Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nový Superb Scout
Majk-fox
11.02.2012 10:34 - Re: Nový Superb Scout
99
No u nás je to taková asi tradice. Otec vzpomíná, jak za komančů si jel do Tuzexu pro Dacii a jak si sundával igelity ze sedaček a jak to tuze vonělo novotou a taky, jak to měl každej rok na kolíbce a ošetřoval shnilý podvozek
No a že bych teda u toho taky zkončil? Teda nemyslím u tý kolíbky, to už snad je v dnešmí době pasé
Když já mám z C5 takovej strach. Jedu a bojím se, co zas na mě pípne na displeji za error. A když pípne výstraha o námraze, tak mě polije, co zas je kolik se zas do toho bude muset nacpat. Jen jsem dodělal turbo a vstřiky a na motoru je snad vše oka, tak bouchá zadní náprava, vyměnily se silentbloky přední, ale nepomohlo to a budou se měnit zadní a takhle je to dokola. Za ty prachy by už byl nový Duster a slušný výbavě
Už chci mít klid a proto už v životě nechci ojetinu. U novýho auta je alespoň pár let záruka. Dᚠto do servisu a nic neřešíš. Jen sem si teda, co se týče konfortu a pohodlí nasadil s C5 vysokou laku .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator