Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
dedek
31.03.2011 11:00 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
99
Pro C-C5: Znám ten Tvůj případ z druhé strany a když jsem si přečetl Tvoje vyjádření tak s tím nemohu sohlasit! Důvodem konfliktu je to,že jsi tam musel nechat občanku,protože jsi neměl dle Tvých slov neadekvátních 500,- na zaplacení a pro peníze sis musel dojed!!!Měl si u sebe prý jen nejaké drobné....To ,že Tě vzali na dílnu bez předchozího objednání a vyšli Ti vstříc...na to asi zapomínáš!!!Zeptal se nejdříve co Tě to bude stát???I kdyby nářadí zůstalo ležet v koutě,tak za napíchnutí na diagnostiku a čas strávený na Tvém voze se platí!!! A pokud píšeš ,že někde to dělají ZADARMO-Proč si tam nejel rovnou???Mechanik na tvém autě pracoval a Ty si byl přítomen by i 20min.Ten konkrétní člověk asi dle Tvých slov nemá nárok na svojí mzdu,protože nic neopravil??? Co ten čas co Ti věnoval???
Víš,já mám LEXIA 3 stejně jako PATËRA a ta nemá problém s nastavením rozměrů kol...co mám ,ale informace-Tvůj problém je jinde.Tím,že Ti někdo přehodí kola ze 195 na 215 se čidla nezmatou.Pokud zachovᚠrozměr 15" nebo 16",jestli i to si změnil tak ANO-mᚠpravdu přenastavit by se to mělo ,ale ne kvůli ESP/ASR.MENU přenastavení je tam kvůli snímání obvodové rychlosti.Proč a nač to tak je to a Ti povědí tam kam jezdíš servisovat svoje vozidlo......
Víš vůbec,že PATËRA byl jedem z prvních kdo tady po Revoluci začal dělal CITROËNY???
Spolupracuji s ním a by OBA děláme vše pro to aby majitelé CITROËNU a PEUGEOTU byli spokojení a investujeme nemalé prostředky do nových diagnostickýcha dílenských vybavení!!!Zeptej se na všech klubech Citroën + Peugeot jaký oni mají názor.......pak teprv potom pošpiň pověst NĚKOHO,kdo si to nezaslouží... já jezdím sám k sobě...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator