Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: 7" display
Krzygruby
05.04.2012 11:23 - Navigace nečte disky
99
Ahoj, jsem tu nový, pokud jsou pravopisné chyby vyplývají z traslator Google
Jsem tu nová mám Citroen C5, 2001r. 2.0 HPI. Navigace, která je RT2. Moje navigace nečte disky vůbec, nejsou aktivní v navigačních ikon a svět na velké LED moci. Měl bych dodat, že si myslím, že chybí z levé strany na kabelu. Existuje pouze top black konektor na kabelu, který je prázdný, nevím, jestli tam bude. Jak mám dát první disk není nic jiného chtěla jít. Musel jsem odstranit ručně. Teď to poprawołem jeden přepínač a LED dioda na wymuje CD, a před tím nic zářící černá. Přesto vím, že tam bylo rádio, na kterém někdo wymontował a teď mám normální ogrinalne rádio na CD. Chtěl bych požádat o pomoc. Jak by někdo z vás měl schéma měniče bych požádat o jedo objevit se na fórum.

Pokud někdo ví, polský zde jsou přeloženy do polštiny

Witam
Jestem tu nowy Mam Citroen C5, 2001r. 2,0 HPI. Nawigacja, którš mam to RT2. Moja nawigacja nie czyta płyt w ogóle, nie sš aktywne ikon nawigacji i w ogóle nie œwieci LED POWER. Dodam, że myœlę, że brakuje z lewej strony kabla. Istniejš jest tam tylko czarny złšcze bez kabla, które jest puste, nie wiem czy tak ma być. Jak włożyłem pierwszy raz CD to nie chciała się wyjšć. Musiałem usunšć ręcznie. Teraz poprawiłem jeden przełšcznik i dioda LED tam gdzie wyjmuje się płytę œwiecie, a przed tym nic nie œwieci i było czarno. Wiem jeszcze, że było radiotelefon, które ktoœ wyjš zamontował normalnego radia oryginalne na CD. Chciałbym prosić o pomoc. Jak ktoœ z was miał schemat napędu chciałbym by go wstawił na forum

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator