Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Informace pro cesty do zahraničí, rady ap.
|< < 1 ... 2 3 4 5
20.02.2017 19:30 - Re: Kam na víkend či dovolenou 3042272
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
rrromek napsal(a):
My se taky chystáme na 3 noci k tomu studenému moři. Kolega tam jezdí pravidelně, prý je tam hezky. Hasičák si určitě přiberu, nechci se hádat s polským policajtem. Na uamk.cz píšou toto - Hasicí přístroj je povinný pro všechny vozidla, nehledě na zemi registrace. Jinak tam najdeš dost užitečných informací.
.link.


Byl jsem tam několikrát - zítra tam jedu znovu pro traktor , mám za to že v autě mám možná lékarničku a to je vše - no nikdy mne nestavěli

20.02.2017 19:33 - Re: Kam na víkend či dovolenou 3042274
rrromek
Město: Ostrava, Auto: Peugeot 307 SWPočet příspěvků: 76
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Byl jsem tam několikrát - zítra tam jedu znovu pro traktor , mám za to že v autě mám možná lékarničku a to je vše - no nikdy mne nestavěli

Jo jo, my taky jezdíme často za levnějšími nákupy. Taky nikdy nestavěli, ale.....

03.03.2017 03:29 - Re: Informace pro cesty do zahraničí, rady ap. 3045887
lenkaskar
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Ja z osobni zkusenosti doporucuji (2x jsme jiz vyuzili) vybrat si z vikendovych tipu ze stranek .link. , kde je to cenove dostupne pro vsechny a opravdu krasne lokality

31.03.2017 12:47 - Cesta do Chorvatska a po evrope 3054985
Martas6
Město: Kresetice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V Exclusive BreakPočet příspěvků: 12
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dobrý den
Chtěli bychom s přítelkyní v červnu jet do Chorvatska nemáte někdo zkušenost s Dobrou assistenční službou v případě poruchy nebo od tahu vozidla, nebo jestli někdo zde na c-klubu od tahovou službu provozuje. Děkuji za každé info a přeji hodně šastných kilometrů.
Martin. Citroen c5 ll. 2.2 biturbo...... 2008.....

31.03.2017 13:35 - Re: Cesta do Chorvatska a po evrope 3054988
pista
Město: Slepčany, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 270

99 Poslat soukromou zprávu
Cauko.Ja som mal toto:.link.

05.03.2021 11:18 - Re: Informace pro cesty do zahraničí, rady ap. 3302643
sumi
Město: Přezletice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 78
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Přátele info o výjezdu do "zahraničí" tedy sousedního okresu během nynějšího nouzového stavu. Momentálně Policie neuznává důvod návštěvy autoservisu za účelem servisu / opravy pokud nejste podnikatel. Alespoň z Prahy do Středočeského kraje to takto je. Nechci nokoho nabádat k obcházení nařízení, je s tím ale dobré počítat

05.03.2021 11:57 - Re: Informace pro cesty do zahraničí, rady ap. 3302644
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
sumi napsal(a):
Přátele info o výjezdu do "zahraničí" tedy sousedního okresu během nynějšího nouzového stavu. Momentálně Policie neuznává důvod návštěvy autoservisu za účelem servisu / opravy pokud nejste podnikatel. Alespoň z Prahy do Středočeského kraje to takto je. Nechci nokoho nabádat k obcházení nařízení, je s tím ale dobré počítat


Jižní čechy - jiná liga (možná né vždy) - ale v tom případě je to omezování podnikání protože servisy jsou otevřené,příjímat zakázky mohou tak jim to musí také umožnit aby měli co příjímat nebo jako dělat jen pro lidi z ulice ? A nebo že by si zákazníci na opravu dejme tomu za 1000,- měli vzít odtahovku za třeba za 2000,- kdo jim to zaplatí ? Nechal bych si objednávku do servisu od kontroli potvrdit - zaslat do servisu a ten žádat po statu náhradu za prostoj,ušlej zisk - to je jako by ten servis zavřeli = ale to by asi měli zaplatit

Potom by byla ječtě asi možnost že by si pro auto dojel někdo ze servisu - ten by neměl být jako podnikatel omezen

|< < 1 ... 2 3 4 5


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator