Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 X7 alias C5 III
zico
01.11.2012 12:19 - Re: C5 X7 alias C5 III
99
tlaskal napsal(a):
Dobrý den všem. Musím se zde vyjádřit k některým názorům, že C5 III je špatná nebo co? Pokud si kupiji auto, tak ne jako rohlík na krámě, ale i několikrát si auto zajdu okouknout, vyzkoušet, projet. A né že něco kouúpím jak rohlík a pak po 1000km nebo 4000km hučím jak kamna, že vše je špatně a že jsem si toho při testovací jízdě nevšiml a bla bla bla. Pokud mám mozek na svém místě a chci za auto dát takový prachy, tak nad tím přemýšlím, rozmyšlím, srovnávám (třeba s konkurencí) a pak kupuju a nenadávám, že jsem udělal chybu a že třeba např. je socioidní koncern WV lepší nebo co?! Ruku na srdce, někdo z nás peníze tiskne, že si koupí auto a pak lamentuje. Tohle mě fakt irituje!!!

Ja som to presne takto urobil. Predajca mi na dve hodky pozical X7 exclusivu, prehnal som sa s tym po okreskach, dialniciach, po meste. Skusali sme umiestnovat predmety do odkladacich priestorov .. Manzelka posedela vpredu aj vzadu. Ukoncila debatu s tym, ze je male a nepohodlne
Neviem, ci si spravne pochopil diskusiu k tejto teme. X7 ma jednoznacne lepsi podvozok a aj niektore lepsie motory (200k HDi alebo 240k HDi mnam mnam
Majitelom I. a II. chybaju v X7 urcite veci, na ktore boli zvyknuti. A tazko chapu to, ze automobilka v novej generacii nezachovala to dobre z generacie predoslej

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator