Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: 7" display
Hedgehok
13.03.2010 15:35 - Navigace Evolve čtení map
Za?iato?n?k
Můžete napsat v jakých zemích jste všude GPS Evolve Cool Traxx 3D používali a zda četla mapy bezchybně?Tento typ jsem si vybral podle ceny ,kterou do zařízení mohu investovat a podle map zemí která má umět číst.Myslím,že uvedeli prodejce názvy zemí ,mapy které GPS má v sobě,zařízení tam má pracovat bez problémů.Velké bylo moje překvapení,když jsem dojel na polskoukrajinskou hranici a na displeji zůstal jen kurzor a šedozelené plochy. Zrovna tam, kde je ukazatel vidět(pokud vůbec nějaký je) třeba po 30-50 km a vy si máte být jisti že jedete správně.Obrátil jsem se ihned na prodejce a ten mi sdělil toto:
> Je třeba počítat s tím, že Ukrajina nemusí být pokryta stejně kvalitně tak
> jako například ČR.
> Prověřoval jsem to přímo u výrobce a bylo mi to potvrzeno. Rozšíření kvality
> pokrytí je plánováno do dalších aktualizací.
> Nastaveno tedy máte pravděpodobně v pořádku.
Nyní když jsem navštívil po roce a půl stejné místa a vjel na Ukrajinu za mlhy v noci,pohyboval se rychlostí tak 30km a z leva zprava mne předjížděli žigulíci(nešetřili mašinu,jámy tam maj pěkný),zajel si asi 40km,tak jsem to již nevydržel a navštívil jejich obchod s GPS,zjistil že mají ten samý systém igo8 a funguje to tam normálně.(taky jsem slyšel v Čechách názor že signál GPS je tam uměle rušen)Doporučili mi mistra elektronika,který vyslechl můj problém,prohlédl si navigaci a sdělil mi že je mu vše jasné,že nemám certifikaci map,mám si přijít za hodinu,stálo mne to 20 eur.Nevím co s tím provedl,možná upgrade,ale navigace šlapala tak jak má.Cestou zpět mě dvakrát zachránila od zajížďky.Nyní jsem napsal mail prodejci a čekám jeho vyjádření.Nevím zda tento problém patří sem do C5,ale možná že to pomůže si něco objasnit.Proto prosím pište svoje zkušenosti,by by se zdáli malicherné.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator