Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
DOUFAK
31.03.2011 23:51 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
99
C-C5 napsal(a):
Rád bych upřesni, že servisujícímu mechanikovi sem sdělil, že auto je C5 II ve staré kastli (C5 I). Vůz byl koupen z Francie, kde se testovala C5 II ještě před uvedením na trh. Je to v podstatě C5 II se starším vzhledem. Rád bych doupřesnil, že jsem nežádal mechanika o nalezení závady ale o přenastavení velikosti kol. Mechanik řekl, že to nedokáže protože ho tam diagnostika nepustí. Navíc chování chlapíka na recepci, zřejmě mechanika, bylo naprosto nepochopitelné. Začít řvát na zákazníka a zaplatí, že diagnostika stojí půl milionu tak at se jim to vrátí. Rozhovor zakončit slovy: "sedni do toho auta a vypadni". Tomu říkám marketingový tah .

Dnes mi auto napíchl na diagnostiku mechanik, ani ne za minutu měl požadované nastavení a já spokojeně odjel. Stálo mě to 300kč.

Tak to je síla.Můj PŘÍSPĚVEK o Svazarmu byl pro Tebe,ale tímto Tvým příspěvkem zcela měním názor na daný servis. A Najkovi se omlouvám,příspěvek byl pro C-C5,což jsem nenapsal.Promin Najku.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator