Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||

Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Cukání, škubání motoru za jízdy
|< < 1 2 3 4
02.05.2017 22:40 - Re: Cukání, škubání motoru za jízdy 3063981
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 9183

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Tak jsem z toho jelen, co je v tom inzerátu, C5II, nebo X7?
.link.

To mᚠsice pravdu ale C5 II je RHR a X7 je RHF ( ono se tomu lepší říká RHR než RHF - RHR je zaběhnutý název pro 2.0 HDI)

17.05.2017 20:58 - Re: Cukání, škubání motoru za jízdy 3066610
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 113

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak dneska zas škubací průser při vypalování fapu. No a 800km jezdim po dálnicích a dneska mi to chytne v Praze před tunelama. Po zabrždění na světlech mě předběhl bílý obláček dýmu, kterej smrděl jak spálenej plast a nějaká chemikálie. Naštěstí byla cesta většinou do kopce, takže se to dalo držet pod plynem.
Někdy ta reakce na plyn byla tak pomalá, že když to škublo ozvala se taková až divná rána. A v nízkých otáčkách to má takovej "chrastivější" zvuk. Jak starý diesely.
A mam novej poznatek. Když to nastane, jak kdybych cítil chladicí kapalinu. Jak kdyby se někde odpařovala. Ale v nádržce jí je víceméně pořád stejně.
Fakt dam snad půl království tomu, kdo najde příčinu a dokáže to opravit. Koukam, že je dokonce téma i na C5 III 2.0HDi, že se jim děje to stejný. Jenže pokaždý to má jinou příčinu.

17.05.2017 21:31 - Re: Cukání, škubání motoru za jízdy 3066631
autodiag
Město: U Olomouce, Auto: Toyota Prius HW3Počet příspěvků: 3987

U??vate? Poslat soukromou zprávu
kdyz k tomu kralovstvi pridas i princeznu ,tak se ti nato podivam..

PS: foto princezny predem

17.05.2017 21:52 - Re: Cukání, škubání motoru za jízdy 3066637
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 113

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zatim jsem napsal do Radonic, protože si budu zrovna v sobotu hrát na motokárovýho závodníka ve Vysočanech, tak by to byl kousek. Když by to nevyšlo, začnu zvětšovat ten dojezdovej poloměr a za chvíli budu v Olomóci. No a na léto bych si kdyžtak naplánoval dovolenou na Slovensku. Loni to byl Chopok, tak holt letos Kriváň a vezmu to přes Piešany.

|< < 1 2 3 4

Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  

Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator