Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
|< < 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 14 > >|
19.02.2011 21:40 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2374303
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Kdo se směje naposled, ....

19.02.2011 22:09 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2374310
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Nedá se nic dělat, musím s tím ven. Tak teda, když já před lety kupoval v bazaru ZX, tak jedním z lákadel bylo rádio. Suprově hrálo, s kazeákem s reverzem, prostě supr, v ceně dobrých 3000Kč. Po dohodě s bazáristou, který mi auto dal na čísla a všechno zařídil jsem si asi po třech dnech auto dovezl domů. Dávám ho do garáže a najednou koukám, rádio tam není. No to byl šok, krve by se ve mě nedořezal. Nemohl jsem uvěřit, že ta svině je taková svině a že mi to zatím vymontoval. Nechal jsem otevřenou garហa mazal jsem zpátky do bazáru, rozhodnutý, že loupežníka umlátím urvanou šaltpákou. Když jsem přilítl k bráně a loučil se s novým autem, voňavým, naleštěným, vysněným..., tak jsem si uvědomil, že místo rádia tam dal jen takovou desku, která tam ale perfektně pasovala. Tak jsem na ni šáhnul a ona se odklopila a rádio bylo pod ní.
Teda řeknu vám, ten měl kliku, ten zloděj. Kdybych si nešáhnul, tak jsem mu protáhnul konečník tlamou.
No a tak jsem s pokorou zajel domů, do garáže a řeknu vám, tak spolehlivý auto jsem si snad ani nezasloužil.
Nevím proč, ale zase si připadám přiblble.

19.02.2011 22:15 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2374313
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
DOUFAK napsal(a):
Mám "zkušenost",že když jsem kupoval Novou C5 před lety a loni Novou Hondu-moto,tak jsem neměl žádné kontrolky přelepené a měl jsem i nulový stav tachometrů,Vše nepoškozené,Nové,slušné jednání a přístup dealerů salonů,kterří mi ani v nejmenším nelhali a brali mě,jako seriozního zákazníka a obojí šlape stále do dnes k mojí velké spokojenosti.Tot má zkušenost - haha

A nebyla to nuda?
Žádný adrenalin, žádná překvapení, žádné objevy?
Nezávidíš nám tak trochu?

28.02.2011 07:34 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2375411
IvanF
Město: Zvolen, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
máte niekto skúsenosti so servisom v Krupine - p.Kurnas, resp. kto vie spolahlivý servis na C5 v okolí Zvolena

28.02.2011 09:02 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2375413
Miloš
Město: Ústí nad Orlicí, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW)Počet příspěvků: 15
99 Poslat soukromou zprávu
Kupoval jsem tam svoji první C5.Velmi dobré jednání.

28.02.2011 09:43 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2375420
drobec
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 214

99 Poslat soukromou zprávu
Milos .. to reagujes na IvanF alebo na Hrubeho v Chomutove?

ja len ze aby nahodou nedoslo k nedorozumeniu odporucam spravne pouzit moznost citovania

31.03.2011 10:34 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381731
C-C5
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Včera jsem si byl u Patera Citroenu v Radotíně přenastavit na diagnostice velikost kol. Ze zimních 195 na letní 215. Servisman se hrabal 20min v diagnostice vozidla, bez výsledku. Údajně nelze přenastavit velikost kol, což má mimo jiné za následek špatné spínání ESP. Za tento zcela neprofesionální zákrok si řekli 500kč, po dotazu zdali myslí vážně že chtějí zaplatit za nevykonanou práci na mne začalo pár mechaniků řvát at okamžitě zaplatím. Předešel jsem pěstnímu konfliktu, tím že jsem zaplatil naprosto neadekvátní částku.

Jezdím do "Auto Malčev" v Rostoklatech, kde jsem se servisem naprosto spokojen a kde chtějí zaplatit pouze za vykonanou práci.

Do servisu kde ani neumí přenastavit velikost kol již nikdy nepojedu a doporučuji všem, kteří nechtějí své peníze tímto způsobem vyhazovat aby se výše zmíněnému servisu vyhnuli.

31.03.2011 10:38 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381734
CC5
Město: Praha-Modřany, Auto: Citroën Xantia II Break 2.0 HDi Kat. (80kW) Počet příspěvků: 372

99 Poslat soukromou zprávu
Dej prosím tuto zkušenos do C.C.C.A.

31.03.2011 11:00 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381736
dedek
Město: Jeneč, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu

Pro C-C5: Znám ten Tvůj případ z druhé strany a když jsem si přečetl Tvoje vyjádření tak s tím nemohu sohlasit! Důvodem konfliktu je to,že jsi tam musel nechat občanku,protože jsi neměl dle Tvých slov neadekvátních 500,- na zaplacení a pro peníze sis musel dojed!!!Měl si u sebe prý jen nejaké drobné....To ,že Tě vzali na dílnu bez předchozího objednání a vyšli Ti vstříc...na to asi zapomínáš!!!Zeptal se nejdříve co Tě to bude stát???I kdyby nářadí zůstalo ležet v koutě,tak za napíchnutí na diagnostiku a čas strávený na Tvém voze se platí!!! A pokud píšeš ,že někde to dělají ZADARMO-Proč si tam nejel rovnou???Mechanik na tvém autě pracoval a Ty si byl přítomen by i 20min.Ten konkrétní člověk asi dle Tvých slov nemá nárok na svojí mzdu,protože nic neopravil??? Co ten čas co Ti věnoval???
Víš,já mám LEXIA 3 stejně jako PATËRA a ta nemá problém s nastavením rozměrů kol...co mám ,ale informace-Tvůj problém je jinde.Tím,že Ti někdo přehodí kola ze 195 na 215 se čidla nezmatou.Pokud zachovᚠrozměr 15" nebo 16",jestli i to si změnil tak ANO-mᚠpravdu přenastavit by se to mělo ,ale ne kvůli ESP/ASR.MENU přenastavení je tam kvůli snímání obvodové rychlosti.Proč a nač to tak je to a Ti povědí tam kam jezdíš servisovat svoje vozidlo......
Víš vůbec,že PATËRA byl jedem z prvních kdo tady po Revoluci začal dělal CITROËNY???
Spolupracuji s ním a by OBA děláme vše pro to aby majitelé CITROËNU a PEUGEOTU byli spokojení a investujeme nemalé prostředky do nových diagnostickýcha dílenských vybavení!!!Zeptej se na všech klubech Citroën + Peugeot jaký oni mají názor.......pak teprv potom pošpiň pověst NĚKOHO,kdo si to nezaslouží... já jezdím sám k sobě...

31.03.2011 13:08 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381768
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
C-C5 napsal(a):
Včera jsem si byl u Patera Citroenu v Radotíně přenastavit na diagnostice velikost kol. Ze zimních 195 na letní 215. Servisman se hrabal 20min v diagnostice vozidla, bez výsledku. Údajně nelze přenastavit velikost kol, což má mimo jiné za následek špatné spínání ESP. Za tento zcela neprofesionální zákrok si řekli 500kč, po dotazu zdali myslí vážně že chtějí zaplatit za nevykonanou práci na mne začalo pár mechaniků řvát at okamžitě zaplatím. Předešel jsem pěstnímu konfliktu, tím že jsem zaplatil naprosto neadekvátní částku.

Jezdím do "Auto Malčev" v Rostoklatech, kde jsem se servisem naprosto spokojen a kde chtějí zaplatit pouze za vykonanou práci.

Do servisu kde ani neumí přenastavit velikost kol již nikdy nepojedu a doporučuji všem, kteří nechtějí své peníze tímto způsobem vyhazovat aby se výše zmíněnému servisu vyhnuli.


C5 2 - ma len jeden rozmer pneu a to 215x55x16 - preto sa neda nejako prestavit
to ze to nevedia a este si nechaju zaplatit - na taketo poznamky je tu CCCA - prosim pisat tam !

31.03.2011 13:50 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381781
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
dedek napsal(a):
Zeptal se nejdříve co Tě to bude stát???I kdyby nářadí zůstalo ležet v koutě,tak za napíchnutí na diagnostiku a čas strávený na Tvém voze se platí!!! A pokud píšeš ,že někde to dělají ZADARMO-Proč si tam nejel rovnou???...

Za odvedenou práci se opravdu platí, ale tady viditelně požadovaný úkon (změna velikosti kol) proveden nebyl - a jak píše Jumep - bylo to z důvodu neznalosti technika, že C5 II tuto možnost vůbec nemá.
Takže v tomhle se dotyčného technika ani jeho zaměstnavatele nikdo zastávat nemůže - platit se má za odvedenou práci a ne za strávený čas.

31.03.2011 13:55 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381784
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Mě Patera zprasil víka ventilů a mezihlavy. Já k němu už nepáchnu....

31.03.2011 14:48 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381787
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Nazory na servisy prosim do CCCA, kde sa k nim moze vyjadit priamo servis - ak ma zajem. Taky bych rad upozornil jine servisy at si nedelaji reklamu, na to diskusni forum nesluzi. Dekuji.

31.03.2011 16:32 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381796
dedek
Město: Jeneč, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu

já reklamu nepotřebuji...moje klientela hovoří za vše-přesto díky

31.03.2011 17:10 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381797
dedek
Město: Jeneč, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu

TomasT napsal(a):
Za odvedenou práci se opravdu platí, ale tady viditelně požadovaný úkon (změna velikosti kol) proveden nebyl - a jak píše Jumep - bylo to z důvodu neznalosti technika, že C5 II tuto možnost vůbec nemá. Takže v tomhle se dotyčného technika ani jeho zaměstnavatele nikdo zastávat nemůže - platit se má za odvedenou práci a ne za strávený čas.
Dotyčný poškozený vlasní C5 I stříbrnou se kterou tam byl a je z roku 2002!!!"A to mám info dle VINTady asi někdo neví ,že servisy počítají hodinovou sazbu

31.03.2011 18:23 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381809
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Tak proč má v profilu C5 II 2.0HDi 16v SX Break?
A pokud má C5 I, tak proč mu to nenastavili?
To jsem blázen.

Je pravda, že větší servisy opravdu počítají hodinovou sazbu - také ale snad mají normočasy za běžné operace a ty platí bez ohledu na to jak dlouho to dotyčný technik dělá.
Menší servisy sice normočasy asi nepoužívají, ale zase si nechají zaplatit jen to co opravdu udělají - také mám stejnou zkušenost jako C-C5 u Plachého na Zahradním Městě (strávil pár hodin hledáním příčiny problému, ale nenašel - nechtěl za to nic a odkázal mě na vybavenější servis).
Možná chtějí, aby od nich neodjížděl nespokojený a naštvaný zákazník.

31.03.2011 20:29 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381827
archie
Město: Klášterec nad Ohří, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
tak jsem byl u Auto Hrubý na servisu.Závada - klepání na řízení.. oprava - tyčky stabilizátorů s čepy výměna.Potud v pořádku.Pak ale geometrie a problém.Při přímé jízdě volant cca 7stupňů vlevo...Ale reklamaci vyřídili k mé spokojenosti zdarma a na počkání...

31.03.2011 20:30 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381830
dedek
Město: Jeneč, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu

souhlasím s TEBOU!!!! Ale dotyčný se má nejdříve zeptat-na to má právo každý-jak závadu budou řešit,kolik času to zabere a HLAVNĚ co to u NICH stojí....jo je li třeba diagnostika tak co stojí "napíchnutí".
To dotyčný neudělal a "plakat a špinit někomu jméno je jednoduší-než přiznat vlastní chybu,která spočívá v tom,že se nezeptal"Pak by věděl co a jak se v daném Servisu počí

31.03.2011 20:33 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381833
TheOne
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 373
99 Poslat soukromou zprávu
Ahojte, jen se chci zeptat, jestli někdo můžete doporučit servis v Ostravě nebo okolí, jestli to tu nepatří tak Adm-del. Dík předem

31.03.2011 21:18 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz 2381843
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No to je sice pravda,ale mnně se jednou stalo(nemněl jsem diag.) že mrtvé auto které ve znač.servisu bylo týden(neopraveno,odmítnuto opravit ze starších dílů) předběžná cena(musí být uvedena)2500,- Při pokusu odvézt jinam kde to mimichodem opravil než jsem vykouřil cigaretu (cena 1000,-) po mne chtěli 5500,-za práci(po dohodě 3000,-) Ano servis mne kontaktoval s tím že oprava bude přibližně za 30000,-.Co se mne týče nikoho nešpiním a to se může stát jak v malém tak velkém servisu že chybu nenajdou a už z důvodu nevybavenosti nebo mechanika s nižšími znalostmi - nikdo nechce dělat zadarmo a čas na hledání závady potřebuje každý(proto třeba v mém případě souhlas se 3000,-)

|< < 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 14 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator