Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Poradna pro řešení pojistné události
DrMarvin
13.03.2015 22:15 - Odvolání proti rozhodnutí pojišovny....
99
Zdravim vespolek...

Mam na vás dotaz, psal už někdo odvolání proti rozhodnutí pojišovny?

Ve zkratce...

Auto bylo ve škarpě, následně vytáhnuto a zavoláno na pojišovnu...
Ta milá pani mi řekla co mam udělat a po domluvě že pojedu k jejich smluvním partnerům do UH (300km) a dali mi číslo pojistné události se kterým se mam hlásit.
Zavolal jsem si tam, objednal se a auto jim odvezl....
Přijel tam technik od pojišovny, auto nafotil a to šlo do opravy...
Oprava stála 53k a po podepsání plné moci ohledně řešení penez mezi servisem a pojišovnou a zaplacení mé spoluůčasti jsem auto dostal zpět a tralalala domu....

Jenže po měsíci mi volal agent pojišovny že se jede podívat na místo, dobře jsem mu popsal místo kde se to stalo a za hodinu mu volal jestli to našel a on mi řekl že se tam podívat nepojede, že to nestíhá....fajn mne to nevadí že?

Pak o další dva měsíce mi přišel e-mail od pojišovny - něco s nějakou výlukou u pojišění...na ten e-mail jsem odepsal že nechápu o co jde a jestli mi to můžou vysvětlit....a e-mail mi od litropadu ještě nikdo neodpověděl...

Před měsícem mi volal servis že ještě nemají od čsob peníze a že jim tam nikdo nechce nic říct..

Tak jsem tam volal a ptal se...

Po x tém přepojení jsem se dostal k likvidátorovi a ten mi řekl že agent se byl podívat na místě, že to má v pc a že neho da se podle něj tam stát nemohla a celková škoda na autě se nemohla stát z této nehody...
tudíž uzavřené jako výluka z pojištění...

Ikdyž mam svědky, včetně lidí co mne tahali ze škarpy + jsem měl záznam z kamery, který mi řekli že není průkazný...

jenže na svědky se mne nikdo ani neptal, já prostě dostal jen číslo události a pak e-mail....jinak nic ze strany čsob nebylo...

Ale to jsem se nějak rozepsal...

Nevíte, nebo nepsal už jste někdo odvolání?

Potřebuju jen poradit jak ho formulovat a co vše tam uvést

Díkes

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator