Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Kdo kde potkal hajzla
|< < 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 48 > >|
07.01.2015 01:08 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2772651
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ano da, poistovna tu riesila taky pripad ze sa chlapovi po kufri valala bejvalka z pomsty a preplatili opravu, lebo to je nehoda ....

07.01.2015 18:47 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2772820
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Světlonoš napsal(a):
A není to co odkaz popisuje, spíše situace, že se o někoho otřeš se svým autem v pohybu? Možná se pletu a přál bych si, aby ten týpek z bílého Pola dostal po drápkách. Ale ani jedno auto se nepohybovalo, řidič toho Pola, evidentně v okamžiku vzniku škody neřídil, škodu způsobila zmíněná paní svou manipulací s dveřmi. Dá se to vůbec posuzovat jako dopravní nehoda? Nebo je to způsobení škody jinému svou neopatrností, stejně jako kdyby ti to odrala třeba tím kočárkem? Navíc pachatelem není řidič, ale ta žena. Řidič půjde ztotožnit, ale žena bude osoba blízká, zjistit pachatele bude asi problém. To spíše než plněním z povinného ručení zavání občansko- právním sporem o náhradu škody. Ale jen spekuluju a doufám, že se pletu.

Ano,auta se nepohybovala,takže se toho,že to nepůjde z povinného,taky bojím,ale uvidíme a každopádně je to přes 5000,takže trestný čin poškozování cizí věci...(to není z mé hlavy). Každopádně to bude v našem právním systému běh na dloooooouhuo tra a vzhledem k tomu,jaká je u nás vymahatelnost práva to skončí sice v nejlepším případě jeho odsouzením,možná podmínkou,ale asi taky leštěnkou,ďolíkem ve dveřích a mou neskonalou nasraností z bezmoci...

07.01.2015 20:46 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2772868
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ja potkal...vcera Porsche Panamera (cti k***tmera) ... majitel se vybarvil v plne polni.

Krizovatka T, jedu z vedlejsi, nastesti se jednalo o cestu kde jezdi tramvaje, takze je to tam siroke. Chtel jsem z vedlejsi odbocit vpravo na hlavni, za mnou par aut. Vsechny predjel a postavil se vedle me. Rikam si, fajn, bude odbocovat vlevo, no problem. No a kozy, jak jsem se rozjel, rozjel se taky, paralelne se mnou doprava, mezi nama tak max. pul metru, zadnim jsem prejel uz obrubnik, protoze jsem se ho lekl jak prase. Zanadaval jsem si, protoze moc nechybelo a zedrel bych kola. Bylo trocha nasnezeno, takze mu lital zadek pri te akceleraci v rejdu. No k***t.

07.01.2015 20:52 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2772872
Světlonoš
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 178

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak podle výše škody to trestný čin bude. Ale jestli jsem to správně pochopil, tak škodu způsobila ona paní, řidič se jen choval jako hovado. Takže škoda se bude případně vymáhat po ní. Předpokládám, že jsi na místo přivolal policii, případně podal trestní oznámení atd. Zajištění např. záznamu z kamer je už jejich práce. Každopádně je to situace na prd. Pokud by došlo, jak říkᚠaž k nějakému rozsudku, tak podmínka asi né, tady je důležitý výnos o náhradě škody. Ale tohle je na dlouhé lokte. Pokud by to byla ochotná zalepit pojišovna jak píše Jumep, bylo by to ideální řešení.

05.02.2015 20:30 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2782292
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Ano,auta se nepohybovala,takže se toho,že to nepůjde z povinného,taky bojím,ale uvidíme a každopádně je to přes 5000,takže trestný čin poškozování cizí věci...(to není z mé hlavy). Každopádně to bude v našem právním systému běh na dloooooouhuo tra a vzhledem k tomu,jaká je u nás vymahatelnost práva to skončí sice v nejlepším případě jeho odsouzením,možná podmínkou,ale asi taky leštěnkou,ďolíkem ve dveřích a mou neskonalou nasraností z bezmoci...

A je to tu,vážení...
Pocit neskonalé nasranosti a bezmoci se začíná pomalu dostavovat-dnes jsem mluvil s policistkou,která ty moje dveře vyšetřuje a to,co mi řekla,mě sice nasralo,ale v podstatě nepřekvapilo...
Frajer totiž prý tvrdí,že mi na autě nic neudělal(což jsem tak nějak čekal),kamerové záznamy nejsou dost jasné-je vidět,že dveře otevřel,ale není vidět kontakt mezi vozy a týpkovi se nepovedlo prokázat úmysl(jak by taky jo,věřím,že to neudělali schválně,ale prostě bezohledností...) ,takže mě,dle jejích slov čeká občansko-právní spor,takže jediný,kdo na tom asi vydělá,když do toho půjdu,budou právníci...
Takže nᚠprávní systém opět nezklamal - já jsem nasranej a frajer se nejspíš řehtá,až se za špek popadá a je mu jasný,že teď už může rozmlátit komukoliv cokoliv a nic se mu nestane...

06.02.2015 00:05 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2782373
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
vies co to bolo za auto, nabuduce bud bezohladny ty ...

06.02.2015 19:43 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2782509
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
vies co to bolo za auto, nabuduce bud bezohladny ty ...

Jo,to už mi pár lidí říkalo,ale mě to prostě nějak nejde... Navíc s mým štěstím by se jim povedlo dokázat mi úmysl
Ale dnes jsem v práci mluvil s jedním známým právníkem a slíbil mi,že když mu dodám podklady,tak se na to podívá... Čistě ze známosti

06.02.2015 23:01 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2782561
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Jo,to už mi pár lidí říkalo,ale mě to prostě nějak nejde... Navíc s mým štěstím by se jim povedlo dokázat mi úmysl
Ale dnes jsem v práci mluvil s jedním známým právníkem a slíbil mi,že když mu dodám podklady,tak se na to podívá... Čistě ze známosti


Mám tu dvě auta na prodej - kolik by na ně mohla stát pojistka?(na dva měsíce +-) , nebo nemᚠpojištěné děcka na jimi způsobenou škodu ? ( děti si hrají,občas něco poškrábou,upadne přitom zrcátko nebo tak něco)

06.02.2015 23:06 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2782564
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
no nebudem zly, ale taky klinec z oboch stran kolesa

ale nebudeme hajzlami my .. ak je ten pravnik dobry znami tak ti isto povie ci vobec sa s tym zaoberaj

08.02.2015 21:42 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2784124
Ferro
Město: Ledenice, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 99
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Mám tu dvě auta na prodej - kolik by na ně mohla stát pojistka?(na dva měsíce +-) , nebo nemᚠpojištěné děcka na jimi způsobenou škodu ? ( děti si hrají,občas něco poškrábou,upadne přitom zrcátko nebo tak něco)

Jen pro pořádek - tudy cesta nevede. Muselo by to být děcko někoho jiného, kdo má pojištěnou tzv. Občanskou odpovědnost. Vlastní děcka jsou u všech pojišoven ve výlukách stejně tak, jako náhrada škody způsobená vzájemným střetem vozidel manželů či osob žijících ve společné domácnosti.

08.02.2015 22:38 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2784159
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ferro napsal(a):
Jen pro pořádek - tudy cesta nevede. Muselo by to být děcko někoho jiného, kdo má pojištěnou tzv. Občanskou odpovědnost. Vlastní děcka jsou u všech pojišoven ve výlukách stejně tak, jako náhrada škody způsobená vzájemným střetem vozidel manželů či osob žijících ve společné domácnosti.


Počkal bych si až zas pojede nakoupit a přivázal bych mu nárazník k zábralí - tu škodu by si udělal sám až by couval

09.03.2015 18:21 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2795883
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
no ja som dnes potkal velkeho loveckeho psa na dialnici. idem si 125 a zrazu mi vyskocil spoza zvodidiel zlava pes pri trencine a bolo iba otazkou asi 10 metrov ze som ho nesejmul. stihol som urobit iba maly slalom . najhorsie je ze ked ide o milisekundy, neni cas sa pozerat do spataku, mackat brzdu, proste nic. hroza

09.03.2015 20:26 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2795897
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
no ja som dnes potkal velkeho loveckeho psa na dialnici. idem si 125 a zrazu mi vyskocil spoza zvodidiel zlava pes pri trencine a bolo iba otazkou asi 10 metrov ze som ho nesejmul. stihol som urobit iba maly slalom . najhorsie je ze ked ide o milisekundy, neni cas sa pozerat do spataku, mackat brzdu, proste nic. hroza


Ušetřil si tak 2,5-3000eur

09.03.2015 21:12 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2795932
virus.spam
Město: Česká Lípa, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 117

99 Poslat soukromou zprávu
Pes není hajzl..jen ještě není autoškola pro psy..pes tě nevybržďuje,neobjíždí Ti klíčema autíčko,nenabourá Tě na parkovišti atd. Takže podle mne je každý pes daleko lepší než ti HAJZLÍCI o kterých je toto vlákno..ale jestli byl v tomto případě myšlen jeho nezodpovědný pán,tak by to snad šlo zahrnout sem..jinak psi jsou naši nejlepší kamarádi

09.03.2015 21:30 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2795966
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
virus.spam napsal(a):
Pes není hajzl..jen ještě není autoškola pro psy..pes tě nevybržďuje,neobjíždí Ti klíčema autíčko,nenabourá Tě na parkovišti atd. Takže podle mne je každý pes daleko lepší než ti HAJZLÍCI o kterých je toto vlákno..ale jestli byl v tomto případě myšlen jeho nezodpovědný pán,tak by to snad šlo zahrnout sem..jinak psi jsou naši nejlepší kamarádi

no vlakno to asi neni najvhodnejsie zvolene, toto bol ale skutocne pes na uteku, alebo v soku, taky hnedy vysoky s dlhymi chlpatymi usami . no irsky seter to bol kurna

09.03.2015 22:23 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2796057
virus.spam
Město: Česká Lípa, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 117

99 Poslat soukromou zprávu
Možná,že byl v šoku,nebo na útěku právě od svého pána = hajzla

09.03.2015 22:24 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2796062
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
.link.

je divne ze mu nechali vodicak

10.03.2015 21:38 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2796439
Poffa
Město: Spišská Belá, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 282
99 Poslat soukromou zprávu
No ja včera večer ked som išiel domou natrafil som WV tuareg V10 ktorý išiel 60-70 na 90siatke a ked som ho chcel predbehnú tak dupol na to samozrejme som nestíhal tak som tak som pribrzdil a zaradil sa naspä a ten KO-T šliapol na brzdy tiež takže všetko čo som mal v aute letelo do predu včetne výtrážoveho skla a to mi urobil ešte dva krát a ŠPZ USA California

10.03.2015 23:12 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2796448
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Poffa napsal(a):
No ja včera večer ked som išiel domou natrafil som WV tuareg V10 ktorý išiel 60-70 na 90siatke a ked som ho chcel predbehnú tak dupol na to samozrejme som nestíhal tak som tak som pribrzdil a zaradil sa naspä a ten KO-T šliapol na brzdy tiež takže všetko čo som mal v aute letelo do predu včetne výtrážoveho skla a to mi urobil ešte dva krát a ŠPZ USA California


S takovími dobráčky si rád hraji oni netuší co v tom mám a v tom je má výhoda a potom nechápou a nejvíc mne to baví mezi 150 - 200 v této rychlosti jsou díky těžišti a velkých kol špatně ovladatelní a i váhu mají v neprospěch. A taky mi příjde že jen machrují a když dojde na lámání chleba tak se o tem mega co mají pod zadkem bojí na rozdíl od mejch 70 táců které by mne nepoložily.

15.04.2015 20:02 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2810500
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Chci se zeptat na vᚠnázor,nevím jestli jsem hajzl já, nebo ten co jsem ho dnes potkal.
Konkrétně : Praha,dva pruhy, z bezpečnostních důvodů u přechodu stažené zátarasem do jednoho. Jedu v pravém a tam kolona cca 300m pomalu popojiždí.Levý volný až k tomu zúžení. Po pár minutách si říkám,proč tady debile stojíš? Tak šup do levého a jedu.Najednou předemnou z práva vyletí auto, že musím prudce brzdit.Tak ho pustím a ten debil nechtěl jet,ale hrát si na spravedlivého a zastavit ten levý pruh.
Vždy se přece dělá zip ne? Proč většina volů se plazí vpravo a vlevo to je volný až k tomu zúžení?
A nebo jsem hajzl já a měl jsem se taky plazit ? Všímám si toho na více místech, že všichni jsou vpravo a levý volný...

|< < 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 48 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator