Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Nový Superb Scout
06.02.2012 17:51 - Nový Superb Scout 2448331
Majk-fox
Město: Chrudim, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 164
99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem dneska viděl testovací stát v HK na ulici nový Superb Scout v bílý perleti. Vypadá to nádherně a je to snad ještě delší než C5 v kombíku. Uvidíme, jestli se budou vyrábět sériově.
.link.

06.02.2012 18:24 - Re: Nový Superb Scout 2448346
Zbyňa
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 459
99 Poslat soukromou zprávu
Dle mého názoru je to zvěrstvo (superb sám o sobě, nemám nic proti, trochu užší, ale pohoda) , ale úpravy typu scout jsou výsměch.. připlate si xy tisíc a dáme vám nelakovaný plasty kolem do kola

07.02.2012 00:03 - Re: Nový Superb Scout 2448509
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
ale upravy na P508 RXH su ppc galakticke !! tak snad aj na suberbe sa to podari

07.02.2012 16:07 - Re: Nový Superb Scout 2448612
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
mě tyhle rádoby nakopnutý varianty aut ňák nelákají ani se nelíbí. K ofroudu to má daleko, stejně jako k pořádný čtyřkole, jen je to trochu nakoplý (což i hydraulickej citrón umí víc) a oplastovaný, aby to působilo dojmem, že to může do terénu.

07.02.2012 16:21 - Re: Nový Superb Scout 2448616
Klokan
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0i V6 215kPočet příspěvků: 213
99 Poslat soukromou zprávu
no pokud bereš terén = D1 tak proč ne.... prostě taká EE version

07.02.2012 21:15 - Re: Nový Superb Scout 2448774
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2400

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Fóbije v nejsocka verzi "Junior" měla taky nenalakovaný nárazníky .Jinak přesně,jak psala Darja-nechápu význam verzí scout. Proti novému Superbu nic,je to docela líbivý fauwé,ale všimli jste si,že za ty prachy nemá ani sólo otevírací okno 5tých vrat ?

10.02.2012 18:17 - Re: Nový Superb Scout 2449637
Majk-fox
Město: Chrudim, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 164
99 Poslat soukromou zprávu
No já mám poslední dobou mámení. Mojim snem je nové auto, fungl nové, voňavé,sám bych si sundal igelity ze sedaček a zajel motor. C5 3 je jednak drahé a druhak, promiňte mi to, moc ,,německé" Ale co se mi začíná mooc líbit je Dacia Duster 4X4 1.5 Dci. Mě se prostě líbí, za rozumný peníze a testy excelentní Poslední dobou sjíždím testy a dobrý Bylo by to něco jinýho,ale změna je život

10.02.2012 19:13 - Re: Nový Superb Scout 2449648
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Renaulta a z Rumunska se pánovi zachtělo
No nevím, taky jsem předloni chvíli uvažoval jestli nového Logana MCV nebo starší C5 II - a jak to dopadlo je už jasné
Nějak mě odradily fotky koroze u 2 roky starých aut.

10.02.2012 20:02 - Re: Nový Superb Scout 2449670
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2400

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Majk-fox napsal(a):
No já mám poslední dobou mámení. Mojim snem je nové auto, fungl nové, voňavé,sám bych si sundal igelity ze sedaček a zajel motor. C5 3 je jednak drahé a druhak, promiňte mi to, moc ,,německé" Ale co se mi začíná mooc líbit je Dacia Duster 4X4 1.5 Dci. Mě se prostě líbí, za rozumný peníze a testy excelentní Poslední dobou sjíždím testy a dobrý Bylo by to něco jinýho,ale změna je život

Asi tě zklamu,ale igelity ze sedaček si nesundáš-sundavají se při předprodejním servisu . Ale pravda je že koupit novýho Dustera asi není tak úplně špatný. Sice auta se sprostým obrázkem ve znaku nepatří mezi moje nejoblíbenější,ale Duster za ty prachy? Tam si myslím není,co řešit. Já bych do něj šel. Ale ne místo C5

10.02.2012 20:53 - Re: Nový Superb Scout 2449700
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Majk-fox napsal(a):
Ale co se mi začíná mooc líbit je Dacia Duster 4X4 1.5 Dci. Mě se prostě líbí, za rozumný peníze a testy excelentní Poslední dobou sjíždím testy a dobrý Bylo by to něco jinýho,ale změna je život

Hele, nemít vofrouda, tak na poježdění jak do města, popřípadně někam do "terénku" je ta Dacia na tom skvěle...

11.02.2012 07:55 - Re: Nový Superb Scout 2449733
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Majk-fox napsal(a):
No já mám poslední dobou mámení. Mojim snem je nové auto, fungl nové, voňavé,sám bych si sundal igelity ze sedaček a zajel motor. C5 3 je jednak drahé a druhak, promiňte mi to, moc ,,německé" Ale co se mi začíná mooc líbit je Dacia Duster 4X4 1.5 Dci. Mě se prostě líbí, za rozumný peníze a testy excelentní Poslední dobou sjíždím testy a dobrý Bylo by to něco jinýho,ale změna je život


Kdybys chtěl znám prodejce kde by to sundavání igelitů šlo určitě domluvit. Jinak můj strýc má Dustera v benzínu. Za necelý rok co ho má problém s klimou, řazením a ještě jedna věc co si nepamatuji, ale vše vyřešeno na záruku a jednou svolávačkou. Jinak je spokojený.

11.02.2012 10:34 - Re: Nový Superb Scout 2449755
Majk-fox
Město: Chrudim, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 164
99 Poslat soukromou zprávu
No u nás je to taková asi tradice. Otec vzpomíná, jak za komančů si jel do Tuzexu pro Dacii a jak si sundával igelity ze sedaček a jak to tuze vonělo novotou a taky, jak to měl každej rok na kolíbce a ošetřoval shnilý podvozek
No a že bych teda u toho taky zkončil? Teda nemyslím u tý kolíbky, to už snad je v dnešmí době pasé
Když já mám z C5 takovej strach. Jedu a bojím se, co zas na mě pípne na displeji za error. A když pípne výstraha o námraze, tak mě polije, co zas je kolik se zas do toho bude muset nacpat. Jen jsem dodělal turbo a vstřiky a na motoru je snad vše oka, tak bouchá zadní náprava, vyměnily se silentbloky přední, ale nepomohlo to a budou se měnit zadní a takhle je to dokola. Za ty prachy by už byl nový Duster a slušný výbavě
Už chci mít klid a proto už v životě nechci ojetinu. U novýho auta je alespoň pár let záruka. Dᚠto do servisu a nic neřešíš. Jen sem si teda, co se týče konfortu a pohodlí nasadil s C5 vysokou laku .

11.02.2012 11:04 - Re: Nový Superb Scout 2449771
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
Majk-fox napsal(a):
No u nás je to taková asi tradice. Otec vzpomíná, jak za komančů si jel do Tuzexu pro Dacii a jak si sundával igelity ze sedaček a jak to tuze vonělo novotou a taky, jak to měl každej rok na kolíbce a ošetřoval shnilý podvozek
No a že bych teda u toho taky zkončil? Teda nemyslím u tý kolíbky, to už snad je v dnešmí době pasé
Když já mám z C5 takovej strach. Jedu a bojím se, co zas na mě pípne na displeji za error. A když pípne výstraha o námraze, tak mě polije, co zas je kolik se zas do toho bude muset nacpat. Jen jsem dodělal turbo a vstřiky a na motoru je snad vše oka, tak bouchá zadní náprava, vyměnily se silentbloky přední, ale nepomohlo to a budou se měnit zadní a takhle je to dokola. Za ty prachy by už byl nový Duster a slušný výbavě
Už chci mít klid a proto už v životě nechci ojetinu. U novýho auta je alespoň pár let záruka. Dᚠto do servisu a nic neřešíš. Jen sem si teda, co se týče konfortu a pohodlí nasadil s C5 vysokou laku .



a co budeš dělat, až ti skončí záruka? Řekl bych, že to samé jako dosud s C5.

11.02.2012 11:35 - Re: Nový Superb Scout 2449790
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ah jaj .... naivne predstavy o kupe noveho auta ... poznam par ludi co si kupili nove auto a boli strasne rozladeny z toho ... zasa iny nadseny

je to to iste ako s kupou starsieho, to ze si chytil zly kus ... bohuzial ...
a vobec, tema je o niecom co neviem ci by som nazval autom, ale neni o kupe dusteru alebo noveho auta

11.02.2012 12:02 - Re: Nový Superb Scout 2449817
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
TomasT napsal(a):
... Nějak mě odradily fotky koroze u 2 roky starých aut.

No právě. Když jsem kupoval svoji C5, tak vedle ní stála o 5 let starší jedničková a ten věk na ní nebyl vůbec vidět. Absolutně bez koroze.
A víme jak jsou na tom prodloužené záruky. Abys měl záruku na proreznutí, tak musíš cca každý rok chodit do servisu na prohlídku, kde ti opraví místa s poškozeným lakem (to ale platíš).
Osobně nechápu to nadšení nad automobilovýma novinkama - resp. chápu, peníze. Nedávno Citygo, teď i30. Podle testů dokonalé, ale hodnotit auto, kdy ho novináři dostanou nové, najedou s ním 1000km + za pozitivní recenzi dostanou prémie... Jak ty auta budou vypadat za 5-10 let?
Všechnu tady tu auru rádoby "prémiových" aut (a tam řadím i Superb Scout) dělá reklama. Např. Subaru. Špičková technika, symetrickej pohon, kdo se vyzná, koupí Subaru. A vždycky se musím smát, když vidím 5 let starý orezlý Subaru, 10letý mají většinou díry skrz... Boxer motory prý taky nejsou zrovna etalon spolehlivosti. Ale hlavně že Subaru, japonec pi**

11.02.2012 21:51 - Re: Nový Superb Scout 2450023
JaMat
Město: Praha 4, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 115
99 Poslat soukromou zprávu
Majk-fox napsal(a):
No já mám poslední dobou mámení. Mojim snem je nové auto, fungl nové, voňavé,sám bych si sundal igelity ze sedaček a zajel motor. C5 3 je jednak drahé a druhak, promiňte mi to, moc ,,německé" Ale co se mi začíná mooc líbit je Dacia Duster 4X4 1.5 Dci. Mě se prostě líbí, za rozumný peníze a testy excelentní Poslední dobou sjíždím testy a dobrý Bylo by to něco jinýho,ale změna je život


diesel, čtyřkola, hnědá metla, výbava Arctica, Pack Look a pár drobností - z Dustera se dá udělat dobrá kára. Jen si ho nezapomeň objednat dostatečně dopředu, protože čekačky na diesely jsou strašidelné...

11.02.2012 23:03 - Re: Nový Superb Scout 2450034
zico
Město: Bratislava, Auto: A6 allroad 3.0 TDIPočet příspěvků: 426

99 Poslat soukromou zprávu
well, nechcel som sa zapajat do offtopicu, ale fanusikom Dustera a vseobecne Dacie pripomeniem paralelu z historie - osud majitelov Oltcitov. Ten prisiel na trh, par ludi ze dobra kara. Po troch rokoch permanentka v servise, strata hodnoty auta a posmech susedov za "nevsedny" dizajn.
Obdobne o par rokov neskor Kia Sephia alebo vsetky modely Daewoo.

11.02.2012 23:09 - Re: Nový Superb Scout 2450036
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
hmm, dustera by som k olcitu neprirovnaval
je to ako prirovnavat daciu a olcit

a co je trochen blbe, olcit bola licencia citroen, dacia bola licencia renault, ta dacia na tom bolo hodne hodne lepsie nez olcit

12.02.2012 14:38 - Re: Nový Superb Scout 2450112
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Já Supa měl. Téměř odnového kusu. Po 5ti letech to bylo vorezlý, jak americká plechovka s potravinovou pomocí. Zdní víko kufru, lemy dveří, kryty sloupků... kolega z práce má ty samý zkušenosti. Netvrdim, že je to špatný auto. Za celou dobu se na tom nic neposralo a to sem se k tomu zrovna otcovsky nechoval, ale to auto prostě nemá duši... je to sterilní nekomunikativní dopravní porstředek, ale nenechá vás v rejži. Nevim, jak s korozí, ale nový Superb je na tom co se dojmu týče podobně, ale je to auto vs já... kdokoliv jinej na to budemít pochopitelně názor jiný.

12.02.2012 23:02 - Re: Nový Superb Scout 2450350
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2400

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
Já Supa měl. Téměř odnového kusu. Po 5ti letech to bylo vorezlý, jak americká plechovka s potravinovou pomocí. Zdní víko kufru, lemy dveří, kryty sloupků... kolega z práce má ty samý zkušenosti. Netvrdim, že je to špatný auto. Za celou dobu se na tom nic neposralo a to sem se k tomu zrovna otcovsky nechoval, ale to auto prostě nemá duši... je to sterilní nekomunikativní dopravní porstředek, ale nenechá vás v rejži. Nevim, jak s korozí, ale nový Superb je na tom co se dojmu týče podobně, ale je to auto vs já... kdokoliv jinej na to budemít pochopitelně názor jiný.

Jo,přesně. Už jsi to tady myslím i někde psal-funkční auta bez duše. A myslím tím všechny moderní fauwé... Na caddy jsem nalítal už přes 120000km,dohromady má už 180000 a více-méně bez problémů... Ale když mám někam jet s C5,tak se těším,do Caddy prostě sednu a jedu a tím to končí. Žádný emoce. Prostě nic.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator