Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Cukání, škubání motoru za jízdy
tomio
29.06.2017 08:17 - Re: Cukání, škubání motoru za jízdy
99
Ahojte všichni. Tak se hlásím do klubu cukajících motorářů.
Od jara řeším problém s vibracema (pocukávání za jízdy). Měnila se poloosa, třikrát se převažovaly kola, rovnaly se disky, mám nakoupeny silnetbloky na generálku náprav, ale vypadá to, že problém může být někde jinde (v chodu motoru). Šel jsem po podvozku, protože na volnoběh motor šlapal hladce a vibrace za jízdy pokračovaly i při vyřazení. Vibrace jsou jemné, ale já je na hladkém asfaltu cítím úplně zřetelně. Ve volantu, ani v pedálech nic cítit není.

Vyměněny všechny vstřikovače za nové, měněn regulátor tlaku na railu. Chvilku byl pokoj, až dneska zase škytá na volnoběhu. Škytá zahřátý motor při vypnuté klimatizaci. Pokud mám zapnutou klimu, tak akorát mírně zvýší otáčky na cca 1000 ot/min, ale netřese.

Samozřejmě vím, že bez diagnostiky ani ránu a chci se objednat do Holomóca za vyhlášeným autodiagnostikem, ale přece jenom. Neřešil někdo podobné chování? Nějaké nápady? Už mi z toho hrabe a za 14dní mám vyjet do Chorvatska

Jo, tady video
.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator