Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
Hanz 397
05.02.2015 20:30 - Re: Kdo kde potkal hajzla
U??vate?
Hanz 397 napsal(a):
Ano,auta se nepohybovala,takže se toho,že to nepůjde z povinného,taky bojím,ale uvidíme a každopádně je to přes 5000,takže trestný čin poškozování cizí věci...(to není z mé hlavy). Každopádně to bude v našem právním systému běh na dloooooouhuo tra a vzhledem k tomu,jaká je u nás vymahatelnost práva to skončí sice v nejlepším případě jeho odsouzením,možná podmínkou,ale asi taky leštěnkou,ďolíkem ve dveřích a mou neskonalou nasraností z bezmoci...

A je to tu,vážení...
Pocit neskonalé nasranosti a bezmoci se začíná pomalu dostavovat-dnes jsem mluvil s policistkou,která ty moje dveře vyšetřuje a to,co mi řekla,mě sice nasralo,ale v podstatě nepřekvapilo...
Frajer totiž prý tvrdí,že mi na autě nic neudělal(což jsem tak nějak čekal),kamerové záznamy nejsou dost jasné-je vidět,že dveře otevřel,ale není vidět kontakt mezi vozy a týpkovi se nepovedlo prokázat úmysl(jak by taky jo,věřím,že to neudělali schválně,ale prostě bezohledností...) ,takže mě,dle jejích slov čeká občansko-právní spor,takže jediný,kdo na tom asi vydělá,když do toho půjdu,budou právníci...
Takže nᚠprávní systém opět nezklamal - já jsem nasranej a frajer se nejspíš řehtá,až se za špek popadá a je mu jasný,že teď už může rozmlátit komukoliv cokoliv a nic se mu nestane...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator