Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
Mikra
19.02.2011 22:09 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
99
Nedá se nic dělat, musím s tím ven. Tak teda, když já před lety kupoval v bazaru ZX, tak jedním z lákadel bylo rádio. Suprově hrálo, s kazeákem s reverzem, prostě supr, v ceně dobrých 3000Kč. Po dohodě s bazáristou, který mi auto dal na čísla a všechno zařídil jsem si asi po třech dnech auto dovezl domů. Dávám ho do garáže a najednou koukám, rádio tam není. No to byl šok, krve by se ve mě nedořezal. Nemohl jsem uvěřit, že ta svině je taková svině a že mi to zatím vymontoval. Nechal jsem otevřenou garហa mazal jsem zpátky do bazáru, rozhodnutý, že loupežníka umlátím urvanou šaltpákou. Když jsem přilítl k bráně a loučil se s novým autem, voňavým, naleštěným, vysněným..., tak jsem si uvědomil, že místo rádia tam dal jen takovou desku, která tam ale perfektně pasovala. Tak jsem na ni šáhnul a ona se odklopila a rádio bylo pod ní.
Teda řeknu vám, ten měl kliku, ten zloděj. Kdybych si nešáhnul, tak jsem mu protáhnul konečník tlamou.
No a tak jsem s pokorou zajel domů, do garáže a řeknu vám, tak spolehlivý auto jsem si snad ani nezasloužil.
Nevím proč, ale zase si připadám přiblble.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator