Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Kdo kde potkal hajzla
|< < 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 > >|
19.06.2010 11:26 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348536
Janc
Město: Kolín, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SX BreakPočet příspěvků: 10
99 Poslat soukromou zprávu
Samozřejmě to neplatí na všechny. Ale o chování někteých si nemohu myslet nic jiného. A něco jsem vyslech i z jejich debat. Tak proto ten pohled.

19.06.2010 14:57 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348546
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 435
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Este by som sa vratil k tej udalosti. Nepoznate v prahe nejakeho toho likvidatora? Alebo to mam riesit cez poistovnu, kde mam povinnu poistku? Doklad o vine toho greckeho kamionara mam.

19.06.2010 16:16 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348550
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 435
U??vate? Poslat soukromou zprávu
A este ta druha vec. Mam to este prezut na zimne 185/65/14 ake mam v technicaku, kym pride poistovak, alebo to nema vyznam?

19.06.2010 17:34 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348554
JohnikB
Město: Duchcov, Auto: Toyota Corolla 1.4 VVTiPočet příspěvků: 13

99 Poslat soukromou zprávu
Já bych to auto nepřezouval. Zkoumají to jen když třeba člověk nedobrzdí nebo se mu stane nehoda jeho vinou, ale pokud poškození pochází od cizího zavinění, tak na kola nekoukají. Teda alespoň u mě si jich likvidátor nevšímal.

19.06.2010 18:26 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348561
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
JohnikB napsal(a):
Já bych to auto nepřezouval. Zkoumají to jen když třeba člověk nedobrzdí nebo se mu stane nehoda jeho vinou, ale pokud poškození pochází od cizího zavinění, tak na kola nekoukají. Teda alespoň u mě si jich likvidátor nevšímal.


PITOMOST!
Koukaj, koukaj a koukaj... hlavně v poslední době se přitvrdilo z důvodů pojistných podvodů.

Na autě má být to, co je v TP a všechny debaty o tom, jestli můžou být na autě jiné gumy, jsou naprosto zbytečné.
Mě nabořili C5 2x, pokaždé kontrolovány gumy, rozměr, hloubka, značka a hlavně řešili zimní x letní.

Takže si to auto přezuj. Za ten průser to nestojí.

19.06.2010 20:22 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348581
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
jo a chod do svojej poistovne (kde mas zakonnu)

19.06.2010 20:37 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348584
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
JohnikB napsal(a):
Já bych to auto nepřezouval. Zkoumají to jen když třeba člověk nedobrzdí nebo se mu stane nehoda jeho vinou, ale pokud poškození pochází od cizího zavinění, tak na kola nekoukají. Teda alespoň u mě si jich likvidátor nevšímal.


kazdy pojistovna ma v protokolu kolonku letni/zimni ,rozmer a stav pneu...i kdyz nejsi vinik muze se ti stat ze ti pojistovna neda nic ...krati plneni pro vetsi blbosti nez jsou gumy..vidim to skoro denne kdyz si k nam chodi auta fotit

19.06.2010 22:00 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348594
Martin
Město: Vlašim, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 297
99 Poslat soukromou zprávu
Ještě mám doma kopii protokolu pojišovny z prohlídky Xantie a rozměry pneu tam jsou napsané.
Jinak zkus si vybrat tady

19.06.2010 23:20 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348604
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 435
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Zajtra to teda prezujem a v pondelok skusim zavolat do AXY (tam mam povinnu poistku). Tam je akurat blbe ze to bol grecky kamion. Hadam si to ale medzi sebou vybavia.
Uz mam vyhliadnutu aj novu xsarusu pre priatelku. Na C5 nechce jazdit, ze je na nu velka a nevidi na predok...
Este raz vam vsetkym dakujem. Pomohli ste mi...

20.06.2010 22:10 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348740
mára
Město: Most, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 64
99 Poslat soukromou zprávu
miskod napsal(a):
Zajtra to teda prezujem a v pondelok skusim zavolat do AXY (tam mam povinnu poistku). Tam je akurat blbe ze to bol grecky kamion. Hadam si to ale medzi sebou vybavia.
Uz mam vyhliadnutu aj novu xsarusu pre priatelku. Na C5 nechce jazdit, ze je na nu velka a nevidi na predok...
Este raz vam vsetkym dakujem. Pomohli ste mi...

mno, pokud mᚠty zimáky na stejných ALU discích jako ty, co na autě neměly být, pak mᚠšanci, že to projde. pojišovna si ráda prohlédne fotky PČR z místa nehody. smůlu máš, pokud to tady čte KDOKOLIV z tebou jmenované pojišovny. manipulace s vozidlem po nehodě = pojistný podvod...
řeší se to tu pořád dokola.
machruju, dám jiný kola a když jde do tuhýho kroutím se vymýšlím nesmysly. není jednodušší, a levnější, mít na autě to, co tam patří???

20.06.2010 22:20 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348741
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
spis me napada proc tam chces davat zimni kola kdyz je leto jak prase

20.06.2010 22:21 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348743
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Protože zimní má v rozměru jako v TP.
Ostatně mě nabořili na podzim a já byla taky na zimních (jako celej loňskej rok) a to jim nevadilo...

20.06.2010 22:23 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348744
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jo takhle...v pripade se stotoznuju s MARA

21.06.2010 06:18 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348752
miskod
Město: Praha - Stodulky, Banská Bystrica, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v ExclusivePočet příspěvků: 435
U??vate? Poslat soukromou zprávu
mára napsal(a):
mno, pokud mᚠty zimáky na stejných ALU discích jako ty, co na autě neměly být, pak mᚠšanci, že to projde. pojišovna si ráda prohlédne fotky PČR z místa nehody. smůlu máš, pokud to tady čte KDOKOLIV z tebou jmenované pojišovny. manipulace s vozidlem po nehodě = pojistný podvod...
řeší se to tu pořád dokola.
machruju, dám jiný kola a když jde do tuhýho kroutím se vymýšlím nesmysly. není jednodušší, a levnější, mít na autě to, co tam patří???

No takto. Policajti na mieste nehody nefotili. Nejedna sa o havarijko a teda to bude platit grecka poistovna akurat to pojde cez tu moju kde mam ja povinnu poistku a hadam si to uz vybavia medzi sebou. Pri najhorsom to mozem robit nie cez moju poistovnu, ale cez likvidatora. Dneska uvidim.

21.06.2010 07:42 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348756
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Nám loni nabořilo auto druhé auto pojištěné někdě ve španělsku, doteď nic nevyřešeno Tak držím palce

21.06.2010 17:53 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348818
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
JohnikB napsal(a):
máca napsal(a):
Tak jsem tu slavnou věc taky vyzkoušela.Je fakt na h...Maximálně s ní jdou překrýt slabounké škrábance a to hravě zvládne pasta, která je podstatně levnější.


Tak nechci tuhle zázračnou tužku obhajovat (sám vyzkoušeno nemám). Ale když člověk začne na netu hledat FixitPro, tak se dozví i mimo jiné, že se často prodávají nefunkční kopie od 100 do 300 Kč. Otázkou je jestli je originál opravdu funkční. Viz
třeba i info zde: .link.

Koupila jsem origiunal za 1300Kč i s poštovným a byl u toho koncentrát šampon a leštidlo.


22.06.2010 08:01 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2348866
Poffa
Město: Spišská Belá, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 282
99 Poslat soukromou zprávu
Darja napsal(a):
Nám loni nabořilo auto druhé auto pojištěné někdě ve španělsku, doteď nic nevyřešeno Tak držím palce

Do brata nabural poliak zo zadu a na peniaze čakal rok, vyplatila mu to neaka asociacia poistovní

25.06.2010 17:01 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2349174
Herulinka
Město: Nezvěstice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 197

99 Poslat soukromou zprávu
V Plzni u Tesca na Borských polích, chlapec jel tak dlouho za mnou skoro úplně vlevo, až se rozhodl mě bez blinkru předjet, a já, odbočujíc za blikání též vlevo, jsem mu podepsala béemwáka. Bohužel ze mě skoro spadl nárazník, mám světlo v pr... a blatník ohnutý, zatímco chlapec měl jenom šrám na dveřích. Strávila jsem dnes opravdu příjemné odpoledne na parkovišti obchoďáku při čekání na nehodovku, vinu bude prokazovat magistrát, protože pán tvrdil, že nemohl vědět, že odbočím, když mi "to nebliká".

27.06.2010 21:41 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2349292
pepe8998
Město: Čejč, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 57
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Dneska jsem byl za vola sám sobě. Chtěl jsem mít svůj parník ještě hezčí a vyrazil do myčky. Samozřejmě ruční, aby se mi neponičil lak. Šlo to skvěle do té doby, než se mi tlaková hadice visící zhora nezahákla za stěrač na zadním skle (hatchback). Jasně že jsem si toho nevšiml a obíhal auto s kartáčem tak dlouho, až jsem si ulomil samotnou "gumičku" z ramínka. Drží tam v takové plastové kolejničce, která nevydržela mé mycí tempo a rozlomila se. Takže mám ze stěrače pahýl na konci olepený molitanem, abych si ještě tím torzem nepoškrábal sklo. Zítra jedu za kamarádem do origo servisu, snad to spraví jen ta zničená kolejnička. Příště asi jedu do kartáčů

30.06.2010 20:28 - Re: Kdo kde potkal hajzla 2349500
Pafka
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 47
99 Poslat soukromou zprávu
Tak se bohužel taky musím přidat a postěžovat si. Toho hajzla jsem bohužel nepotkal, jinak nevim co bych mu udělal... Krátce: někdo si u nás před barákem hrál a rozstřík nějaký hnědý svinstvo o panelák. Kapky z toho bohužel odrazem přistály na mém Citronku. Když jsem to zkoušel umejt, zjistil jsem, že pod každou kapkou je rozežranej lak až na základ... Takže mam kropenatou C5 - celá kapota, celá střecha, levej bok. Lakýr prohlásil, že je to na celolak. Řeším to přes pojišovnu,tak jsem zvědav. Zítra jdu na expertýzu...

|< < 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator