Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 > >|
31.03.2011 21:31 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381847
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
dedek napsal(a):
souhlasím s TEBOU!!!! Ale dotyčný se má nejdříve zeptat-na to má právo každý-jak závadu budou řešit,kolik času to zabere a HLAVNĚ co to u NICH stojí....jo je li třeba diagnostika tak co stojí "napíchnutí".
To dotyčný neudělal a "plakat a špinit někomu jméno je jednoduší-než přiznat vlastní chybu,která spočívá v tom,že se nezeptal"Pak by věděl co a jak se v daném Servisu počí


A ty dovedeš dopředu říct za jak dlouho dovedeš najít chybu a i jí odstanit? Já ne diag.mi dá na výběr z několika možných příčin a potom můžu najít za pár minut - nebo hodin
(nepoužívám normohodiny,ale někdy se od toho cena odvíjí)

31.03.2011 21:43 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381853
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
no hlavně se nepoperte, já mám na odborníky dotaz: když budu chtít v servisu aktivovat denní svícení a servis mi řekne, že to nejde, tak si myslíte, že je normální za neprovedenou práci zaplatit????? je mi vcelku jedno jak dlouho se v tom šorali, je mi jedno, že mechanik co to umí zrovna marodí a ten zbytek se to etě nenaučíl, já prostě nedostal NIC, tak nevím za co bych platil, přitom vím, že to jde a taky ŠLO,

31.03.2011 21:57 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381859
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
Servis NENÍ Svazarm - nezaměnovat !!! A pak platí - bez peněz do servisu NELEZ !!! Nic Nového ...

31.03.2011 22:05 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381861
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tak ja som bol v autorizovanom servise na diagnostiku este zo starym autom
nedokazal to napojit / nacitat a tak mi to po hodine odovzdal s tym zeby to malo ist a nejde, ked som sa spytal co som dlzny, technik povedal ze nic a aj v pokladni ju odbil, ze zaco ked som nic nespravil

31.03.2011 22:10 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381863
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
najk napsal(a):
no hlavně se nepoperte, já mám na odborníky dotaz: když budu chtít v servisu aktivovat denní svícení a servis mi řekne, že to nejde, tak si myslíte, že je normální za neprovedenou práci zaplatit????? je mi vcelku jedno jak dlouho se v tom šorali, je mi jedno, že mechanik co to umí zrovna marodí a ten zbytek se to etě nenaučíl, já prostě nedostal NIC, tak nevím za co bych platil, přitom vím, že to jde a taky ŠLO,


Dobrým zákazníkům to děláme zdarma-je to na 5.-10.minut - připojení diag.trvá déle (není přhlášen aby to potvrdil)

31.03.2011 22:27 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381868
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
DOUFAK napsal(a):
Servis NENÍ Svazarm - nezaměnovat !!! A pak platí - bez peněz do servisu NELEZ !!! Nic Nového ...


Václave neodpověděl si mi na dotaz: Popíšu - Dobrý den kolik prosím stojí nastevení denního svícení??? No to vypadá na chvilku, hodina za 1200,. takže asi 600,- protože min. na diag. je 1/2 hodka. Zákazník říká dobře, nechám to tady a za chvlku si pro to příjdu, je to kmožné?? Jasně bude to hotové. Dobrý den jsem tady pro tu C5. Je jasný, máme problém, na Vašem autě to nejde přepnout to denní svícení, ptám se technický problém, nebo to PC mého auta neumí a neumožnuje??? No problém spíše je, že pan XY marodí. Říkam a ptám se znovu jde to nebo nejde. Odpověď NEJDE. HMM to je divné, ale já vím, že technicky to jde. No a stále dokola a nakonec na mně vybafl, že mně to bude stát 500,- no to neměl dělat, stačil jeden telefonát majiteli a něco ve smyslu dobrá reklama a televize Nova a bylo vyřízeno - pane je gto v pořádku a omlouváme se, že jsem vás mystifikovali a auto na diag. vůbec vzali, když nenmí příto,men ten jediný co to snad umí. \To jsem se ptal víš??????. A Svazarm moc dobře znám a proto že jsem nebyl členem tak jsem taky musel nějakou symbolickou kačku dát do kasičky . A Ty si přesvědčen, že měli nárok na zaplacení něčeho co neuměli a hlavně neudělali????? Je tržní ekonomika, tzn. něco za něco,

31.03.2011 22:29 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381870
urbik81
Město: Roudnice nad Labem, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 7

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Dobrým zákazníkům to děláme zdarma-je to na 5.-10.minut - připojení diag.trvá déle (není přhlášen aby to potvrdil)

Jestli to bylo na mě tak je to naprostá pravda připojení diag. trvalo déle než samotné nastavení Ještě jednou díky

31.03.2011 22:31 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381871
C-C5
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Rád bych upřesni, že servisujícímu mechanikovi sem sdělil, že auto je C5 II ve staré kastli (C5 I). Vůz byl koupen z Francie, kde se testovala C5 II ještě před uvedením na trh. Je to v podstatě C5 II se starším vzhledem. Rád bych doupřesnil, že jsem nežádal mechanika o nalezení závady ale o přenastavení velikosti kol. Mechanik řekl, že to nedokáže protože ho tam diagnostika nepustí. Navíc chování chlapíka na recepci, zřejmě mechanika, bylo naprosto nepochopitelné. Začít řvát na zákazníka a zaplatí, že diagnostika stojí půl milionu tak at se jim to vrátí. Rozhovor zakončit slovy: "sedni do toho auta a vypadni". Tomu říkám marketingový tah .

Dnes mi auto napíchl na diagnostiku mechanik, ani ne za minutu měl požadované nastavení a já spokojeně odjel. Stálo mě to 300kč.

31.03.2011 22:39 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381873
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
najk napsal(a):
... A Ty si přesvědčen, že měli nárok na zaplacení něčeho co neuměli a hlavně neudělali????? Je tržní ekonomika, tzn. něco za něco,

Přijdu do masny a zeptám se: "Máte svíčkovou?"
Prodavačka řekne: "Moment, zeptám se šéfa."
Zavolá dozadu: "Pane vedoucí, máme svíčkovou?"
Z kanceláře se ozve: "Nemáme."
Tak já nato že děkuju a nashle a prodavačka spustí: "Tak moment, dostanu 50Kč za čas, snahu a práci dvou lidí."

31.03.2011 23:08 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381877
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Přijdu do masny a zeptám se: "Máte svíčkovou?"
Prodavačka řekne: "Moment, zeptám se šéfa."
Zavolá dozadu: "Pane vedoucí, máme svíčkovou?"
Z kanceláře se ozve: "Nemáme."
Tak já nato že děkuju a nashle a prodavačka spustí: "Tak moment, dostanu 50Kč za čas, snahu a práci dvou lidí."


Hele ty jseš nějak zavodou nééééé !!!!!! já kupuji jen spodní šál a po výplatě kližku

NAJKU VSTÁVEJ MÁŠ TU PRÁCI

31.03.2011 23:12 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381878
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Hele ty jseš nějak zavodou nééééé !!!!!! já kupuji jen spodní šál a po výplatě kližku

No jo, to jsou oni. Auák za melouna na houpacím podvozku a budou vykládat, že nemaj co jíst.

31.03.2011 23:51 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381881
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
C-C5 napsal(a):
Rád bych upřesni, že servisujícímu mechanikovi sem sdělil, že auto je C5 II ve staré kastli (C5 I). Vůz byl koupen z Francie, kde se testovala C5 II ještě před uvedením na trh. Je to v podstatě C5 II se starším vzhledem. Rád bych doupřesnil, že jsem nežádal mechanika o nalezení závady ale o přenastavení velikosti kol. Mechanik řekl, že to nedokáže protože ho tam diagnostika nepustí. Navíc chování chlapíka na recepci, zřejmě mechanika, bylo naprosto nepochopitelné. Začít řvát na zákazníka a zaplatí, že diagnostika stojí půl milionu tak at se jim to vrátí. Rozhovor zakončit slovy: "sedni do toho auta a vypadni". Tomu říkám marketingový tah .

Dnes mi auto napíchl na diagnostiku mechanik, ani ne za minutu měl požadované nastavení a já spokojeně odjel. Stálo mě to 300kč.

Tak to je síla.Můj PŘÍSPĚVEK o Svazarmu byl pro Tebe,ale tímto Tvým příspěvkem zcela měním názor na daný servis. A Najkovi se omlouvám,příspěvek byl pro C-C5,což jsem nenapsal.Promin Najku.

01.04.2011 02:01 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381886
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
No jo, to jsou oni. Auák za melouna na houpacím podvozku a budou vykládat, že nemaj co jíst.


No auto stálo tuším 80. - totál KO budiky,páčku od comu někdo ulomil,divný automat,super lakýra(nevěděl že se auto před lakem brousí aby lak přilnul),+ další.(a dost dalšího) ale jinak by to byla nuda

01.04.2011 08:28 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381903
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
... ale jinak by to byla nuda



25.05.2011 23:00 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2392295
řepák
Město: Praha 6, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 105

99 Poslat soukromou zprávu
Krtek napsal(a):
Jestli je autorizovanej nevim ale normálně prodává noví Citroeny

ANO v Plzni na Letne se jedna o oficialniho prodejce a servis C .

10.07.2011 21:12 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2401257
Luboš74
Město: Neznašov 48, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0i V6 215k TourerPočet příspěvků: 78
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím
Potřebuji poradit nějaký neznačkový kvalitní servis v Českých Budějovicích kde rozumí Citroenům.
Dík Luboš

09.12.2011 01:49 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2431644
cvrnda
Město: Prostřední Bečva 335, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 3

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím taky jsem zakoupíl C5 2,0i lpg v autobazaru autamost.
První překvapení po ujetí několika málo kilometrů mi vyskočila pětka tak si říkám asi sem jí nedořadil a to asi tak třikrát po nájezdu na dální zařadím pětku a ta cca po kilometru vyskakovala.
volám do bazaru autamost že vyskakuje pětka bylo mi řečeno že to bude asi kulisa řezení tak jsem se nechal ukecat ale jak si tak jedu po dálnici před sebou cca 400km tak si říkám kulisa to asi ne to bych neřadil vubec tak druhý den volám zase bazar jak to uděláme tak mi bylo slíbeno že seženou druhou převodovku a nebo at sito nechám opravit a opravu zaplatí tak oprava stála 8000 vydřená vidlička 5rychlosti málo oleje v převodovce a špatné gufero mezi převodovkou a motorem.
volám bazar a pan podvodník majitel WOZNICA plno keců a nic opravu neproplatili s tím jsem počítal KDYBY NÁHODOU NĚKDO CHTĚL KUPOVAT OD NICH AUTO TAK NEDOPORUČUJI!!!!

09.12.2011 08:34 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2431655
robsik
Město: Česká Lípa, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 28

99 Poslat soukromou zprávu
cvrnda napsal(a):
Zdravím taky jsem zakoupíl C5 2,0i lpg v autobazaru autamost. První překvapení po ujetí několika málo kilometrů mi vyskočila pětka tak si říkám asi sem jí nedořadil a to asi tak třikrát po nájezdu na dální zařadím pětku a ta cca po kilometru vyskakovala. volám do bazaru autamost že vyskakuje pětka bylo mi řečeno že to bude asi kulisa řezení tak jsem se nechal ukecat ale jak si tak jedu po dálnici před sebou cca 400km tak si říkám kulisa to asi ne to bych neřadil vubec tak druhý den volám zase bazar jak to uděláme tak mi bylo slíbeno že seženou druhou převodovku a nebo at sito nechám opravit a opravu zaplatí tak oprava stála 8000 vydřená vidlička 5rychlosti málo oleje v převodovce a špatné gufero mezi převodovkou a motorem. volám bazar a pan podvodník majitel WOZNICA plno keců a nic opravu neproplatili s tím jsem počítal KDYBY NÁHODOU NĚKDO CHTĚL KUPOVAT OD NICH AUTO TAK NEDOPORUČUJI!!!!


Já jsem tam byl kouknout na C5 v LPG taky, nebylo nám umožněno ani na to kouknout zezpodu, s tím, že tam stejně nic neuvidíme. Pak koukám jak teče pod autem olej, tak jsme koukli na totálně zadělaný servo. Na to nám bylo řečeno, že se to ještě nestačilo umýt po výměně oleje (tzn. nestačilo se zamaskovat Taky bych se jim vyhýbal obloukem, samozřejmě u všech aut poznámka KRASAVEC

09.12.2011 13:41 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2431690
JaMat
Město: Praha 4, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 115
99 Poslat soukromou zprávu
cvrnda napsal(a):
Zdravím taky jsem zakoupíl C5 2,0i lpg v autobazaru autamost.
...
volám bazar a pan podvodník majitel WOZNICA plno keců a nic...


Asi není od věci si čas od času připomenout tohle - také p. Woznica:
.link.

09.12.2011 13:48 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2431692
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
JaMat napsal(a):
Asi není od věci si čas od času připomenout tohle - také p. Woznica:
.link.


4ta strana tohoto vlakna?

|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator