Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: OT: diskuze o srazech
Darja
31.08.2008 01:26 - Re: diskuze o srazech
99
Nikoho jsem nikam nepretahla, to si uvedom (mezi nama holkama, mas na tom taky velky podil . Jedine, co od nas maji jsou weby, nic vic, je to jejich klub.
Ano, pozvala jsem lidi z citroen klubu, nelibi se ti na tom snad neco? Je to pozvani spatne formulovane? Mas z nej pocit, ze je na tom neco zleho nebo ze jsem na nekoho z citroen klubu zapomnela? Cetl si to pozvani vubec, ze mas k nemu vytky? Podle me je pratelske a mile


Skoda, ze muj telefon je hodne vytizen a nema tolik mista na historii volanych cisel, jako ten tvuj, ze ti nemuzu rict, kam jsem pred mesicem volala.. To si budu prat pod stromecek

Me jde jen o to, ze kdyz od zacatku srpna si byl rozhodnuty o terminu, proc si to sem nedal. Sam vis, ze ja jsem byla za konec zari.

A neurazej me. Nejsem splachovaci pitomecek jako Karel von cosi... ze nevim, o cem jsou male setkani citroenu? S klidem na dusi muzu rict, ze jsem jich absolvovala dost srazu citroenu, abych zjistila, ze 98% lidi, jsou skveli a stoji za to prezit ta 2%

Nechtela jsem to delat, zase se sesypou blesky a hnuj na mou hlavu, ale zamknu tohle tema, a udelam nove tema o mohelnici-srazu. Pokud ma kdokoli cokoli, co mi chce sdelit a neboji se mi to sdelit po telefonu , necht mi zavola. Popripadne staci poslat sms, zavolam zpatky Ja s tim problem nemam, ale nehodlam interni problemy resit v diskuzi, ktera k tomu neni urcena. A po telefonu je reseni problemu rozhodne rychlejsi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator