Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Muzika, koncerty, ukázky a pokec.
halford1
14.01.2016 10:10 - Re: Muzika, koncerty, ukázky a pokec.
99
HELLMUT napsal(a):
No musím uznat, že jsi mi docela rozšířil obzory. Když tam té elektroniky není hodně tak se mi to docela líbí. Já minulý týden slyšel prvně tyhle němce a dobrý .link. jinak jedu v podobných pitomostech jako je třeba tohle .link. nebo klasika strošku brutálním klipem .link. no a nejraději mám samozřejmě tuhle klasiku .link. což vlastně vystihuje můj nick kdykoliv tady byli nikdy jsem nechyběl v prvních řadách.
Tady něco podobného jako Combichrist ale pro změnu z Estonska....link.
Mě prostě ta elektronika baví nebo to zvukově obohatí.Kytara těch zvukových variací zas tolik nemá.
Tady mᚠAmerickou mlátičku .link.
Já mám rád tuhle Německou legendu .link. ale to na tebe asi bude moc elektro,nicmeně vtipný klip...
Když jsme v tom německu,tak Rammstein zná každý jouda ale .link. myslim že vydali víc desek než Rammstein...A nebo .link.
U nás teď docela frčí tihle švédi .link. pro mě jen Metall ale třeba tě pobaví.
Já raději tyhle Nory : .link. prostě nějaký samplík a hned se to emočně šoupne úplně jinam.
Když se kytary zruší úplně tak to vůbec nevadi .I tak to může být maso..link.
To jsou Mexikáni moc mě baví ale mám u nich problém na koncertech ,jsou jen dva,jeden zpívá a druhý obsluhuje mašinky.Nebavi mě to vizuelně sledovat pořad si představuji smečku jako Combichrist a není to tak...

Takže to byla taková sonda do zde ne úplně běžné hudby.Já a moje C5 si to užíváme denně

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator