Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Muzika, koncerty, ukázky a pokec.
|< < 1 2 3 4 5 ... 9 > >|
13.01.2016 06:38 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2908237
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Já jsem měl neskutečný pocitový zážitek v červnu. V Táboře v hotelu Palcát vystupovali Uriah Heep. Fakt na turné cestou z Montrealu do Sydney - nedělám si srandu! Já do maturity bydlel v Táboře 100m od hotelu a u nás doma jsme se scházeli parta a přehrávali si písně i Uriah Heep z magiče na magič. Kdyby nám někdo tvrdil, že jednou budou o 100 m dál hrát, tak by byl cvok.
No a další byl vánoční koncert Tarji Turunen v Olomouci v barokním kostele. Kritiky popisovaly atmosféru jako dechberoucí. Perlička je, že díky její všestrannosti kritiky na vážnou hudbu byly převážně v metalových časopisech

13.01.2016 08:43 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2908238
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Když joy Division...viděl jsi tohle: .link. ?
Zbytek kapely,po tom,co si Ian hodil konopku, vytvořil New Order,který nejsou špatný,ale nějak už to nikdy nebylo ono...
.link.
.link.
.link.
.link.
.link.
.link.

Ten film ja neznam ,ale všem doporučuju tento film. I když vás hudba nezaujme,je dobré vidět jak to tenkrat bylo v Anglii....link. A tak teď jsem si pustil ten link Hanze a ten můj film je skoro stejný,jen je to víc film než dokument ale obsah skoro stejný....
Pak je jeste film Control ,mam ho doma z trafiky za par korun, je super ale na ulozto bohužel není...

13.01.2016 17:18 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2908343
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
Combichrist - tak dá se to je tam jistý progres Slušnej grindcore, si zvykneš zbytek je moc elektroniky najednou, ale každý má rád něco jiného. Každopádně ty Combichrist jsou docela dobrý.


HELLMUT napsal(a):
No kytary,ani mi to nepřipomínej. Combichrist se právě teď vrhly na kytary a tím se pro mě stali tuctovou mlátičkou Takže tady je mᚠs kytarama. .link.
Proto jsem na ně naposledy v Praze ani nešel - kvůli těm kytarám Skupin s kytarama je hafo ,předtím byli originální teď jsou jak spousty jiných...
Já kytary vysloveně neodmítám,Třeba moje momentálně absolutně nejmilejší parta je má :.link. - Po jejich loňském koncertě na Königstainu jsem na týden přišel o hlasivky
Jinak já jsem hudebně vyrostl na tomto :.link. Dostal jsem to v roce 1990 od kamaráda na kazetě a od té doby v elektronice lítám...
Předtím jsem taky jel Metallicu,Guns 'n Roses atd ale potom už jen samplery...


13.01.2016 21:48 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2908552
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tady něco podobného jako Combichrist ale pro změnu z Estonska....link.
Mě prostě ta elektronika baví nebo to zvukově obohatí.Kytara těch zvukových variací zas tolik nemá.
Tady mᚠAmerickou mlátičku .link.
Já mám rád tuhle Německou legendu .link. ale to na tebe asi bude moc elektro,nicmeně vtipný klip...
Když jsme v tom německu,tak Rammstein zná každý jouda ale .link. myslim že vydali víc desek než Rammstein...A nebo .link.
U nás teď docela frčí tihle švédi .link. pro mě jen Metall ale třeba tě pobaví.
Já raději tyhle Nory : .link. prostě nějaký samplík a hned se to emočně šoupne úplně jinam.
Když se kytary zruší úplně tak to vůbec nevadi .I tak to může být maso..link.
To jsou Mexikáni moc mě baví ale mám u nich problém na koncertech ,jsou jen dva,jeden zpívá a druhý obsluhuje mašinky.Nebavi mě to vizuelně sledovat pořad si představuji smečku jako Combichrist a není to tak...

Takže to byla taková sonda do zde ne úplně běžné hudby.Já a moje C5 si to užíváme denně

14.01.2016 10:10 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2908605
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
No musím uznat, že jsi mi docela rozšířil obzory. Když tam té elektroniky není hodně tak se mi to docela líbí. Já minulý týden slyšel prvně tyhle němce a dobrý .link. jinak jedu v podobných pitomostech jako je třeba tohle .link. nebo klasika strošku brutálním klipem .link. no a nejraději mám samozřejmě tuhle klasiku .link. což vlastně vystihuje můj nick kdykoliv tady byli nikdy jsem nechyběl v prvních řadách.
Tady něco podobného jako Combichrist ale pro změnu z Estonska....link.
Mě prostě ta elektronika baví nebo to zvukově obohatí.Kytara těch zvukových variací zas tolik nemá.
Tady mᚠAmerickou mlátičku .link.
Já mám rád tuhle Německou legendu .link. ale to na tebe asi bude moc elektro,nicmeně vtipný klip...
Když jsme v tom německu,tak Rammstein zná každý jouda ale .link. myslim že vydali víc desek než Rammstein...A nebo .link.
U nás teď docela frčí tihle švédi .link. pro mě jen Metall ale třeba tě pobaví.
Já raději tyhle Nory : .link. prostě nějaký samplík a hned se to emočně šoupne úplně jinam.
Když se kytary zruší úplně tak to vůbec nevadi .I tak to může být maso..link.
To jsou Mexikáni moc mě baví ale mám u nich problém na koncertech ,jsou jen dva,jeden zpívá a druhý obsluhuje mašinky.Nebavi mě to vizuelně sledovat pořad si představuji smečku jako Combichrist a není to tak...

Takže to byla taková sonda do zde ne úplně běžné hudby.Já a moje C5 si to užíváme denně


14.01.2016 10:54 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2908610
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak to jsem rád
Už jsem to sem dával na Silvestra,tedy ne sem ale do videí.
Jako metallový fanoušek by jsi mohl znát Masters Hamer, ten jejich předák František Štorm se spojil s mým oblíbeným bláznem z Vanessy a ještě dalším pomateným šílencem Řezníkem.Aby trochu provětrali českou pop music založili Mortal Cabinet.Je to mix elektroniky black metallu a rapu- ten já nemám rád ale je to pro mě velká zábava.Ty texty jen tak někdo nevymyslí
Na Youtoube je jen jeden klip .link. pak už tam jsou jen věci z koncerů kde je špatný zvuk .Nicméně ta věc s liliput Hitlerem z koncertu je taky vtipná.To album M.C.se dá celé stáhnout na jednom nejmenovaném českém uložišti.Za tu prču to stojí.
Pro začatek si to chce ty texty přečíst (dají se dohledat) neb na první poslech je ne vždy rozumět...

15.01.2016 20:44 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909101
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Na Očku Gold jsem zahlédl upoutávku na zítřek, od 13 hod by měli dávat Davida Bowie, snad to bude dostatečně dlouhý a za něco stát, uvidíme.

15.01.2016 21:40 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909111
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ty jo, ty víš co je očko
Ne vim už že jsi znalec
Koukal jsi na Art v den smrti? Byl tam koncert a před tím debata o něm.
Dnes jsem někde čet že thá rekordy na youtoube ...
Kurva mě je to tak líto, sice jsem ho poslední dobou neposlouchal ale teď mi moc vadí že už není
Zjistil jsem že mám dokonce tři originál alba a pořád je teď poslouchám. Byl to fakt borec!!!!

15.01.2016 21:51 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909126
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No listoval jsem na televizi v programech, tam jsem to očko objevil a čuměl, co je nové muziky od mého narození.
To je vždycky tak, když kapela, nebo zpěvák žije, řekneš dobrý, pak když už není, začneš objevovat nové věci, které jsi dřív neviděl, asi jsme v tomhle všichni stejní, před chvílí jsem si pouštěl na youtoube Davida s Fredym, to jsou Queen, znᚠje? To nemělo chybu, nádhera, dříve jsem neviděl a neslyšel jak jim to krásně šlo, dnes opravdu nádhera.

16.01.2016 12:39 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909164
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Queen co to je ? V životě jsem o tom neslyšel . Fredy ? To byla nějaká horrorová postava ne ?
Já byl tenkrát na tom koncertě nadšený z týhle holohlavý holčiny..link. Holt nejsem na kluky jako ty Fredy

Největší prča je že když ten Krüger umřel ,tak mě štvalo jak všude hráli Queen ,uplně jsem to nenáviděl.
No a teď pořád pouštím Davida a utírám slzy...

16.01.2016 15:25 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909180
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mᚠpravdu, Fredy je hororová postava, Freddie Mercury byl kurňa špica zpěvák s nezaměnitelným hlasem, proto ta holčina co jsi sem dal nemá špatný hlas, i když vypadá spíš jak chlap, ale v té nahrávce mi to rve uši, kdo to zná s Frediem, uzná, že je to prznění celé skladby, to slzim zase já. .
Tak jsem to zhlédl na tom očku a zdá se, že ta hoďka byla nějak kratší, kdyby to dávali alespoň na pokračování, každý den hoďku nekonečný seriál.

16.01.2016 23:03 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909312
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Teď zrovna si už asi po pátý dávám A Strange Hours in Budapest od Recoil...
Pořídil jsem si to na BD a je tam 5.1 DTS HD zvuk... Neskutečnej úlet. Sousedi se dneska asi nevyspí .
Malinká ukázka (bohužel jen ve stereo): .link.

16.01.2016 23:16 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909313
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To je dost že jsi se tady taky ukázal.Zdenda má víc příspěvků než ty. Sice to bere stylem kvantita kontra kvalita ale stejně zaostáváš.

16.01.2016 23:23 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909314
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Teď zrovna si už asi po pátý dávám A Strange Hours in Budapest od Recoil...
Pořídil jsem si to na BD a je tam 5.1 DTS HD zvuk... Neskutečnej úlet. Sousedi se dneska asi nevyspí .
Malinká ukázka (bohužel jen ve stereo): .link.


No, snad po tomhle usnu , až se zítra stavim, musíš mi půjčit nějaká CD, pomalu si je budu pouštět, a jsem příště lépe na takovéto skladby připraven a abych lépe rozumněl HELLMUTovi.
Samozřejmě u mne dobrá, chtěl jsem udělat Páovi radost, aby měl o čem psát.

16.01.2016 23:49 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909316
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
No, snad po tomhle usnu , až se zítra stavim, musíš mi půjčit nějaká CD, pomalu si je budu pouštět, a jsem příště lépe na takovéto skladby připraven a abych lépe rozumněl HELLMUTovi.
Samozřejmě u mne dobrá, chtěl jsem udělat Páovi radost, aby měl o čem psát.

Helmutovi nebudeš rozumět asi nikdy-co se týče muziky,tak spolu máme hodně společného,co mi kdy poslal,tak byla suprovka,ale stejně mu pořád nerozumím
Ale něco ti určitě půjčit můžu
A po tomhle (co jsem dával) se nespí,ale kalí

Teď jsem si vzpomněl: Ví někdo,co jsou dvě největší záhady českýho šoubiznisu? První je: čím se celou dobu od revoluce živil Sagvan Tofi a druhá je: Kdo,kurva,kupuje cédéčka Lucky Vondráčkový

17.01.2016 11:31 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909364
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Helmutovi nebudeš rozumět asi nikdy-co se týče muziky,tak spolu máme hodně společného,co mi kdy poslal,tak byla suprovka,ale stejně mu pořád nerozumím
Ale něco ti určitě půjčit můžu
A po tomhle (co jsem dával) se nespí,ale kalí

Teď jsem si vzpomněl: Ví někdo,co jsou dvě největší záhady českýho šoubiznisu? První je: čím se celou dobu od revoluce živil Sagvan Tofi a druhá je: Kdo,kurva,kupuje cédéčka Lucky Vondráčkový

Tak já tobě chlebem a ty po mě kamenem jo ?
Koukam že ta severočeská klika drží při sobě.
Budu tedy muset zaměřit svůj vliv jiným směrem
K těm záhadám bych přidal ještě jednu : David Kraus, je zde někdo komu se líbí? Já už si kolikrát říkal že budu muset jít na jeho koncert (tedy jen ke vstupu do sálu) se podívat kdo na něj chodí...

17.01.2016 11:36 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909366
NMC
Město: Veverská Bítýška, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 195

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Při Krausově šílené intonaci je to fakt s podivem, že dokáže vylézt na veřejnost.

17.01.2016 12:15 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909369
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Uf,už jsem se lekl že první příspěvek bude od Krausova příznivce
Naštěstí mám tedy uši v pořádku

17.01.2016 12:27 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909373
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Tak já tobě chlebem a ty po mě kamenem jo ?
Koukam že ta severočeská klika drží při sobě.
Budu tedy muset zaměřit svůj vliv jiným směrem
K těm záhadám bych přidal ještě jednu : David Kraus, je zde někdo komu se líbí? Já už si kolikrát říkal že budu muset jít na jeho koncert (tedy jen ke vstupu do sálu) se podívat kdo na něj chodí...



Nerejpej do Severočechů, nebo se ti složíme na vstupenku na koncert Krause, Tofiho a Vondráčkové dohromady.

Také nevím kam se poděly a zrovna výše jmenovaní mne neberou, tak tam asi půjde jenom HELLMUT.

17.01.2016 13:15 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec. 2909389
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Tak já tobě chlebem a ty po mě kamenem jo ?
Koukam že ta severočeská klika drží při sobě.
Budu tedy muset zaměřit svůj vliv jiným směrem
K těm záhadám bych přidal ještě jednu : David Kraus, je zde někdo komu se líbí? Já už si kolikrát říkal že budu muset jít na jeho koncert (tedy jen ke vstupu do sálu) se podívat kdo na něj chodí...

Já to nemyslel špatně
Akorát některý věci,co poslouchᚠ(i když nejsou špatný) jsou takový...no prostě divný
Ale i tak se mi to líbí...

|< < 1 2 3 4 5 ... 9 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator