Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Poradna pro řešení pojistné události
polpot
14.03.2015 15:07 - Re: Odvolání proti rozhodnutí pojišovny....
Za?iato?n?k
DrMarvin napsal(a):
No bohuzel po tom co mi rekl ze zaznam je mi k nicemu,smazal jsem ho a kameru prodal
Vecer na to kouknu Jajdo...snad neco najdu...

Ale nejlepsi je ze mne rikal do telefonu agent ze se na to misto nedostane a likvidator ma v pc napsano ze tam byl
likvidator ma v pc napsano ze mi poslali dopis,ale prisel jen mail pritom...maj tam trochu bordel prijde mi


z náklaďáku spadl sníh, rozbil mi přední sklo, opraveno jejich smluvním servisem, po 14 dopis od pojišovny - podnikatelské, že to neproplatí, že to nelze spolehlivě prokázat, že se to tak stalo, přestože se mnou v autě jely tři osoby, které jsem do záznamu nehody uvedl jako svědky s kontaktnímy adresami, vůbec je nekontaktovali, nechal jsem si napst od spolucestujících čestné prohlášení o nehodě, poslal to pojišovně s dodatkem, že jetě jednou to na mně budou zkoušet, tak jim garantuji, že budou v televizi a podám na ně žalobu, za týden dopis, jako by se nic nestalo, s tím, že mně uzanávají škodu a okamžitě jí proplácejí, zkouší to na tebe

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator