Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
C-C5
31.03.2011 10:34 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
99
Včera jsem si byl u Patera Citroenu v Radotíně přenastavit na diagnostice velikost kol. Ze zimních 195 na letní 215. Servisman se hrabal 20min v diagnostice vozidla, bez výsledku. Údajně nelze přenastavit velikost kol, což má mimo jiné za následek špatné spínání ESP. Za tento zcela neprofesionální zákrok si řekli 500kč, po dotazu zdali myslí vážně že chtějí zaplatit za nevykonanou práci na mne začalo pár mechaniků řvát at okamžitě zaplatím. Předešel jsem pěstnímu konfliktu, tím že jsem zaplatil naprosto neadekvátní částku.

Jezdím do "Auto Malčev" v Rostoklatech, kde jsem se servisem naprosto spokojen a kde chtějí zaplatit pouze za vykonanou práci.

Do servisu kde ani neumí přenastavit velikost kol již nikdy nepojedu a doporučuji všem, kteří nechtějí své peníze tímto způsobem vyhazovat aby se výše zmíněnému servisu vyhnuli.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator