Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Diagnostika, software, navigace / Lexia a pětimístný kód
|< < 1 2 3 4 > >|
19.12.2011 22:51 - Re: Lexia a pětimístný kód 2433912
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
zatial som tu proste take kde by to neslo nastavit nemal


Bez komentáře- já už tohle téma vypustil.Nebo jim dáme kody a štrachaj kde nemaj ?

19.12.2011 23:08 - Re: Lexia a pětimístný kód 2433924
amirinda
Město: Planá, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 439
99 Poslat soukromou zprávu
a co Google? )

19.12.2011 23:09 - Re: Lexia a pětimístný kód 2433929
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Kdo umí googlit, tak přece nebude mít blbý dotazy
Však znᚠtu větičku.... before asking a dumb question use google

19.12.2011 23:10 - Re: Lexia a pětimístný kód 2433931
amirinda
Město: Planá, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 439
99 Poslat soukromou zprávu
OT: jj tu větu znám, ale až po tom, co jsem si ji přeložil na Google

20.12.2011 13:33 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434120
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
no dovolil bych si malou poznámku: ja sám vykecám vše i to co nevím, ale pánové , vy co jste si pořídili diag. tak by jste si měli uvědomit, že tady mezi námi jsou tak odhaduji 4 možná málo více, lidiček, kteří vám dávají stovky rad bezplatně!!!!!!! a ze své vůle, dále si uvědomte, že někteří, a se vám to líbí, nebo ne, se tím dokonce žíví (opravami Cpětek) a tak se nedivte, že nevidí důvod vám jen tak sdělovat kody a hesla, ja osobně by jsem bvám ho nedal. Až si pořídíte origo a ofiko, tak ho mít budete. Ti co ji mají tak věřte, že poměrně složitým způsobem se ji naučili ovládat a číst a prostě diagnostikpovat závady - a zpravidla s odpovídajícím rizikem na svých vlastních autech. A tvrdý závěr: mᚠdiag, bud rád, že nemusíš nikoho otravovat, ale nauč se ji ovládat a využívát skryté a záludné možnosti tohoto přístroje. Jinak nic ve zlém.

20.12.2011 19:32 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434390
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
najk napsal(a):
no dovolil bych si malou poznámku: ja sám vykecám vše i to co nevím, ale pánové , vy co jste si pořídili diag. tak by jste si měli uvědomit, že tady mezi námi jsou tak odhaduji 4 možná málo více, lidiček, kteří vám dávají stovky rad bezplatně!!!!!!! a ze své vůle, dále si uvědomte, že někteří, a se vám to líbí, nebo ne, se tím dokonce žíví (opravami Cpětek) a tak se nedivte, že nevidí důvod vám jen tak sdělovat kody a hesla, ja osobně by jsem bvám ho nedal. Až si pořídíte origo a ofiko, tak ho mít budete. Ti co ji mají tak věřte, že poměrně složitým způsobem se ji naučili ovládat a číst a prostě diagnostikpovat závady - a zpravidla s odpovídajícím rizikem na svých vlastních autech. A tvrdý závěr: mᚠdiag, bud rád, že nemusíš nikoho otravovat, ale nauč se ji ovládat a využívát skryté a záludné možnosti tohoto přístroje. Jinak nic ve zlém.


No je to pro mnohé překladač z AJ do ČJ za trochu větší prachy bo mají auto bez češtiny.Já jsem hodněkrát slyšel ,,já jsem se to učil celej život a ty chceš abych ti to teď vykecal?" Tak se lidičky co jste si tuhlé hračku koupili učte když vám nestačí rady od nás ale hlavně tomu autu mac neubližte protože potom to může být problém i pro ty co s tím umí.

20.12.2011 20:29 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434445
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No je to pro mnohé překladač z AJ do ČJ za trochu větší prachy bo mají auto bez češtiny.Já jsem hodněkrát slyšel ,,já jsem se to učil celej život a ty chceš abych ti to teď vykecal?" Tak se lidičky co jste si tuhlé hračku koupili učte když vám nestačí rady od nás ale hlavně tomu autu mac neubližte protože potom to může být problém i pro ty co s tím umí.


Jo,přesně. Hláška typu: jen mi vyměňte lambda sondu,udělal jsem si diagnostiku a ona mi jí vypsala,je dost častá. Za chvíli ten dotyčnej přijede znova a řve,že jsme ho podvedli a nic mu nevyměnili,že to dělá pořád to samé. Tak udělám diag a ejhle hláška zní "lambdaregelung zylinderbank 1." Na jejím základě ten profík se svou diagnostikou rozhodl,že je nemocná lambda za 5000 a ona je to ve skutečnosti ne lambda,ale třeba jen podtlaková hadička za 10kč. A takových případů je spousty a spousty. Chci tím jen říct,že diagnostiku by si měli opravdu pořizovat jen lidi,kteří vědí,co s ní můžou a nemůžou a hlavně mají aspoň nějaké znalosti o tom,jak auto funguje,aby mu spíš neublížili,jak psal jruze...

20.12.2011 20:39 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434466
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ked ale vies, ono ty zdieraci za diagnostiku nieco chcu ... tak usetrim ze si kupim svoju ... to je najcastejsi postup ludi ...
presne ako nazov celeho tohoto vlakna ...

ale je tu aj druha stranka veci, ked dotycny nema sancu zajst na diagnostiku niekam kde mu pomozu a chodit nacitat chybu, pokusit sa opravit a zasa zaplatit za diag. chapem ... ked kabel stoji 3000 ...

ja ked niekto pride na diagnostiku, tak nic nechcem, lebo napichnut a precitat zavady nie je riesenie ...

20.12.2011 20:46 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434471
zhrado
Město: Zh, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 767
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
hmm. to je ako : mamiii ja chcem husle! - ked sa na ne naucis hrat potom ti ich kupim!..
kazdy nech si kupi a riesi.. co si s tym sposobi je jeho vec. a bud mu to pomoze alebo nie. vy odbornici nemusite prijat kazdeho a ani nemusite vsetko opravit. takze ked si nieco dodrbe je to jeho vec. alebo si kppu veci ulahci sam.

20.12.2011 21:06 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434475
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ja som sa ucil podobne ...
ale nesiel som na forum s tym ze toto mi pise diagnostika, co s tym ...

ked hovoris o husliach, tak to je ako - mami, diky za tie husle, k comu je slak?

20.12.2011 21:59 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434485
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
ja som sa ucil podobne ...
ale nesiel som na forum s tym ze toto mi pise diagnostika, co s tym ...

ked hovoris o husliach, tak to je ako - mami, diky za tie husle, k comu je slak?


slak je po česku asi smyčec-ten dám na sruny - a mám sním hýbat dolu nebo nahoru - a s prstami druhé ruky mám dělat co ? mám mačkat struny ? a kde ? a jak moc? a nakraji nebo uprostřed ? ono to má vysoký ton - já potřebuji nízký co teď ? a pořád dokola.

20.12.2011 21:59 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434486
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
ja som sa ucil podobne ...
ale nesiel som na forum s tym ze toto mi pise diagnostika, co s ty


Já jsem se učil tak,že nám ze dne na den odešel elektrikář a já jsem k tomu měl nejblíž... A už mi to nějak zůstalo. Ale myslím,že jsem se s tím naučil docela slušně za ty roky denního používání,ale stejně nikdy nebudu schopen využít všechno,co diag nabízí. Jo a ta naše je v němčině...

20.12.2011 22:01 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434487
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to mas tak ked robis s nemeckymi nadautami popierajucimi fyzikalne zakony

ale osobne mam diag v anglictine ...

20.12.2011 22:04 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434489
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jo,to jsou nadauta. Ale zpět k lexii-koukal jsi na tu,jak jsem sem někam dával link(myslím,že do tématu o odpojení aku)

20.12.2011 22:05 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434490
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ten kabel je len jeden, takze je jedno co kupis ... PSA XS Evolution sa to tusim vola
soudruzi v cine toho produkuju kvanta

20.12.2011 23:28 - Re: Lexia a pětimístný kód 2434537
jardas
Město: Kostomlaty p/Mil, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 72

99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem se vrátil z Evropy a chtěl bych Vám k tomu něco dodat. Určitě těch lidí co jsou ochotný poradit si vážim, sám taky pokud vím tak radim i ohledně diag, kam kde s ní šáhnout a tak (ale to se jedná o ty německý potížisty-z nima mám víc zkušeností) ikdyž by stačilo říct "přijeď, udělám" ale myslím, že od toho to fórum je, abychom jsme si mohli poradit/zkonzultovat postup. Autama se živým od 18 takže diag nemám jak tady padlo, jenom proto abych nemusel někomu za ní platit (když jsem potřeboval tak mi to načetli a prokonzultovali jsme co s tím v peugeotu jakožto bejvalýmu mechošovi za děkuju). Jenom tahle diag má pár odlišností jak od VAG tak i od tý se kterou jsem dělal v autorizáku, tudíž mě třeba ten kód pro konfiguraci překvapil...
V práci když je čas tak si taky ten kamion připojim na diag a hraju si, zkoušim co to umí a neumí, přeci jenom každej program je jinej a jinak se chová, jenom už jsou to dva roky co jsem odešel od pežoáků, tak jsem něco z toho pozapomněl.

09.05.2015 10:37 - Re: Lexia a pětimístný kód 2819021
polpot
Město: J. hradec, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 33
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
podívejte se na další zázrak techniky "umí to úplně všechno" pouze to nevaří kafe za jízdy

.link.

09.05.2015 12:58 - Re: Lexia a pětimístný kód 2819029
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Za ty prachy skvělé. Hned jsem objednal. Díky za odkaz. Kafe nepiju, tak mi tato vada nevadí.

09.05.2015 13:32 - Re: Lexia a pětimístný kód 2819030
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hmmm,takhle se dělají prachy...
Já jsem si to pořídil,jako nouzovou rychločtečku kódů,hlavně na jinou značku,ale dával jsem za to necelých 130kč

09.05.2015 16:17 - Re: Lexia a pětimístný kód 2819060
Koník
Město: Kolín, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V Exclusive BreakPočet příspěvků: 138

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Za ty prachy skvělé. Hned jsem objednal. Díky za odkaz. Kafe nepiju, tak mi tato vada nevadí.

neoplatí se hned objednávat na prvním odkaze stačil google a ejhle ... .link. a nebo Heureka ... .link.

|< < 1 2 3 4 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator