Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: OT: diskuze o srazech
Marina
30.08.2008 22:39 - Re: diskuze o srazech
99
Tak jsem se dnes vrátil z dovolené a nestačím se divit. Darjo nevím co zkoušíš, ale už před měsícem jsem ti říkal, že je volný termín v Mohelnici a že uděláme srazík tam. Také jsem ti říkal, že odjíždím na dovolenou,a to vyhodíš na klub. Bohužel se tak nestalo, ale tomu se nedivím, když tam najedeš. Proč by jsi to dělala. ( Byla ještě i varianta sklípků na jihu, ale ta bohužel nevyšla). Také si nejsem vědom toho, že bych byl nedostupný na telefonu nebo ICQ. ( mimochodem přes ICQ jsem ti potvrzoval,že je zamluvený termín v Mohelnici ). Vzhledem k tomu,že chodím do práce a také jezdíme na dovolené, nejsem na klubu každý den. Nechápu tu tvou poznámku. Mám snad povinnost zde být každý den ? Co se týká Mohelnice, asi jsi to vůbec nepochopila. Pravda je, že žádný sraz není stejný. Já na Seč taky nepojedu, a nemám potřebu to v textu zvýrazňovat. Jedu na jinou akci, nebo snad nesmím ? No a co se týká TPCA, sama jsi mi říkala na Křivonosce, že s tebou nekomunikují a že to už řešit nebudeš.( mj, neviděl jsem žádný termín, kdy se to bude konat). Je mi líto, že už předem řešíš nějaké fiasko, jen asi proto, že to nepořádᚠty, bohužel jsi to nepochopila. A ještě jedna věc na závěr, je možné zjistit, kdo smazal na c-c.eu pozvánku na toto setkání ? ( sservis to nebyl, to vím ). Poslední věta : věř tomu, že je program zajištěný a nemusí to být půl roku dopředu )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator