Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / C5 X7 alias C5 III
|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 > >|
20.07.2012 13:26 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493648
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
toto je pricina preco X7 osobne nie, radsej C6

20.07.2012 16:47 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493680
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nechtěl byste někdo udělat porovnání Exclusive výbavy u C5 I/II/III? Nebo aspoň sem dát odkazy, kde by se to dalo najít pro všechny tři C5? Vypadá to, že C5 III Exclusive je o dost chudší než předchozí dvě verze C5. Předem díky.

20.07.2012 17:10 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493682
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Stejně se to bude poruvnávat těžko, protože, když se podívᚠna jedničkový Exclusive tak každá má trochu jinou výbavu. Ta se liší i zemí, kam se to dováželo. Např. já nemám kůži, navigaci, šíbr (pokud se někdy někam dával)

20.07.2012 17:52 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493691
Klokan
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0i V6 215kPočet příspěvků: 213
99 Poslat soukromou zprávu
Přesně tak, není Exclusive jako Exclusive.

20.07.2012 18:27 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493695
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
No jo jenze treba C5 III nema v Exclusive xenony zatimco predchozi verze je mely.

btw. taky nemam kuzi, navi, sibr - to bylo za priplatek i u Exclusivu.

20.07.2012 18:31 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493696
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Klokan napsal(a):
Přesně tak, není Exclusive jako Exclusive.


Jednička ex. měla snad každá xenony a el.sedačky,většinou navi.Čím novější tím menší zákl. vybavení a o přípravě ani nemluvím III. už žádnou.

20.07.2012 21:55 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493749
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak asi zjednodušeně řečeno je základní výbava Exclusive u III socka proti jedničkový Exclusive?

20.07.2012 22:54 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493767
Majerr
Město: Roznov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 62
99 Poslat soukromou zprávu
kazdopadne vypada, ze vybava se odekava podle modeloveho roku Ja mam 09/2011

20.07.2012 23:47 - Re: C5 X7 alias C5 III 2493776
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2405

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
toto je pricina preco X7 osobne nie, radsej C6

Přesně tak. Ze začátku jsem jím byl unešenej,ale líbí se mi čím dál míň. Jasně,když je trošku ve výbavě,tak má vychytávky,který němce ani nenapadnou(a třeba z pevného středu volantu jsem dodnes úplně zavzdušněnej a chci ho i doma u televize),ale jako celek mi to přijde už moc,jako made in germani... To C6 je vzhledem a hlavně duší pořád CITROEN

30.10.2012 23:27 - Re: C5 X7 alias C5 III 2516533
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
Koncerny PSA a GM spolu postavia nástupcu Insignie, Citroënu C5 a Peugeotu 508 .. to som zvedavy.
.link.

31.10.2012 09:52 - Re: C5 X7 alias C5 III 2516557
tlaskal
Město: Blešno, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 22
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý den všem.
Musím se zde vyjádřit k některým názorům, že C5 III je špatná nebo co?
Pokud si kupiji auto, tak ne jako rohlík na krámě, ale i několikrát si auto zajdu okouknout, vyzkoušet, projet.
A né že něco kouúpím jak rohlík a pak po 1000km nebo 4000km hučím jak kamna, že vše je špatně a že jsem si toho při testovací jízdě nevšiml a bla bla bla.
Pokud mám mozek na svém místě a chci za auto dát takový prachy, tak nad tím přemýšlím, rozmyšlím, srovnávám (třeba s konkurencí) a pak kupuju a nenadávám, že jsem udělal chybu a že třeba např. je socioidní koncern WV lepší nebo co?!
Ruku na srdce, někdo z nás peníze tiskne, že si koupí auto a pak lamentuje.
Tohle mě fakt irituje!!!

31.10.2012 16:48 - Re: C5 X7 alias C5 III 2516718
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Ona je to Tlaskale občas taková náplast na bolístku. Mᚠnovější auto, ale ono je vlastně horší, než moje starší, pᚠtam nemᚠ"hypermegamastítko" a dohoňovátko a co já vim co ještě. Jistě - trend doby je cost cutting a to politicky řečeno - a cross automotive spectrum... Pokud výrobce v iniciačních seriích daného vozu instaluje příkladně senzorové osvětlení odkládacího prostoru ve dveřích a na základě feedbacku od zákazníků zjistí, že je to k hovnu (osobně se k tomuto názoru rovněž přikláním), tak neni důvod, proč to ve faceliftové edici nevykopnout a ušetřený prachy investovat buď do jiného komponentu na autě - příkladně LED zadních svítilen či do vývoje...
A jednoznačně - ano - pokud někdo kupuje auto v nějaký - jakýkoliv výbavě a zaplatí za něj, tak nemá důvod pindat. Když někdo strčí lulana do úlu a zabouchá, taky se nemůže divit, že si pár dní neužije a stěží se najde člověk, kterej ho bude litovat...

31.10.2012 19:42 - Re: C5 X7 alias C5 III 2516756
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak já jsem majitelkou C5 III 7měs.S autem jsem najela něco přes 10000km. Auto je v exclusive výbavě.Xenony má, kombinace kůže textil na sedačce,aj.Nemám tedy navigaci- netrvala jsem na ní -mám ji zadarmo v mobilu.Klimoška funguje bezvadně.Jsem z auta nadšená a čím dál tím víc jej zbožňuju.Pravda, jedničková řada byla a je víc Citroen, měla a má lepší odkládací prostory uvnitř než X7, ale prostě jízda v tomto novém autě je pro mne lepší.Každý si před koupí auta musí rozmyslet, co vlastně od něho očekává.Já se rozhodovala skoro půl roku a nelituju.
Stejně ale nejkrásnější citroen byl DS Fantomasovo auto.

01.11.2012 01:29 - Re: C5 X7 alias C5 III 2516847
jardda
Město: Trhove sviny, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 109
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
máca napsal(a):
Tak já jsem majitelkou C5 III 7měs.S autem jsem najela něco přes 10000km. Auto je v exclusive výbavě.Xenony má, kombinace kůže textil na sedačce,aj.Nemám tedy navigaci- netrvala jsem na ní -mám ji zadarmo v mobilu.Klimoška funguje bezvadně.Jsem z auta nadšená a čím dál tím víc jej zbožňuju.Pravda, jedničková řada byla a je víc Citroen, měla a má lepší odkládací prostory uvnitř než X7, ale prostě jízda v tomto novém autě je pro mne lepší.Každý si před koupí auta musí rozmyslet, co vlastně od něho očekává.Já se rozhodovala skoro půl roku a nelituju.
Stejně ale nejkrásnější citroen byl DS Fantomasovo auto.

Přesně tak nemužu srovnávat mojí 10ti letou c5 smojí 3letou c5. Bezpečnost spolehlivost interier a jiné vyfikun.... Ja osobně ocenuji žádné pazvuky jako vrzání bouchání skřípání a co je navíc je bonus mě stači volant kola a motor

01.11.2012 07:36 - Re: C5 X7 alias C5 III 2516866
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
No ba... já taky oželim el. vyhřejvání sedaček (v exclusive by už pravda mohli být, když už mají el. pojezd s megamasážítkem a spíš uvítám, že se mi nebudou lámat klapky v topení
a ještě jeden dovětek - nemělo by se zapomínat na báječný podvozek, kterým se Uberauta chlubit nemůžou a nenahradí jej sebevíckulervocí píár pozitivně laděná recenze na dechberoucího golfa či uniknuvší informace na nadkosmickou OIII (jak jsem se všera dočetl - tohle auto má tak jedinečné tvary, které se nedají s ničím srovnat a nikdy tu nebylo nic podobnýho... a interier... jsou ze měkčené plasty!!! No WTF!... možná to vypadá, že jsem nepřítelem FauWé, ale není tomu tak. Měl sem Superba a byl jsem spokojen. Jsem jen nepřítelem pisálků co dělaj recenze za prachy, aby oko a duše netrénovanýho motoristy měla jasno, od koho pořídit ten nejvíc nejlepší wůs...

01.11.2012 09:47 - Re: C5 X7 alias C5 III 2516904
Zbyňa
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 459
99 Poslat soukromou zprávu
Já si myslím, že i když je c5 III german-like , pořád si do určité míry drží citroen duši párkrát jsem s ní jel (na hydře samozřejmě) a měl jsem z toho lepší (myšleno: tady jsem víc doma) pocity než u němců, kteří ač jsou třeba dobří, tak pro mě je to masový šedý auto pro převoz z bodu A do bodu B, bez emocí a většinou s interiérem, ze kterýho chytám depku. Nehledě na to, že do das auto už bych nešel jen z toho důvodu, jací lidi v tom jezděj. Nedávno jsem zastavil na pumpě, kde stál fauvé tuareg, kolem něj 4 mladí asi mýho věku + 2 jejich kamarádi (a to pozor, státní policisté ve službě! taky jen o trochu starší než já) a všichni kolem toho hromadně onanovali nad vzduchvým podvozkem, a jezdili s tim nahoru a dolu, tak tomu jsem se musel jenom smát A tohle prostě vidim často a ne, nikdy.. C5 III je furt zlato a má duši

01.11.2012 12:19 - Re: C5 X7 alias C5 III 2516933
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
tlaskal napsal(a):
Dobrý den všem. Musím se zde vyjádřit k některým názorům, že C5 III je špatná nebo co? Pokud si kupiji auto, tak ne jako rohlík na krámě, ale i několikrát si auto zajdu okouknout, vyzkoušet, projet. A né že něco kouúpím jak rohlík a pak po 1000km nebo 4000km hučím jak kamna, že vše je špatně a že jsem si toho při testovací jízdě nevšiml a bla bla bla. Pokud mám mozek na svém místě a chci za auto dát takový prachy, tak nad tím přemýšlím, rozmyšlím, srovnávám (třeba s konkurencí) a pak kupuju a nenadávám, že jsem udělal chybu a že třeba např. je socioidní koncern WV lepší nebo co?! Ruku na srdce, někdo z nás peníze tiskne, že si koupí auto a pak lamentuje. Tohle mě fakt irituje!!!

Ja som to presne takto urobil. Predajca mi na dve hodky pozical X7 exclusivu, prehnal som sa s tym po okreskach, dialniciach, po meste. Skusali sme umiestnovat predmety do odkladacich priestorov .. Manzelka posedela vpredu aj vzadu. Ukoncila debatu s tym, ze je male a nepohodlne
Neviem, ci si spravne pochopil diskusiu k tejto teme. X7 ma jednoznacne lepsi podvozok a aj niektore lepsie motory (200k HDi alebo 240k HDi mnam mnam
Majitelom I. a II. chybaju v X7 urcite veci, na ktore boli zvyknuti. A tazko chapu to, ze automobilka v novej generacii nezachovala to dobre z generacie predoslej

01.11.2012 20:21 - Re: C5 X7 alias C5 III 2517096
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
to Roozena, mám v exclusive i masហv sedačce, takže asi je to dle roku výroby

13.01.2013 19:11 - Re: C5 X7 alias C5 III 2538967
Majerr
Město: Roznov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 62
99 Poslat soukromou zprávu
tlaskal napsal(a):
Dobrý den všem.
Musím se zde vyjádřit k některým názorům, že C5 III je špatná nebo co?
Pokud si kupiji auto, tak ne jako rohlík na krámě, ale i několikrát si auto zajdu okouknout, vyzkoušet, projet.
A né že něco kouúpím jak rohlík a pak po 1000km nebo 4000km hučím jak kamna, že vše je špatně a že jsem si toho při testovací jízdě nevšiml a bla bla bla.
Pokud mám mozek na svém místě a chci za auto dát takový prachy, tak nad tím přemýšlím, rozmyšlím, srovnávám (třeba s konkurencí) a pak kupuju a nenadávám, že jsem udělal chybu a že třeba např. je socioidní koncern WV lepší nebo co?!
Ruku na srdce, někdo z nás peníze tiskne, že si koupí auto a pak lamentuje.
Tohle mě fakt irituje!!!


asi je to mozna narazka na muj komentar... rohlik to neni, ale kdyz si prectu, ze ma svitit svetlo v kapsach ve dverich, pri testovani ve dne to pak nezkousim... stejne jako nebudu kontrolovat, jestli se sklopi zrcatko, ktere v predesleho modelu se sklapelo, stejne tak je to napsano v manualu.. a navic pod dohledem prodejce a pri jizde, ktera je kratka se takove veci ani za danych (treba svetelnych) podminek kontrolovat nedaji.. ale pokud si myslite ze jsem magor... tak Vam to vic rozmlouvat nebudu a myslim si neco velmi podobneho

13.01.2013 19:20 - Re: C5 X7 alias C5 III 2538973
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
Majerr napsal(a):
asi je to mozna narazka na muj komentar... rohlik to neni, ale kdyz si prectu, ze ma svitit svetlo v kapsach ve dverich, pri testovani ve dne to pak nezkousim... stejne jako nebudu kontrolovat, jestli se sklopi zrcatko, ktere v predesleho modelu se sklapelo, stejne tak je to napsano v manualu.. a navic pod dohledem prodejce a pri jizde, ktera je kratka se takove veci ani za danych (treba svetelnych) podminek kontrolovat nedaji.. ale pokud si myslite ze jsem magor... tak Vam to vic rozmlouvat nebudu a myslim si neco velmi podobneho

ale no tak: koupil si si pytel v zajíci, nebo naopak?? Kupoval si velké auto, tak si si měl k tomu někoho vzít, pořádně se s ním seznámit, o ty klimošce bych řekl, že tam je problém, prostě musím souhlasit z tláskalem. Ty jezdíš a si čím dál více sklamán z absenci toho či onoho - no prostě nevím. Mᚠpřesně to co si si koupil a co si si prohlídnul. To jakoby si si koupil Trabanta, a pak si zjistil že nemá klimošku, ale myslel si si, že má, protože sousedův Méďa ji má . A jinak klid neurážej se, tláskal to tak v žádném případě nemyslel, tak jak to napsal

|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator