Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Okno pátých dveří / C5 I/II break
|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 24 > >|
21.03.2010 16:25 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 1807232
mišut
Město: Přelouč , Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 5
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj všem. Koukal jsem na návod na otevřeni okna patych dveří. Jsem asi uplně blbej ale kde přesně spojit žluty a černy drat. Oba jsou pouze zalitý v levém spodním rohu na skle.U tlačitka na otvirani žadný neni. Předem dik za radu.

21.03.2010 18:45 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 1807237
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 435
U??vate? Poslat soukromou zprávu
mišut napsal(a):
Ahoj všem. Koukal jsem na návod na otevřeni okna patych dveří. Jsem asi uplně blbej ale kde přesně spojit žluty a černy drat. Oba jsou pouze zalitý v levém spodním rohu na skle.U tlačitka na otvirani žadný neni. Předem dik za radu.

Cav. Ja som to robil vcera. Ano, je to zaliate v takej sracke. Ja som zobral letovacku a s tou som to vydlabal. Teraz by som sa ale na to vykaslal. Vytiahol by som ten drotik zo zvezku este pred tym zaliatym miestom a bypassol by som to uz od tial.
Inak idu tam dva silne vodice (cerveny a cierny) a ten riadiaci (tenky zlty) na otvaranie. Tie hrube su na vyhrievanie okna. Tie nechaj tak. Nie ako ja. Ten zlty som tam totiz nenasiel (bol schovany potvora), tak som myslel, ze cerveny je ten co hladam...

21.03.2010 19:19 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 1807242
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
jo, este poznmenam ze kostra je spolocna z vyhrievanim okna, moze sa stat ze sa aj ta prerusi (dole do vypinaca idu zo skla 2 kable, jeden je to napajanie, druhy je to vyhrievanie)

28.03.2010 13:11 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2340429
Boris
Město: Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Môže mi niekto poradi s mojím problémom? Akonáhle otvorím ktorékožvek bočné dvere, otvorí sa mi okno 5. dverí. Nefunguje ostrekovač, stierač a rozmrazovanie. Šava do toho vraj ide, tak mi aspoň povedal mechanik. Poslal ma do citroenu, že asi zblbol počítač. Nemám s toho dobrý pocit, že sa mi v tom bude vŕta nejaký trulo vo firemných montérkach. Už som to dva krát zažil a bolo mi na grcku.

28.03.2010 13:46 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2340434
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mas klasicky problem breaku - zlomene / predrate kable v krku iducom do dveri

28.03.2010 14:07 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2340435
Boris
Město: Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 4
99 Poslat soukromou zprávu
Ďakujem za radu, dúfam že mᚠpravdu. Zajtra na to vlietnem. Už si túto dobrotu riešil?

28.03.2010 14:21 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2340436
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to sa tu riesilo nespocetne krat, je to max bezna vec, odporucam zohnat kvalitne kable a prehodit to vo vnutry dveri a v aute nech v tom ohybe su kvalitnejsie kable

07.04.2010 08:48 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2341162
chard
Město: Plzeň, Auto: Počet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
Prosím o radu,v diskuzi jsou popsány snad všechny možné-nemožné problémy s otvíráním zadního okna.Problém se nevyhnul ani mě.Po demontáži krytky jsem se dostal k mikrospínači a ten nějak zadrhává,jeho funkci sem se pokusil prověřit tak, že jsem nařízl modrý i žlutý drát a krátce je propojil a okno se otevřelo,tím předpokládám že je vadný mikrospínač.Má otázka je jak sundat ten plastový kryt co je zdruhé strany okna,po obvodu nějak nedrží a nevím zda to brát silou nebo jsou někde nějaké zobáčky nerad bych je utrhl.Všechny fotky které jsem zde nalezl jsou už se sundaným krytem ale bohužel nikde není popsáno jak ho sundat.Předpokládám že tam pod tím plastem bude nějaký konektor kde končí ty dva dráty.Nebo je to celé trvale propojené s tím zapeklitým drátem po obvodu okna?Někdo tu psal že mikrospínač se dá objednat jako náhradní díl v ceně cca 13 Euro tak to by nebylo tak hrozné.To okno sice málokdy použiji,ale když to tam je tak a to funguje

07.04.2010 10:30 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2341171
Barlow
Město: Petrovice u Blanska, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 152
99 Poslat soukromou zprávu
Opravoval jsem to o vikendu a podle navodu je to brnkacka. Takze diky za navody.

To Chard>>>Ten konektor jesamozrejme pod tim krycim plastem. Ten sundas jednoduse. Jsou tam 4 zobacky nahore dva a dole dva, Chtnes kryta zmacnes ho po obvodu a lehkym kroutivym pohybem ze strany na stranu sem a tam ho vlastne vyhaknes z tech hacku. Neboj se jde to dolu dobre. Mozna to jde i nekde zapacit, ale ja to della takhle.

07.04.2010 10:31 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2341172
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Su tam haciky, co nejde silou ide este vacsou silou, daval som to dole len 2x takze si to estra nepamatam, ale krut a tahaj

Ak dobre vidim tak ten plast je 16E, takze ak ho nahodou zlomis tak to neni tragedia
Tych 13E co pozeram je ten vypinac na svetlo a nejako neviem najst ten spinac okna.

07.04.2010 11:55 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2341183
chard
Město: Plzeň, Auto: Počet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
Děkuji za rady,teď na kufr svítí sluníčko tak ten plast snese více hrubší síly Až přijdu z práce tak se pokusím neutrhnout háčky ,ještě jednou děkuji za radu kolegům z klubu C5

07.04.2010 17:27 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2341214
Mahony
Město: Praha-Lhotka, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 373

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj,taky se chystám na zadní okno,všechno o těch drátech jsem tady už četl.Myslim ale že dráty budu mít dobrý spíš mám podezření na ten spínač protože přes diagnostiku to otevřít i zavřít jde.Kdyby byly přerušený dráty asi by to nešlo ani přes diag.Co myslíte?

07.04.2010 18:58 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2341232
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ty mas problem s vedenim na okne tymtopadom,
spinac byva vo velmi malo pripadoch problem

07.04.2010 20:33 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2341249
chard
Město: Plzeň, Auto: Počet příspěvků: 38
99 Poslat soukromou zprávu
Tak oprava úspěšně hotova,ale ta cena mikrospínače v Citroenu Plzeň-Letná1040,-s dph,prodává se to prý jen s tím spodním kusem plastu s nalisovaným kovovým kroužkem který jsem vůbec nepotřeboval.Fakt bomba za mikrospímač v ceně několika destikorun takovou dardu.Aspoň to měli skladem a neoriginál jsem nikde nenašel.Ach jo,ale za ten pocit že to funguje a opravil jsem to sám s pomocí našeho fóra to snad stálo.V servisu by si účtovali další dardu za práci tak aspoň něco ušetřeno

07.04.2010 21:33 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2341252
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Měl jsi to raději rozebrat a mikrospínač porovnat s nabídkou v obchodě s elekrosoučástkami (třeba gme.cz), určitě bys nějaký vyhovující našel. Ceny od 3 do 40Kč.

23.04.2010 17:53 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2343312
Mates78
Město: Klatovy, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 33

99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj přestalo mi jít otevírat okno u kufru.Tak bych potřeboval poradit jak na to,abych to dal zase do kupy.

23.04.2010 18:06 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2343316
JirkaŘ
Město: Havířov-město, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 510

99 Poslat soukromou zprávu
návod najdeš tady.
.link.
Zkus prosím trochu hledat na fóru. Je to častá závada na Breaku a řeší se to v příslušném tématu
.link.
tady mᚠpočtení na 5 stran...

24.04.2010 04:39 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2343331
Jeffrey
Město: Praha 9 Černý Most I, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
Mates78 napsal(a):
Ahoj přestalo mi jít otevírat okno u kufru.Tak bych potřeboval poradit jak na to,abych to dal zase do kupy.

Ještě se mrkni, v jakém stavu je microswitch, který spíná otevírání okna. Stačí sejmout krytku na trnu ramínka stěrače. Pokud je switch ok, zdravě cvaká a není poškozená kolébka, je to pravděpodobně problém zlomeného vodiče v přechodu do zadních dveří nebo přerušené vedení, které je taženo spolu s vyhříváním okna a může být někde přerušené. Pokud by bylo přerušené vedení po skle, lze to opravit vodivým lakem (záleží na rozsahu poškození) nebo varianta "b" a to je natažení klasického vodiče po okraji okna a přelepení např. černou páskou.

26.07.2010 23:44 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2351146
standacer
Město: , Auto: Počet příspěvků: 100
99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
Mechoš: myslis toto? (priloha spravy)

Nemel bys prosim podobny navod i na opravu vyhrivani zadniho okna? Potrebuji vedet ktere kabely k tomu patri. Dle slov mechanika se proud ztraci v miste napojeni vodicu na sklo a dal se v tom šárat nechce. No a ja to musim pres leto spravit, jinak je to jenom otazka casu nez to v zime pri parkovani poslu do nejakeho souseda

26.07.2010 23:51 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break 2351148
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ak mas exclusive, mas senzory a v c5 nejako pouzivam na cuvanie bocne zrkadla ...

vyhrievanie, v tej buzirke co ide k plastu na okno su 3 kable
cerveny a cierny hruby - cierny je kostra, presviet ho ...
cerveny je +12
ten tenky je otvaranie okna

ak ti ide otvaranie okna, cierny / kostra je ok a je mozne ze mas na skle odtrhnuty ten cerveny (ak je v nom +12 pri zapnutom vyhrievani)
ak nie ... daj vedet, poviem co dalej

|< < 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 24 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator