Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
robsik
09.12.2011 08:34 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
99
cvrnda napsal(a):
Zdravím taky jsem zakoupíl C5 2,0i lpg v autobazaru autamost. První překvapení po ujetí několika málo kilometrů mi vyskočila pětka tak si říkám asi sem jí nedořadil a to asi tak třikrát po nájezdu na dální zařadím pětku a ta cca po kilometru vyskakovala. volám do bazaru autamost že vyskakuje pětka bylo mi řečeno že to bude asi kulisa řezení tak jsem se nechal ukecat ale jak si tak jedu po dálnici před sebou cca 400km tak si říkám kulisa to asi ne to bych neřadil vubec tak druhý den volám zase bazar jak to uděláme tak mi bylo slíbeno že seženou druhou převodovku a nebo at sito nechám opravit a opravu zaplatí tak oprava stála 8000 vydřená vidlička 5rychlosti málo oleje v převodovce a špatné gufero mezi převodovkou a motorem. volám bazar a pan podvodník majitel WOZNICA plno keců a nic opravu neproplatili s tím jsem počítal KDYBY NÁHODOU NĚKDO CHTĚL KUPOVAT OD NICH AUTO TAK NEDOPORUČUJI!!!!


Já jsem tam byl kouknout na C5 v LPG taky, nebylo nám umožněno ani na to kouknout zezpodu, s tím, že tam stejně nic neuvidíme. Pak koukám jak teče pod autem olej, tak jsme koukli na totálně zadělaný servo. Na to nám bylo řečeno, že se to ještě nestačilo umýt po výměně oleje (tzn. nestačilo se zamaskovat Taky bych se jim vyhýbal obloukem, samozřejmě u všech aut poznámka KRASAVEC

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator