Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Okno pátých dveří / C5 I/II break
chard
07.04.2010 08:48 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break
99
Prosím o radu,v diskuzi jsou popsány snad všechny možné-nemožné problémy s otvíráním zadního okna.Problém se nevyhnul ani mě.Po demontáži krytky jsem se dostal k mikrospínači a ten nějak zadrhává,jeho funkci sem se pokusil prověřit tak, že jsem nařízl modrý i žlutý drát a krátce je propojil a okno se otevřelo,tím předpokládám že je vadný mikrospínač.Má otázka je jak sundat ten plastový kryt co je zdruhé strany okna,po obvodu nějak nedrží a nevím zda to brát silou nebo jsou někde nějaké zobáčky nerad bych je utrhl.Všechny fotky které jsem zde nalezl jsou už se sundaným krytem ale bohužel nikde není popsáno jak ho sundat.Předpokládám že tam pod tím plastem bude nějaký konektor kde končí ty dva dráty.Nebo je to celé trvale propojené s tím zapeklitým drátem po obvodu okna?Někdo tu psal že mikrospínač se dá objednat jako náhradní díl v ceně cca 13 Euro tak to by nebylo tak hrozné.To okno sice málokdy použiji,ale když to tam je tak a to funguje

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator