Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Poradna pro řešení pojistné události
1 2 3 > >|
06.04.2013 11:38 - Poradna pro řešení pojistné události 2563859
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Nejste spokojeni s plněním pojišovny?
Možná někomu pomůže KOPP ČR
.link.

13.03.2015 22:15 - Odvolání proti rozhodnutí pojišovny.... 2797823
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim vespolek...

Mam na vás dotaz, psal už někdo odvolání proti rozhodnutí pojišovny?

Ve zkratce...

Auto bylo ve škarpě, následně vytáhnuto a zavoláno na pojišovnu...
Ta milá pani mi řekla co mam udělat a po domluvě že pojedu k jejich smluvním partnerům do UH (300km) a dali mi číslo pojistné události se kterým se mam hlásit.
Zavolal jsem si tam, objednal se a auto jim odvezl....
Přijel tam technik od pojišovny, auto nafotil a to šlo do opravy...
Oprava stála 53k a po podepsání plné moci ohledně řešení penez mezi servisem a pojišovnou a zaplacení mé spoluůčasti jsem auto dostal zpět a tralalala domu....

Jenže po měsíci mi volal agent pojišovny že se jede podívat na místo, dobře jsem mu popsal místo kde se to stalo a za hodinu mu volal jestli to našel a on mi řekl že se tam podívat nepojede, že to nestíhá....fajn mne to nevadí že?

Pak o další dva měsíce mi přišel e-mail od pojišovny - něco s nějakou výlukou u pojišění...na ten e-mail jsem odepsal že nechápu o co jde a jestli mi to můžou vysvětlit....a e-mail mi od litropadu ještě nikdo neodpověděl...

Před měsícem mi volal servis že ještě nemají od čsob peníze a že jim tam nikdo nechce nic říct..

Tak jsem tam volal a ptal se...

Po x tém přepojení jsem se dostal k likvidátorovi a ten mi řekl že agent se byl podívat na místě, že to má v pc a že neho da se podle něj tam stát nemohla a celková škoda na autě se nemohla stát z této nehody...
tudíž uzavřené jako výluka z pojištění...

Ikdyž mam svědky, včetně lidí co mne tahali ze škarpy + jsem měl záznam z kamery, který mi řekli že není průkazný...

jenže na svědky se mne nikdo ani neptal, já prostě dostal jen číslo události a pak e-mail....jinak nic ze strany čsob nebylo...

Ale to jsem se nějak rozepsal...

Nevíte, nebo nepsal už jste někdo odvolání?

Potřebuju jen poradit jak ho formulovat a co vše tam uvést

Díkes

13.03.2015 22:47 - Re: Odvolání proti rozhodnutí pojišovny.... 2797837
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Potřebuju jen poradit jak ho formulovat a co vše tam uvést

Díkes


.link.

13.03.2015 22:49 - Re: Odvolání proti rozhodnutí pojišovny.... 2797838
johnny.m
Město: Pardubice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 498

99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, určitě tam musíš uvést jména svědků, nejlépe se s nimi dopředu domluv, aby nebyli překvapení. A ti dají důkaz proč se tak stát nemohlo. Záznam z kamery bych bral jako průkazný.

14.03.2015 05:29 - Re: Odvolání proti rozhodnutí pojišovny.... 2797843
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
No bohuzel po tom co mi rekl ze zaznam je mi k nicemu,smazal jsem ho a kameru prodal
Vecer na to kouknu Jajdo...snad neco najdu...

Ale nejlepsi je ze mne rikal do telefonu agent ze se na to misto nedostane a likvidator ma v pc napsano ze tam byl
likvidator ma v pc napsano ze mi poslali dopis,ale prisel jen mail pritom...maj tam trochu bordel prijde mi

14.03.2015 07:42 - Re: Odvolání proti rozhodnutí pojišovny.... 2797850
JirkaŘ
Město: Havířov-město, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 510

99 Poslat soukromou zprávu
Mě napadá... napsat to do "Černých ovcí" - pořad ČT, tam už řešili podobné situace a jakmile takové firmy zjistili, že se o to zajímá televize, tak najednou šlo i to, co před tím nešlo zařídit, dojednat!

14.03.2015 10:04 - Re: Odvolání proti rozhodnutí pojišovny.... 2797890
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
No bohuzel po tom co mi rekl ze zaznam je mi k nicemu,smazal jsem ho a kameru prodal
Vecer na to kouknu Jajdo...snad neco najdu...

Ale nejlepsi je ze mne rikal do telefonu agent ze se na to misto nedostane a likvidator ma v pc napsano ze tam byl
likvidator ma v pc napsano ze mi poslali dopis,ale prisel jen mail pritom...maj tam trochu bordel prijde mi


Co mᚠvlastně v ruce? Na tohle je dobré(a hlavně potřebné) mít doklad o hlášení nehody od policie,hlášení škody pojišovně(a zápis- prohlídku),následně vyjádření pojišovny o plnění-neplnění včetně důvodu a rozpočet na opravu.Pokud tyto doklady jsi schopen doložit (.link. tak by to mělo jít (zavolej tam a uvidíš co ti řeknou - je to bezplatné a oni ti odpovědí jaké doklady potřebují - pokud je to reálné jdou do toho(platíš % aý z vyhrané částky,nebo odkoupí ale to není moc výhodné)

14.03.2015 15:07 - Re: Odvolání proti rozhodnutí pojišovny.... 2797965
polpot
Město: J. hradec, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 33
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
No bohuzel po tom co mi rekl ze zaznam je mi k nicemu,smazal jsem ho a kameru prodal
Vecer na to kouknu Jajdo...snad neco najdu...

Ale nejlepsi je ze mne rikal do telefonu agent ze se na to misto nedostane a likvidator ma v pc napsano ze tam byl
likvidator ma v pc napsano ze mi poslali dopis,ale prisel jen mail pritom...maj tam trochu bordel prijde mi


z náklaďáku spadl sníh, rozbil mi přední sklo, opraveno jejich smluvním servisem, po 14 dopis od pojišovny - podnikatelské, že to neproplatí, že to nelze spolehlivě prokázat, že se to tak stalo, přestože se mnou v autě jely tři osoby, které jsem do záznamu nehody uvedl jako svědky s kontaktnímy adresami, vůbec je nekontaktovali, nechal jsem si napst od spolucestujících čestné prohlášení o nehodě, poslal to pojišovně s dodatkem, že jetě jednou to na mně budou zkoušet, tak jim garantuji, že budou v televizi a podám na ně žalobu, za týden dopis, jako by se nic nestalo, s tím, že mně uzanávají škodu a okamžitě jí proplácejí, zkouší to na tebe

14.03.2015 15:08 - Re: Odvolání proti rozhodnutí pojišovny.... 2797966
silvo
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 65
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mal som toto, pri jazde v obci 40km/h mi vletel kamen od auta predomnou do skla. Trúbenie a blikanie - auto som zastavil a spísali sme škodu. Plne auto svedkov som zapísal. Poisovňa obhliadka, meranie aj hĺbky dezénu pneumatík, výmena skla.... Po mesiaci odpoveď, že skutok sa nestal - akože podvod.(485 euro) Dal som to právnikovi a po 3mesiacoch ma poisovňa aj bez vypočutia svedkov poprosila o číslo účtu a poslala aj úroky. Právnikovi som ale musel odprisaha pravdu. PZP u G......I.

14.03.2015 23:31 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2798243
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
JirkaŘ napsal(a):
Mě napadá... napsat to do "Černých ovcí" - pořad ČT, tam už řešili podobné situace a jakmile takové firmy zjistili, že se o to zajímá televize, tak najednou šlo i to, co před tím nešlo zařídit, dojednat!


no to by byla asi az krajni reseni....nejdriv kazdopadne odvolani jen nevim jak ho spravne formulovat

14.03.2015 23:34 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2798244
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Co mᚠvlastně v ruce? Na tohle je dobré(a hlavně potřebné) mít doklad o hlášení nehody od policie,hlášení škody pojišovně(a zápis- prohlídku),následně vyjádření pojišovny o plnění-neplnění včetně důvodu a rozpočet na opravu.Pokud tyto doklady jsi schopen doložit (.link. tak by to mělo jít (zavolej tam a uvidíš co ti řeknou - je to bezplatné a oni ti odpovědí jaké doklady potřebují - pokud je to reálné jdou do toho(platíš % aý z vyhrané částky,nebo odkoupí ale to není moc výhodné)


No ja hlaseni nehody nemam, nebylo to nad 100k, jak rikam ja jen volal druhej den na pojistovnu a tam jsem dostal cislo pojistne udalosti, kterym se mam objednat do servisu

Vse ostatni vicemene resil servis, jako smluvni partner pojistovny...takze v ruce nemam nic,ale muzu sehnat vsechno....

mam svedeckou vypoved pritelkyne a dva svedky kteri mi pomahali vytahovat auto

ale nikdo je po mne nechtel a hned to bouchli jako uzavrene

15.03.2015 06:15 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2798277
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
No ja hlaseni nehody nemam, nebylo to nad 100k, jak rikam ja jen volal druhej den na pojistovnu a tam jsem dostal cislo pojistne udalosti, kterym se mam objednat do servisu

Vse ostatni vicemene resil servis, jako smluvni partner pojistovny...takze v ruce nemam nic,ale muzu sehnat vsechno....

mam svedeckou vypoved pritelkyne a dva svedky kteri mi pomahali vytahovat auto

ale nikdo je po mne nechtel a hned to bouchli jako uzavrene


To jestli musíš nebo nemusíš je jedna věc ale co ti brání v tom zavolat na 158 a říct ,,měl jsem nehodu tam a tam " a mᚠprůkazný doklad - je to nahrávané,pojišovna si to může ověřit . Svědků seženeš pytel za půl minuty a to i takové co byli na druhé straně republiky, nej je foto z místa nehody a aspoň telefonát na 158.Pobočky pojišoven na jihu jsou vůbec nějaké divné - mladej měl také nějaké problémy - já měl kroupy vyřešené za 14.dnů a mladej to snad nemá do dneška

15.03.2015 11:56 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2798375
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
To jestli musíš nebo nemusíš je jedna věc ale co ti brání v tom zavolat na 158 a říct ,,měl jsem nehodu tam a tam " a mᚠprůkazný doklad - je to nahrávané,pojišovna si to může ověřit . Svědků seženeš pytel za půl minuty a to i takové co byli na druhé straně republiky, nej je foto z místa nehody a aspoň telefonát na 158.Pobočky pojišoven na jihu jsou vůbec nějaké divné - mladej měl také nějaké problémy - já měl kroupy vyřešené za 14.dnů a mladej to snad nemá do dneška


Joooo, to mi povidej

No ja jdu zkusit sesmolit to odvolani a uvidime co vymyslim

15.03.2015 15:23 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2798458
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
No, lítá ti v tom dost prachů. Měl bys asi zajít za právníkem a nechat si to napsat od něj. S jeho razítkem budeš úspěšnější a neudělᚠchyby, který potom nejdou vzít z5, protože už jsou na papíře. Litr na víc tě nepoloží. A první základní právní rada bývá i zdarma.

15.03.2015 16:58 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2798498
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
No taky mne to napadlo,ale jsem az do velikonoc v nemecku a do cr se nedostanu

Lita v tom momentalne 48k jeste....

15.03.2015 18:19 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2798515
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
No taky mne to napadlo,ale jsem az do velikonoc v nemecku a do cr se nedostanu

Lita v tom momentalne 48k jeste....


Spoj se s tím odkazem - jsou to právníci a zdarma i zastupují u soudu (pokud to tam dojde) - chtějí jen nějaké % z vyhrané částky (odkup je špatný , ale pokud uvedeš ve všem pravdu tak tě vyplatí rovnou na jejich ryziko ale něco kolem 50%)- pošlou pojišovně dopis a ta většinou pochopí že musí platit a těch ,,pár korun" za to stojí.

15.03.2015 19:33 - Re: Poradna pro řešení pojistné události 2798540
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
psal jsem tam už jsem psal i jinam ještě, tak uvidíme...tak týpek v servisu mi řekl sám že podepsáním plné moci, s kterou pak mohl servis resit penize s csob mimo mne....po mne ani nic chtit teoreticky nemuzou, ze by to musel zaplatit sam servisak v servisu ze sveho

jen spis kdyz to servis dostane z csob soudne, tak csob da k soudu mne a jelikoz mam podminku tak....

proto nechci davat +-3k za pravnika kdyz to zatim delam pro sersis hlavne...

21.04.2015 16:57 - Re: Provozní náklady X7 2813037
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
DrMarvin napsal(a):
samosebou tak to jde o motorove casti, mechanicke srance a i elektroniku.....na podvozek mas havarijku ne?
at jedu kam jedu tak vim ze kdyz se cokoliv stane....ja to platit nebudu..at je to kdekoli

a tu si ako dopadol?
.link.

24.02.2016 18:54 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2921872
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
Tak mi dnes přišla odpověď z pojišovny na mé rozbité zadní sklo s tím, že dle všeobecných podmínek se pojištění nevztahuje na škody vzniklé následkem vlivu chybné konstrukce, výrobní nebo materiálové vady. Z toho důvodu tedy nevzniká nárok na pojistné plnění. Podotýkám, že sklo se mi prasklo při jízdě z neznámé příčiny. Když se mi to stalo minule tak auto stálo na zahradě a sklo bylo vysypaný. Samozřejmě z neznámé příčiny a pojišovna vše zaplatila. Tak to najednou má hlava nějak nepobírá. Proč to jednou jde a podruhé ne?

24.02.2016 19:16 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2921890
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Podle mne sis sám odpověděl.. Vyjmenoval jsi na co se to nevztahuje a v tom není napsaná neznámá příčina. Ale pokud se prokáže, že to bylo způsobeno něčím z toho, co jsi vyjmenoval, tak je příčina známá - "nepojištěná" a nevyplatěj.. Ale neznám podrobnosti, jestli to někdo nějak zkoumal či tak něco..

1 2 3 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator