Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Lexia a pětimístný kód
jardas
20.12.2011 23:28 - Re: Lexia a pětimístný kód
99
Tak jsem se vrátil z Evropy a chtěl bych Vám k tomu něco dodat. Určitě těch lidí co jsou ochotný poradit si vážim, sám taky pokud vím tak radim i ohledně diag, kam kde s ní šáhnout a tak (ale to se jedná o ty německý potížisty-z nima mám víc zkušeností) ikdyž by stačilo říct "přijeď, udělám" ale myslím, že od toho to fórum je, abychom jsme si mohli poradit/zkonzultovat postup. Autama se živým od 18 takže diag nemám jak tady padlo, jenom proto abych nemusel někomu za ní platit (když jsem potřeboval tak mi to načetli a prokonzultovali jsme co s tím v peugeotu jakožto bejvalýmu mechošovi za děkuju). Jenom tahle diag má pár odlišností jak od VAG tak i od tý se kterou jsem dělal v autorizáku, tudíž mě třeba ten kód pro konfiguraci překvapil...
V práci když je čas tak si taky ten kamion připojim na diag a hraju si, zkoušim co to umí a neumí, přeci jenom každej program je jinej a jinak se chová, jenom už jsou to dva roky co jsem odešel od pežoáků, tak jsem něco z toho pozapomněl.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator