99
Myslim, ze odpovidas uplne zbytecne. Nevis, co za tim vsechno je, netusis, co bylo v planu a co z toho vylezlo. Ja jsem zklamana, a hlavne jsem za idiota v Koline. Marina se ozve na klubu, jen kdyz mu to nekdo napraska, ze se resi na chatu sraz. Kdyz se marina porad neozyval (ani po ICQ ani na mobil), co se srazem na Morave, planovala jsem setkani v Koline a exkurzi v TPCA. Ted to zase rusim (coz uz je podruhe) a musi si myslet, ze jsem se zblaznila. A najednou BUM a za dva tydny se stihlo oznamit setkani (o kterem se mluvi oz od cervna).

Takze, Rume, tesi me, ze Xantiaci si delaji setkani, at si delaji co chteji, ale me jde o princip. Neni fer ohlasit sraz dva tydny dopredu vuci ostatnim (o me nejde, ja vim mesic, ze na zacatku zari cas nemam). A Marina moc dobre vi, jake fiasko se da ze srazu udelat a vi, ze je potreba pruprava a nejaky program. Preci cely den sedet, jist a opijet se nemusi vsechny bavit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator