Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Lexia a pětimístný kód
jruze
20.12.2011 19:32 - Re: Lexia a pětimístný kód
U??vate?
najk napsal(a):
no dovolil bych si malou poznámku: ja sám vykecám vše i to co nevím, ale pánové , vy co jste si pořídili diag. tak by jste si měli uvědomit, že tady mezi námi jsou tak odhaduji 4 možná málo více, lidiček, kteří vám dávají stovky rad bezplatně!!!!!!! a ze své vůle, dále si uvědomte, že někteří, a se vám to líbí, nebo ne, se tím dokonce žíví (opravami Cpětek) a tak se nedivte, že nevidí důvod vám jen tak sdělovat kody a hesla, ja osobně by jsem bvám ho nedal. Až si pořídíte origo a ofiko, tak ho mít budete. Ti co ji mají tak věřte, že poměrně složitým způsobem se ji naučili ovládat a číst a prostě diagnostikpovat závady - a zpravidla s odpovídajícím rizikem na svých vlastních autech. A tvrdý závěr: mᚠdiag, bud rád, že nemusíš nikoho otravovat, ale nauč se ji ovládat a využívát skryté a záludné možnosti tohoto přístroje. Jinak nic ve zlém.


No je to pro mnohé překladač z AJ do ČJ za trochu větší prachy bo mají auto bez češtiny.Já jsem hodněkrát slyšel ,,já jsem se to učil celej život a ty chceš abych ti to teď vykecal?" Tak se lidičky co jste si tuhlé hračku koupili učte když vám nestačí rady od nás ale hlavně tomu autu mac neubližte protože potom to může být problém i pro ty co s tím umí.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator