Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
najk
31.03.2011 22:27 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
99
DOUFAK napsal(a):
Servis NENÍ Svazarm - nezaměnovat !!! A pak platí - bez peněz do servisu NELEZ !!! Nic Nového ...


Václave neodpověděl si mi na dotaz: Popíšu - Dobrý den kolik prosím stojí nastevení denního svícení??? No to vypadá na chvilku, hodina za 1200,. takže asi 600,- protože min. na diag. je 1/2 hodka. Zákazník říká dobře, nechám to tady a za chvlku si pro to příjdu, je to kmožné?? Jasně bude to hotové. Dobrý den jsem tady pro tu C5. Je jasný, máme problém, na Vašem autě to nejde přepnout to denní svícení, ptám se technický problém, nebo to PC mého auta neumí a neumožnuje??? No problém spíše je, že pan XY marodí. Říkam a ptám se znovu jde to nebo nejde. Odpověď NEJDE. HMM to je divné, ale já vím, že technicky to jde. No a stále dokola a nakonec na mně vybafl, že mně to bude stát 500,- no to neměl dělat, stačil jeden telefonát majiteli a něco ve smyslu dobrá reklama a televize Nova a bylo vyřízeno - pane je gto v pořádku a omlouváme se, že jsem vás mystifikovali a auto na diag. vůbec vzali, když nenmí příto,men ten jediný co to snad umí. \To jsem se ptal víš??????. A Svazarm moc dobře znám a proto že jsem nebyl členem tak jsem taky musel nějakou symbolickou kačku dát do kasičky . A Ty si přesvědčen, že měli nárok na zaplacení něčeho co neuměli a hlavně neudělali????? Je tržní ekonomika, tzn. něco za něco,

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator