Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Kdo kde potkal hajzla
|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 48 > >|
30.06.2010 21:32 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2349503
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Pafko, to je teda k nas*ani.....pokud mas havarijko, tak asi jakztakz, tak dej vedet jak jsi dopad a co to bylo za sajrajt

15.07.2010 13:33 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350257
Jeffrey
Město: Praha 9 Černý Most I, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj přátelé, tak už je to tady. Dnes na 15km D1 směr Praha. Nějaký machýrek s Audinou a strašně pospíchal. Přede mnou kolona a tak mě frajer podjel a začal do mě strkat z boku. Začalo rodeo a hra na nervy. Nakonec jsem to odnesl rozsápnutým LZ blatníkem a servaným nárazníkem o svodidla. Byla to rána jako kráva a já stačil jenom hodit čumák zpět na silnici. Zadek bohužel škrtnul ve 130ti svodidla. Byl jsem vůbec rád, že jsem to nepřevrátil, poněvadž jsem začal cestovat přes dva pruhy sem a tam, než jsem káru vyrovnal. Ten idiot samozřejmě ujel, jak jinak. Teď si akorát nadávám, že jsem se nedržel někde schovanej v pravém pruhu, abych toho idiota vůbec nepotkal. Do toho mám osobní problémy a jsem před rozvodem, takže mi to na klidu moc nepřidalo. Ach jo Nějak se to všechno na mě sype. Jezděte opatrně!!! a radši takovejm agresivním volům hned uhněte, a se někde rozsekaj sami.

15.07.2010 13:50 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350258
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 435
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak to mi je ta luto. Sucitim s tebou.
Inak kvoli takymto mamlasom som si objednal kamerku do auta. Ta sice vidi len tam kam ju nasmerujem (dopredu), ale aspon nieco...

15.07.2010 14:46 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350260
Růža
Město: Horažďovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 281

99 Poslat soukromou zprávu
Jo, jo, také jsem se nechal tento týden vyprovokovat jedním superbem. Jel jsem sám (s děckama a manželkou v autě se ovládám víc) s mojí V6 po čtyřproudu v Písku, kde byla kvůli opravě silnice omezena rychlost a jízda svedena do pravého pruhu. Já to pěkně dodržoval a ten šulin s tím škoda autem udělal kolem mne pěknou myšku přes ten uzavřený pruh. A ikdyž mne přímo nějak neohrozil, tak jsem si řekl, že ho za městem pěkně osolím a ukážu mu mých 210 koní zezadu, když umí ve městě takhle pěkně machrovat.
Přepnul jsem automat na sportovní řazení a vyrazil mu ukázat co proto. To co mi potom ale předved: za žádnou cenu se nenechal předjet. Jel pouze pravým pruhem a když jsem byl za ním a on byl vedle náklaďáku, tak pěkně šlápnul na brzdy vedle něj a půl kilometru se takhle držel. Potom zase vyrazil, já za ním a zase to samé. Vedle dalšího předjížděného auta zase šlápnul na brzdy a já ho samozřejmě nikudy nepředjel. No a před stoupáním, kde jsou pruhy tři, kde by mne takhle nevyblokoval, tak sjel na vedlejší silnici a já mu svůj zadek stejně neukázal.
Byl to debil a já ještě větší, že jsem se nechal takhle kvůli relativně kravině vyprovokovat. Ještě že mi neukázal nějakou větší kravinu. Ale chtěl jsem mu prostě ukázat, že nějakej superb ftédéí není auto kterému by měla patřit silnice.
Naštěstí jsem nedopadl jako Jeffrey, jenže až potom člověku dochází co se všechno může stát a ještě v takových rychlostech..........

15.07.2010 17:10 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350261
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
Že by se potkali dva?

15.07.2010 17:53 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350264
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jeffrey napsal(a):
Ahoj přátelé, tak už je to tady. Dnes na 15km D1 směr Praha. Nějaký machýrek s Audinou a strašně pospíchal. Přede mnou kolona a tak mě frajer podjel a začal do mě strkat z boku. Začalo rodeo a hra na nervy. Nakonec jsem to odnesl rozsápnutým LZ blatníkem a servaným nárazníkem o svodidla. Byla to rána jako kráva a já stačil jenom hodit čumák zpět na silnici. Zadek bohužel škrtnul ve 130ti svodidla. Byl jsem vůbec rád, že jsem to nepřevrátil, poněvadž jsem začal cestovat přes dva pruhy sem a tam, než jsem káru vyrovnal. Ten idiot samozřejmě ujel, jak jinak. Teď si akorát nadávám, že jsem se nedržel někde schovanej v pravém pruhu, abych toho idiota vůbec nepotkal. Do toho mám osobní problémy a jsem před rozvodem, takže mi to na klidu moc nepřidalo. Ach jo Nějak se to všechno na mě sype. Jezděte opatrně!!! a radši takovejm agresivním volům hned uhněte, a se někde rozsekaj sami.


Mᚠaspoň jeho SPZ? Já byl v tu dobu na 40Km od Prahy-Pokud mᚠSPZ tak pašáka dohledáme - vemu kluky (vyhazovače) a pašák to zaplatí. - Jinak pokud budeš potřebovat pomoc tak se ozvi nejsme od sebe daleko

15.07.2010 20:48 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350276
MichalJ
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 71
99 Poslat soukromou zprávu
Vím, že se na mě zase snese jen kritika, ale optám se, proč jsi tedy byl tak tvrdej a nemávnul nad jedním debilem rukou a nenechal ho předjet ? Proč rodeo a hra o nervy ? Nebylo lepší se na něj vykašlat, když nemᚠauto na strkačku ?

15.07.2010 21:27 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350278
Petr72
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 850

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jeffrey napsal(a):
Ahoj přátelé, tak už je to tady. Dnes na 15km D1 směr Praha. Nějaký machýrek s Audinou a strašně pospíchal. Přede mnou kolona a tak mě frajer podjel a začal do mě strkat z boku. Začalo rodeo a hra na nervy. Nakonec jsem to odnesl rozsápnutým LZ blatníkem a servaným nárazníkem o svodidla. Byla to rána jako kráva a já stačil jenom hodit čumák zpět na silnici. Zadek bohužel škrtnul ve 130ti svodidla. Byl jsem vůbec rád, že jsem to nepřevrátil, poněvadž jsem začal cestovat přes dva pruhy sem a tam, než jsem káru vyrovnal. Ten idiot samozřejmě ujel, jak jinak. Teď si akorát nadávám, že jsem se nedržel někde schovanej v pravém pruhu, abych toho idiota vůbec nepotkal. Do toho mám osobní problémy a jsem před rozvodem, takže mi to na klidu moc nepřidalo. Ach jo Nějak se to všechno na mě sype. Jezděte opatrně!!! a radši takovejm agresivním volům hned uhněte, a se někde rozsekaj sami.

Myslím že to Jeffrey pořešil poslední větou. Dnes by určitě jednal jinak.
Lidi zamyslete se,jsme na světě jenom jednou

15.07.2010 23:38 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350292
Poffa
Město: Spišská Belá, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 282
99 Poslat soukromou zprávu
Jeffrey ach jo

18.07.2010 14:08 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350372
Jeffrey
Město: Praha 9 Černý Most I, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Mᚠaspoň jeho SPZ? Já byl v tu dobu na 40Km od Prahy-Pokud mᚠSPZ tak pašáka dohledáme - vemu kluky (vyhazovače) a pašák to zaplatí. - Jinak pokud budeš potřebovat pomoc tak se ozvi nejsme od sebe daleko
RZ mám, páč jsem ho ještě stačil dohonit, ale můžu si za to víceméně sám, tak to řešit nebudu. Teď mám ještě dovolenou a potřebuju být pojízdný, takže oprava přijde na řadu až v srpnu.

to MichalJ: protože jsem vůl a nechtěl jsem svou kůži dát lacino Už je to pryč a mám z toho ponaučení pro příště.

19.07.2010 12:57 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350420
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
mam este jednu radu pre tych co sa nechavate vynervovavat, vozte zo sebou lacny fotak ...
neni nic viac na posratie ako ked 2x bliskne blesk fotaku ...

19.07.2010 16:31 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2350435
MichalJ
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 71
99 Poslat soukromou zprávu
Jasně , že by jednal dnes jinak , taky ho to mohlo stát víc , nebo někoho jiného. Já jen, že nedávno sem tady řekl, že zkrat může mít každý a byl sem za hajzla já.

26.07.2010 16:39 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2351124
Mahony
Město: Praha-Lhotka, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 373

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak tohle snad ani nemůže bejt pravda .link.

26.07.2010 16:51 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2351126
felix81
Město: Praha, Auto: C8 2.2 HDi 94kwPočet příspěvků: 292

99 Poslat soukromou zprávu
Mahony napsal(a):
Tak tohle snad ani nemůže bejt pravda .link.


Hmm další koho nᚠmilovaný bodový systém neochránil. Kdepak je asi chyba???............

27.07.2010 13:30 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2351159
Herulinka
Město: Nezvěstice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 197

99 Poslat soukromou zprávu
Jeffrey napsal(a):
RZ mám, páč jsem ho ještě stačil dohonit, ale můžu si za to víceméně sám, tak to řešit nebudu. Teď mám ještě dovolenou a potřebuju být pojízdný, takže oprava přijde na řadu až v srpnu. to MichalJ: protože jsem vůl a nechtěl jsem svou kůži dát lacino Už je to pryč a mám z toho ponaučení pro příště.

Vůbec se ti nedivím, že jsi vypěnil, já jak vidím někoho jet jenom trochu víc vlevo, než se mi zdá normální, už nadávám...vždycky si vzpomenu na toho blba, co mě nabořil. Ale chce to se ovládat, protože sami svět nespasíme a oni se kvůli nám taky slušně jezdit nenaučí. A ze vzteku nad namachrovanejma béemwákama, audinama a superbama je zbytečný si pak léčit žaludeční vředy (a kdyby jen to )

27.07.2010 13:57 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2351162
Rena
Město: , Auto: Počet příspěvků: 92
99 Poslat soukromou zprávu
Tak za sebe musím říct, že výše zmíněné značky mě nikdy neohrozily, ale ze zkušenosti- jak vidím černou oktávku nedejbože s černýma sklama, tak bystřím všechny smysly. To je skoro pravidlem, že to jede jak dobytek... Snad by se při koupi měly dělat nějaké spešl psychotesty

27.07.2010 14:55 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2351169
zdenekb
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 81

99 Poslat soukromou zprávu
Ono těch značek a příznaků (černý okna), při kterých je třeba zbystřit a udržet chladnou hlavu, je víc. U mne k nim patří i dodávky - bedny, zejména bílé bez označení. Ti hoši "profíci" s tím umějí také pěkné kousky. Před pár lety mě jeden takový stál auto. Podjel mě, přes dva pruhy, hodil kotvu (aby nevrazil do toho, co jel přede mnou, bylo to v ranní špičce na Jižní spojce v Praze), já jsem hamptnul na brzdu a uhnul do dělícího pásu, roztrhl jsem tam asi o něco gumu protože pak už jsem to vzal napříč všemi pruhy do pravých svodidel, auto naprosto nereagovalo na řízení. Naštěstí jsem všechny vozy ve vedlejších pruzích minul, vzal jsem čelně svodidla a odrazil se do prostředního pruhu, kde jsem zůstal stát. Naštěstí se nikomu nic nestalo, auto mělo v háji celý předek, chladič omotaný kolem motoru. Frajer samozřejmě ujel. Od té doby ze sebe spíš udělám zaprděnýho sraba a uhnu, než bych se přetlačoval. Ale často mi to dá dost práci se udržet. Jen si připomenout, co říkala babička: Každá svině jednou dochrochtá.

27.08.2010 19:02 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2354004
js42
Město: Teplice nad Metují, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 222

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak nevím, není to takový příběh jako výše popsané, ale nasr.., tedy rozčílilo mne to taky dost. Měl jsem velkou radost když mi "Ježíšek" přinesl krásné chromované krytky ventilků se znakem Citroenu. Bohužel má radost trvala pouze do dovolené. Jakýsi lump (střílel bych na místě či sekal ruce) mi dva kusy sprostě ukradl a tak jsem zbylé dva schoval a dal tam černé plastové. Prostě lidská blbost je opravdu neomezená!!!

27.08.2010 20:11 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2354006
mára
Město: Most, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 64
99 Poslat soukromou zprávu
js42 napsal(a):
Tak nevím, není to takový příběh jako výše popsané, ale nasr.., tedy rozčílilo mne to taky dost. Měl jsem velkou radost když mi "Ježíšek" přinesl krásné chromované krytky ventilků se znakem Citroenu. Bohužel má radost trvala pouze do dovolené. Jakýsi lump (střílel bych na místě či sekal ruce) mi dva kusy sprostě ukradl a tak jsem zbylé dva schoval a dal tam černé plastové. Prostě lidská blbost je opravdu neomezená!!!

hmmmmmmmmmm, mně kradou i ty obyčejný černý

21.10.2010 21:46 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2359409
TheOne
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 373
99 Poslat soukromou zprávu
mára napsal(a):
hmmmmmmmmmm, mně kradou i ty obyčejný černý

asi tak i ty černé obyčejné mizej ( asi někomu chybí nebo co tak si veme z auta vedle...

|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 48 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator