Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / 7" display
|< < 1 2 3 4 > >|
16.10.2009 20:48 - Výbava 1107599
jenyk
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 48

99 Poslat soukromou zprávu
Nevíte někdo co znamená výbava TENDENCE u faceliftu z roku 2005?
Nemůžu to nikde dohledat

29.10.2009 09:08 - neodesílá zprávy 1108536
PetrXX
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 29
99 Poslat soukromou zprávu
už včera večer jsem chtěl autodiagovi poslat zprávu a nešlo to, teď ráno jsem to zkoušel zas a nic... po kliknutí na "odeslat" bez reakce, nestane se nic.

17.11.2009 18:52 - CITROëN C5 2009 1/18 1428085
BaRT
Město: Lomnice, Auto: Počet příspěvků: 1

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim Všechny fandy C5. Mam pro Vás dobrou zprávu konečně vyšel C5 2009 1/18 kovový model. Už ho mam objednaný jak přijede bude nafocen ve sbírce zde: .link. nebo fotky od prodejce najdete zde: .link. a nebo pár jsem jich dal i zde: .link.

24.12.2009 14:12 - Nová pravidla diskuze Servisy, vrakoviště, služby 1429761
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Vzhledem k tomu, že máme nyní k dispozici stránky pro servisy a jejích komentování, je tato diskuzní sekce prakticky uzavřena. Samozřejmě se může vyskytnout téma, které se do CCCA nehodí, proto tuto sekci ponecháme.



Pokud máte či znáte servis, který chcete doporučit či zainzerovat, zvolte prosím stránky www.ccca.cz .
Vámi přidaný servis-vrakoviště-či nekomerční pomoc se po odsouhlasení zobrazí na hlavní stránce klubů c5club.cz, bxclub.cz, citroen-club.eu.

Moderátoři a administrátoři Vám vámi zadané kontakty vymažou, linky na CCCA nikoli!

Pokud někdo bude opakovaně prezentovat zejména komerční služby v dizkusi, bude na své chování upozorněn. Pokud neučiní nápravy, bude mu uděleno varování v souladu s pravidly diskuze.

Diskuze není inzerce!


P.S. Pokud někdo nerozumí principům CCCA, rádi je vysvětlíme

09.01.2010 17:46 - pomocné zpětné zrcátka 1430541
Jarin
Město: Líska, Auto: Citroën C5 I 2.0HPi ExclusivePočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Vážení kolegové Cpětkaři! Koupil jsem karavan a potřebuji sehnat pomocné zpětné zrcátka

01.03.2010 16:01 - Oprava automaticke prevodovky - Morava? 1805535
Hanzz
Město: Ostrava, Auto: Citroën Xantia 2.0i 16V Kat. (97kW) Počet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Nevite nahodou nekdo o nekom kdo by se zabyval automaty za slusne penize a mate s nima zkusenostna severni morave? Diky nechci zaplatit desetitisice za nic. Diky

13.03.2010 15:35 - Navigace Evolve čtení map 1806555
Hedgehok
Město: Nymburk, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi ExlusivePočet příspěvků: 34
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Můžete napsat v jakých zemích jste všude GPS Evolve Cool Traxx 3D používali a zda četla mapy bezchybně?Tento typ jsem si vybral podle ceny ,kterou do zařízení mohu investovat a podle map zemí která má umět číst.Myslím,že uvedeli prodejce názvy zemí ,mapy které GPS má v sobě,zařízení tam má pracovat bez problémů.Velké bylo moje překvapení,když jsem dojel na polskoukrajinskou hranici a na displeji zůstal jen kurzor a šedozelené plochy. Zrovna tam, kde je ukazatel vidět(pokud vůbec nějaký je) třeba po 30-50 km a vy si máte být jisti že jedete správně.Obrátil jsem se ihned na prodejce a ten mi sdělil toto:
> Je třeba počítat s tím, že Ukrajina nemusí být pokryta stejně kvalitně tak
> jako například ČR.
> Prověřoval jsem to přímo u výrobce a bylo mi to potvrzeno. Rozšíření kvality
> pokrytí je plánováno do dalších aktualizací.
> Nastaveno tedy máte pravděpodobně v pořádku.
Nyní když jsem navštívil po roce a půl stejné místa a vjel na Ukrajinu za mlhy v noci,pohyboval se rychlostí tak 30km a z leva zprava mne předjížděli žigulíci(nešetřili mašinu,jámy tam maj pěkný),zajel si asi 40km,tak jsem to již nevydržel a navštívil jejich obchod s GPS,zjistil že mají ten samý systém igo8 a funguje to tam normálně.(taky jsem slyšel v Čechách názor že signál GPS je tam uměle rušen)Doporučili mi mistra elektronika,který vyslechl můj problém,prohlédl si navigaci a sdělil mi že je mu vše jasné,že nemám certifikaci map,mám si přijít za hodinu,stálo mne to 20 eur.Nevím co s tím provedl,možná upgrade,ale navigace šlapala tak jak má.Cestou zpět mě dvakrát zachránila od zajížďky.Nyní jsem napsal mail prodejci a čekám jeho vyjádření.Nevím zda tento problém patří sem do C5,ale možná že to pomůže si něco objasnit.Proto prosím pište svoje zkušenosti,by by se zdáli malicherné.

16.05.2010 18:49 - Vylepšená klubová samolepka 2344947
dr.ada
Město: Kdyně,Hluboká, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 52
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, dovolil jsem si upravit( přidat na) klubovou samolepku. Pro lepší identifikaci jsem si tam dal zkratku pod kterou vystupuji na clubu V příloze je můj výtvor.ĄPán, který samolepku dělal měl pár návrhů, ale který jsem použil se mi zdál nejlepší cca25,-CZK. Až bude lepší počasí přidám foto celé zádě. Petr

Přílohy:
Vylepsena samolepka.jpg ( 83989b ) -

21.08.2010 08:36 - Billboardy 2353599
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Hodně jsem projel naši malou vlast a překvapilo mne (příjemně), že u každého zhruba okresního města (někdy i menšího) jsou na silnici jednotné billboardy s informací o značkovém servisu. Jednotné šedivé provedení (liší se jen adresa a název firmy) svádějí k myšlence, že za tím stojí citroni asi centrálně. Ne že bych chtěl na cestách potřebu servisu přivolávat, ale potěší to. Jen je otázka, jak dlouho jim to vydrží, protože nájemce ploch to jistě nedělá z lásky k autům.

24.08.2010 09:36 - C5 II spinac plneho plynu 2353724
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Neviete niekto nahodov aky odpor ma spinac plynu nezmacknuty a zmacknuty ?
Zistil som ze sa prekvapivo nejedna o rozopinac ale spinac, takze predpokladam
paralelny odpor kvoli diagnostike.

dik

16.09.2010 08:51 - pomoc s výměnou hadic 2355777
CC5
Město: Praha-Modřany, Auto: Citroën Xantia II Break 2.0 HDi Kat. (80kW) Počet příspěvků: 372

99 Poslat soukromou zprávu
Našel by se tu někdo z prahy nebo blízkého okolí kdo by mi pomohl s výměnou hadic k posilovači řízení?? Nemám to kde udělat .

08.05.2011 16:32 - Rozebrani brzdice 2389403
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nevite nekdo jak rozebrat pistek z brzdice viz prilozene foto? Chci se podivat, kde nastal problem a jak to vlastne funguje. Kdysi jsem menil brzdic, protoze prave kolo spatne brzdilo. Pak jsem zjistil, ze je zatuhly to samostelovani pistku. Ted jsem se dostal k tomu, abych ho rozebral. Povolil jsem ten petihranny sroub (funguje na to orech c. 14 tisicihran) a pistek vyklepl ven. Jenze jak to dal rozebrat, kdyz je to nejaky zatuhly v tom zavitu pistku a protaci se to? At tocim jak tocim porad se toci jen na miste.

Přílohy:
08052011253.jpg ( 520934b ) - Pistek

05.08.2011 21:14 - Nevypnutá navigace po zamčení auta - C5 III 2404777
zknet
Město: Most, Auto: Citroën C5 I 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý den koupil sem si c5 3. V6 a občas se mi stane že po vypnutí klíčku se nezhasne navigace a nevypne radio nevýte co stím?

28.01.2012 10:49 - Serious Suspension Fault 2445000
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
.link.

20.03.2012 21:47 - Displej tachometru 2460158
Radena
Město: Chomutov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Bohužel jsem nic nenašel, řešil už někdo opravu počítadla kilometrů ? Nejdřív problikávali číslice v závislosti na teplotě, nyní už není vidět nic. Dá se to opravit nebo vyměnit ? Díky předem za odpovědi.

03.04.2012 10:14 - Motorek nasatvení sklonu světlometu 2465054
divisl
Město: Brno, Auto: Ford Mondeo mk5, 2.0 TDCI AWDPočet příspěvků: 111

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím,
včera jsem zjistil, že při zapnutých světlech mě cosi chrastí v levém světlometu. Místním šetřením jsem zjistil, že to děla motorek pro nastavení sklonu parabolky světlometu (pořád v něm chrastí a předpokládám, že v něm budou ohoblovaná nějaká ozubená kolečka). Pokusím se ho demontovat a rozdělat, ale pokud by to nešlo, půjde koupit samostatně (nechci kupovat nový světlomet ) ?

03.04.2012 20:58 - Osvětlení palubky na stálo 2465445
vlk
Město: žetec okr LN, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 61
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím všechny!
Prosím Vás, chtěl bych aby mi přístrojovka svítila pořád,a ne jen při zapnutých světlech,dá se toho nějak docílit?
Předem díky za reakce

05.04.2012 11:23 - Navigace nečte disky 2466142
Krzygruby
Město: Œlšsk, Auto: Citroën C5 I 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, jsem tu nový, pokud jsou pravopisné chyby vyplývají z traslator Google
Jsem tu nová mám Citroen C5, 2001r. 2.0 HPI. Navigace, která je RT2. Moje navigace nečte disky vůbec, nejsou aktivní v navigačních ikon a svět na velké LED moci. Měl bych dodat, že si myslím, že chybí z levé strany na kabelu. Existuje pouze top black konektor na kabelu, který je prázdný, nevím, jestli tam bude. Jak mám dát první disk není nic jiného chtěla jít. Musel jsem odstranit ručně. Teď to poprawołem jeden přepínač a LED dioda na wymuje CD, a před tím nic zářící černá. Přesto vím, že tam bylo rádio, na kterém někdo wymontował a teď mám normální ogrinalne rádio na CD. Chtěl bych požádat o pomoc. Jak by někdo z vás měl schéma měniče bych požádat o jedo objevit se na fórum.

Pokud někdo ví, polský zde jsou přeloženy do polštiny

Witam
Jestem tu nowy Mam Citroen C5, 2001r. 2,0 HPI. Nawigacja, którš mam to RT2. Moja nawigacja nie czyta płyt w ogóle, nie sš aktywne ikon nawigacji i w ogóle nie œwieci LED POWER. Dodam, że myœlę, że brakuje z lewej strony kabla. Istniejš jest tam tylko czarny złšcze bez kabla, które jest puste, nie wiem czy tak ma być. Jak włożyłem pierwszy raz CD to nie chciała się wyjšć. Musiałem usunšć ręcznie. Teraz poprawiłem jeden przełšcznik i dioda LED tam gdzie wyjmuje się płytę œwiecie, a przed tym nic nie œwieci i było czarno. Wiem jeszcze, że było radiotelefon, które ktoœ wyjš zamontował normalnego radia oryginalne na CD. Chciałbym prosić o pomoc. Jak ktoœ z was miał schemat napędu chciałbym by go wstawił na forum

09.05.2012 19:01 - protisluneční clona c5 tourer 2476468
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
prosím, kdo víte, kde sehnat protisluneční clonu na přední okno na tourera, dejte mi odkaz.Díky.

25.06.2012 08:08 - LED blinkry - zadní světla - C5 III 2487131
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Páč mi z nějakého prapodivného důvodu už 2x odešli žárovky v zadních blinkrech, taxem se rozhodl nahradit vlákno polovodičem. žárovky nejsou nahazené žádnýmy LED napodobenimami klasických žárovek, páč a jsem viděl cokoliv na toto téma, tak to svítilo vždy na prd a z důvodu intenzity, nebo mizerného rozvodu světla.
Za náhradu žárovky jsem použil 10W LED s vyzařovacím úhlem 120 Gr. LED je na tenkém chladiči (cca5mm) z nějakýho starýho chipsetu. páč je celá sestava celkem tenká, tak se vejde bez jakýchkoliv úprav těla světlometu, či základny mezi základnu a parabolu. Napájení je vyřešeno naletováním kabílků na rozvody v základně. Do cesty je ještě seriově vřazen výkonový odpor 1,8 Ohm/5W kvůli utopení přepětí palubního napětí (cca 14V) na což LED obyčejně reaguje velmi rychlým zamáváním. Celeý proces je bez problému revezibilní a výměna za obyč žárovky je dílem chvilky.
Palubní detekce prasklých žárovek neregistruje nic mimo toleranci, tudíž netřeba užívat přizpůsobovacích odporových zátěží. Chladiče se ohřejí až za nějakých 5min blikání na cca 40 Gr, což není absolutně mimo normu (účinnost LED je bohužel ještě dost pod 100% )
Páč sem to předělával ve stavu dechberoucí nasranosti - právě dílem absence žárovek do blinkrů (který jsem chtl původně jen vyměnit), taxem to ani neměl čas a chu fotit (někdy se k tomu dostanu)
časově práce s dobrým vybavením a materiálem po ruce - cca 60min souhrně pro obě lampy
Výsledek je dle mého názoru minimálně srovnatelný s původním stavem ( ne-li lepší ato zejména v jasové oblasti) Blinkr je samozřejmě díky okamžité reakci LED "zřetelnější"
Nákuk zde -

.link.

točil sem to při normálnim denním osvětlení, aby byla patrná intenzita v běžné situaci

|< < 1 2 3 4 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator