Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Lexia a pětimístný kód
Hanz 397
20.12.2011 20:29 - Re: Lexia a pětimístný kód
U??vate?
jruze napsal(a):
No je to pro mnohé překladač z AJ do ČJ za trochu větší prachy bo mají auto bez češtiny.Já jsem hodněkrát slyšel ,,já jsem se to učil celej život a ty chceš abych ti to teď vykecal?" Tak se lidičky co jste si tuhlé hračku koupili učte když vám nestačí rady od nás ale hlavně tomu autu mac neubližte protože potom to může být problém i pro ty co s tím umí.


Jo,přesně. Hláška typu: jen mi vyměňte lambda sondu,udělal jsem si diagnostiku a ona mi jí vypsala,je dost častá. Za chvíli ten dotyčnej přijede znova a řve,že jsme ho podvedli a nic mu nevyměnili,že to dělá pořád to samé. Tak udělám diag a ejhle hláška zní "lambdaregelung zylinderbank 1." Na jejím základě ten profík se svou diagnostikou rozhodl,že je nemocná lambda za 5000 a ona je to ve skutečnosti ne lambda,ale třeba jen podtlaková hadička za 10kč. A takových případů je spousty a spousty. Chci tím jen říct,že diagnostiku by si měli opravdu pořizovat jen lidi,kteří vědí,co s ní můžou a nemůžou a hlavně mají aspoň nějaké znalosti o tom,jak auto funguje,aby mu spíš neublížili,jak psal jruze...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator