Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Co nového chystá Citroen
|< < 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 71 > >|
22.04.2016 07:24 - Re: Co nového chystá Citroen 2944391
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
To já vím už pul roku,že rakousky sklad končí, mají to přesunout na východ někde do Srbska. Jo jde to od 10 k 5 ale třeba to nebude tak hrozné. Jen pokud v Rakousku funguje vše jak v CZ tak nechci vidět tu inventůru DDD



Já to vím také,ale nevěděl jsem kdo to přebere a po odezvě když jsem něco kolem toho napsal tak už jsem to moc neřešil a jak to s díly v HR kde už to má jsem to psal(takže to bude fungovat tak,,chcete ,nebo jsou potřeba origo díly? - bude to za týden až 14.dní a nebo chcete čínu ? bude to zítra"a nebo si opět uděláme skladové hospodářství jako před 20.léty) Nebo že by si někdo založil soukromej sklad s origo díly? a konkuroval polsku a číně?

24.04.2016 13:11 - Re: Co nového chystá Citroen 2945131
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
no a viete co je divne? vcera na Bratislavskom autosalone som zistil ze nevystavovali C5. To som nepochopil. videl som ju ako na predvadzacie jazdy, to ale asi na nej sa vozili dealeri...takze model umiera
lestene prdy ako ds3 nas neoslovuju [kedze keskujeme, potrebujeme to trocha vyssie s podvozkom]
citroen pre mna skoncil, jednak po vlastnictve 3 je nacase sa obzerat inde. japonci mi pripadaju cool, nahrada starej c3 za Qashqai, ale neskor
A preco ? QQ lebo ma vsetkych assistentov co si len mozete predstavit, do mesta pre polovodicku
raz darmo, aj Peugeot vala daleko lepsie s tym co maju

24.04.2016 13:49 - Re: Co nového chystá Citroen 2945155
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
no a viete co je divne? vcera na autosalone som zistil ze nevystavovali C5. To som nepochopil. videl som ju ako na predvadzacie jazdy, to ale asi na nej sa vozili dealeri...takze model umiera
lestene prdy ako ds3 nas neoslovuju [kedze keskujeme, potrebujeme to trocha vyssie s podvozkom]
citroen pre mna skoncil, jednak po vlastnictve 3 je nacase sa obzerat inde. japonci mi pripadaju cool, nahrada starej c3 za Qashqai, ale neskor
A preco ? QQ lebo ma vsetkych assistentov co si len mozete predstavit, do mesta pre polovodicku
raz darmo, aj Peugeot vala daleko lepsie s tym co maju



Když jsem to sem dal před víc jak rokem tak jsem byl .... a nikdo tomu nevěřil no myslím že ani teď si každý myslí své že jako Frey je spasitel?? - no uvidíme co řeknete po novém roce.
A takto to bude vypadat příští rok : .link. po celé rpublice

25.04.2016 15:16 - Re: Co nového chystá Citroen 2945496
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Robo som rovnakeho nazoru..ale nissany su tvrde šunky.. radšej ineho japanca / korejca. Dobre skusenosti mam s daihatsu, toyotou, a hyundaiom, aj ked u nich treba sledovat viac moznosti korozie, lebo to majú poslabšie.

A da žene SUV do mesta.. to je vražda Nie jej, ale tych ostatnych zaparkovanych aut, uz mi dve zenske (mal som na jazyku krajsie slovo..ale zostanem slusny) obtreli auto s ich SUVčkami, lebo je to pre nich proste velké, darmo to má senzory vpredu a vzadu, malo by ich to mat aj komplet po stranách a asi aj zospodu a na streche! Radšej nech si kúpia niečo malé, lahké v červenej farbe s automatom,čo má na šírku 1,5m. Také planujem pre moju slečnu.

25.04.2016 17:57 - Re: Co nového chystá Citroen 2945630
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
Robo som rovnakeho nazoru..ale nissany su tvrde šunky.. radšej ineho japanca / korejca. Dobre skusenosti mam s daihatsu, toyotou, a hyundaiom, aj ked u nich treba sledovat viac moznosti korozie, lebo to majú poslabšie.

A da žene SUV do mesta.. to je vražda Nie jej, ale tych ostatnych zaparkovanych aut, uz mi dve zenske (mal som na jazyku krajsie slovo..ale zostanem slusny) obtreli auto s ich SUVčkami, lebo je to pre nich proste velké, darmo to má senzory vpredu a vzadu, malo by ich to mat aj komplet po stranách a asi aj zospodu a na streche! Radšej nech si kúpia niečo malé, lahké v červenej farbe s automatom,čo má na šírku 1,5m. Také planujem pre moju slečnu.

delict, no ten QQ je iba namet. Cital som trocha forum a je to divne, vsetci riesia vrzganie, hrdze, prevodovky.
moja je inac hotova z Mazdy CX3 v tej cervenej. jedna je totiz na sidlisku.
To zas nechcem ja, na moj vkus je to nafukla M2. Navyse zaklady CX5, a RAV su okolo 21tisic, nie moc daleko od tej CX3.
no ani ja som neni moc za SUV na sidlisku je to iba problem a cista strata penazi. Ale co ked to ti slecnu niekto niekto zostreli jak veze rano decka do skolky? Proste zacina ma dnesna doba neskutocne stvat. Ja si vozim prdel v zanovnej x7 a ona veze decka v 8rocnej c3....[s 140tkm]
No a prave ten QQ mi pripadal jako najmensie zlo co sa tyka kompromisov
Kolega kupil teraz noveho Tucsona, to je ale ozruta a moc sa mi nepaci zvnutra

viem ze plevelim vlakno, neurazim sa ak to admin presune ako temu ake rodinne auto do mesta/vylety za c3?

25.04.2016 18:34 - Re: Co nového chystá Citroen 2945636
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
delict, no ten QQ je iba namet. Cital som trocha forum a je to divne, vsetci riesia vrzganie, hrdze, prevodovky.
moja je inac hotova z Mazdy CX3 v tej cervenej. jedna je totiz na sidlisku.
To zas nechcem ja, na moj vkus je to nafukla M2. Navyse zaklady CX5, a RAV su okolo 21tisic, nie moc daleko od tej CX3.
no ani ja som neni moc za SUV na sidlisku je to iba problem a cista strata penazi. Ale co ked to ti slecnu niekto niekto zostreli jak veze rano decka do skolky? Proste zacina ma dnesna doba neskutocne stvat. Ja si vozim prdel v zanovnej x7 a ona veze decka v 8rocnej c3....[s 140tkm]
No a prave ten QQ mi pripadal jako najmensie zlo co sa tyka kompromisov
Kolega kupil teraz noveho Tucsona, to je ale ozruta a moc sa mi nepaci zvnutra

viem ze plevelim vlakno, neurazim sa ak to admin presune ako temu ake rodinne auto do mesta/vylety za c3?


Já bych své ženě klidně koupil velkou těžkou čtyřkolku - když jí v ní někdo trfí tak přežije i s dětma v poho - no je spokojená s C5 II je také velká nejlehčí není a bezpečná si myslím také Jednou až mi hrábne koupím C-crose 4x4 ve 2.2HDI nepříjde mi to jako extra špatné a na dlouhé tratě nechám jedno biturbo.

25.04.2016 18:43 - Re: Co nového chystá Citroen 2945645
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
zrovna tu je vidiet ze c3 taha vzdy za kratsi koniec
.link.
tragedia v dolnom kubine
no kolega co sedi v praci mi opisoval jak octa nedala x7 prednost v napalila zboku u nich v dedine. vodicka v x7 v pohode, ale ta rozbita riadne. furt na to myslim ze aj v malom meste uz prestava sranda
no ja by som jej x7 nenutil, sam s tym zazivam horuce chvilky na parkoviskach, strasne neohrabane, to je super kara na dialnice
Zena sa boji , potrebuje vidiet 1m pred auto ako z c3. a to splnaju fakt tie SUVcka. [ale ona to nechce , velke kravy] . ja zas nechcem dalsie miniauto. no davam si na vyber rok

25.04.2016 19:31 - Re: Co nového chystá Citroen 2945658
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Náhodou C3 mi připadá poměrně bezpečná, prostě jako cokoliv jiného. Nemůžeš ji srovnávat s dodávkou, ještě když do C3 ta dodávka vrazila čelně, bočně, a zezadu ještě Oktávka. Nedávno byl smrák u Šumperka v Bludovském kopci, myslím Oktávka s Transitem, Oktávka dopadla hodně špatně...
.link.
C5 je na tom taky víceméně průměrně. Takové nehody jsou o náhodě, pokud nemᚠvysloveně papírák typu Felicie. SUV záleží jaké, takové ty klasiky typu Yeti na tom budou s bezpečností stejně jako Oktávka/Fábie a ještě při bočním nárazu půjdou spíš přes budku...

25.04.2016 22:54 - Re: Co nového chystá Citroen 2945764
vik_33
Město: Ústí nad Labem, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 85

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Něco obrázků z právě probíhajícího autosalónu v Pekingu: .link. a ještě tady: .link.

26.04.2016 07:44 - Re: Co nového chystá Citroen 2945788
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
zrovna tu je vidiet ze c3 taha vzdy za kratsi koniec
.link. v dolnom kubine

Keby si lepšie čítal, "Pri dopravnej nehode utrpeli predbežne žahké zranenia vodič dodávky a vodič Citroenu. S vážnymi zraneniami bola do nemocnice prevezená 66-ročná spolujazdkyňa z vozidla Citroen, ktorá v nemocnici zraneniam podžahla".
Dovolím si tvrdi, že spolujazdkyňa zomrela kvôli tomu, že nemala bezpečnostný pás. Tá C3 vyzerá, že náraz zvládla so cou. Inak C3 (model 2002) patrí k tým bezpečnejším autám, dostala 4**** v EURO NCAP.
Manželka ju má tiež, chcela malé auto a nevie si ju vynachváli.

26.04.2016 08:13 - Re: Co nového chystá Citroen 2945799
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já si myslím že každé malé auto je víc nebezpečné pro posádku než velké auto bez ohledu na značku - je to věc kynetické energie,také záleží samozřejmě jak se kdo ,,trefí" - viděl jsem kdysi nehodu olcit - nějaká 4x4 (pajero) nechápal jsem jak se olcitu povedlo položit 4x4 na bok a skoro nic mu nebylo.Další nehoda (asi 4.roky zpět) vystřelila kamarádova manželka s toyotou ze silnice Patrola a otočila ho na střechu - dostla to přímo ,,na komoru" ale to pro ní bylo osudné.Já jsem se zastavil v škoda 1000MB ve 140Km/h o Simku(př.kola jsem měl pod sedačkou) následky - naražený hrudník a díru v koleně od klíčku spínačky.Bouračky a následky jsou vždy o štěstí Bouraček jsem měl několik(počítám jen větší) a z každé jsem odešel se ctí (bez ohledu s jakým autem) a to se každý ptal jestli řidič přežil - divil se a nevěřil že se mi nic nestalo(nikdy jsem nepoužíval pásy)

26.04.2016 10:37 - Re: Co nového chystá Citroen 2945828
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
sgt napsal(a):
Keby si lepšie čítal, "Pri dopravnej nehode utrpeli predbežne žahké zranenia vodič dodávky a vodič Citroenu. S vážnymi zraneniami bola do nemocnice prevezená 66-ročná spolujazdkyňa z vozidla Citroen, ktorá v nemocnici zraneniam podžahla".
Dovolím si tvrdi, že spolujazdkyňa zomrela kvôli tomu, že nemala bezpečnostný pás. Tá C3 vyzerá, že náraz zvládla so cou. Inak C3 (model 2002) patrí k tým bezpečnejším autám, dostala 4**** v EURO NCAP.

Manželka ju má tiež, chcela malé auto a nevie si ju vynachváli.

no bez urazky kde si videl ze nemala pas?
Za tych 12 rokov od c3 doba zasa pokrocila a sanca ze pri nehode bude super rovnaky je mala. Aj my mame c3 radi. O tom potom

26.04.2016 15:34 - Re: Co nového chystá Citroen 2945906
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Písal som že odhadujem že nemala pas z vlastnej skúsenosti. Kožkých žudí nad 60 rokov poznas, co si dávajú pas v aute? Ja takých nepoznám.
Jasne že doba pokrocila, ale auta cca po rv 2000 už sú na tom bezpečnostne slusne (priestor na posadku je dobre chránený) a smr nastava hlavne poskodenim vnútorných organov. Ako píše jruze, vaha je vždy plus, ale niektorí odmietaju jazdi v tanku...

26.04.2016 15:48 - Re: Co nového chystá Citroen 2945908
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nová C6

.link.

26.04.2016 16:44 - C6/2 2945924
Mirrra
Město: Ústí nad Labem, Auto: Honda Civic 8GPočet příspěvků: 84

99 Poslat soukromou zprávu
.link.
Zduř tlupo tutenc máte něco na zamyšleníčko

26.04.2016 16:48 - Re: C6/2 2945925
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
uz asi 4ty co to sem rozne dal

02.05.2016 12:30 - Re: Co nového chystá Citroen 2948061
vik_33
Město: Ústí nad Labem, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 85

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Trochu čtení na dané téma .link.

13.05.2016 13:03 - Re: Co nového chystá Citroen 2950888
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nový Citroën C6

.link.

20.05.2016 13:44 - Re: Co nového chystá Citroen 2952871
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Citroen C5 končí v anglicku. Za rok 2015 sa predalo iba 237 kusov.

.link.

Zachvilu to príde..citrony bez hydry

20.05.2016 20:54 - Re: Co nového chystá Citroen 2952931
luboal
Město: Innsbruck, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 51
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
artsvec napsal(a):
Nový Citroën C6

.link.

Mooooc hezke!Na ten si pockam!

|< < 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 71 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator