Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Kdo kde potkal hajzla
|< < 1 2 3 4 5 6 ... 48 > >|
07.05.2009 15:37 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660683
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
Tak se musim podelit i ja

Minulou stredu vecer jsem na auto namontoval opraveny a po novem laku predni naraznik a co myslite? Uz se mi na nem od te doby nekdo potreti podepsal
A to jsem byl uz od ctvrtka o vikendu pryc, takze to byli vsehovsudy 4 dny

Proste parkovani v Praze je fakt o nervy a nemuzete mit auto co vypada k svetu
Bud vam v pricnem stani omlati dvere, nebo v podelnem vorvou pradni a zadni naraznik.
Jedine garaz.

acho jo

07.05.2009 19:21 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660685
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já už to ani neřeším.Mně včera parkovala corsa přímo na nárazníku v zadu.Nemohla jsem ani do kufru.Bylo to před prací,tak jsem hlídala,jestli uvidím šofera-ku.Myslím tedy , že to byla pipka,protože tam měla dětskou sedačku ,no nevím.Měla štěstí,že jsem musela odjet dřív než ona,ale napsala jsem jí lístek na zrcátko.Aspoň trochu jsem si ulevila.Naštěstí mi s tím opel nic neudělal.Stejně na sraz pojedu omlácená,nemá smysl to opravovat,aby mi to zase někdo poškrábal...

08.05.2009 11:43 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660688
lemone
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 38

99 Poslat soukromou zprávu
Taky už to neřeším. To bych se musel zbláznit. Naposledy krásná modrá barva na dveřích. A pak jsem si ještě frajer při mytí wapem sundal z kapoty vrchní bezbarvej lak. Takže tam mám krásný matný kolo o průměru asi 15 cm

12.05.2009 19:53 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660798
maxík
Město: Smržovka, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 51

99 Poslat soukromou zprávu
Nepotkal, on si mě spíš našel. Pracovní místo, semafory, vyšlo to ještě před červenou, ale na konci uniforma a plácačka. Prej jsem jel na červenou, vyvrátit si to nenechal, zmizel do auta a poté mi řekl, že na záznamu je vidět, že tam byla už 3 sekundy červená. Výsledek 2,5 litru a 5 bodů. Přeji mu do dalšího života vše nejhorší, takhle se vydělávají prachy, a ne vstávat ve tři ráno, soboty, neděle, svátky, že já se tak dobře učil.

12.05.2009 20:34 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660799
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
Jóóó maxíku, tipuju, že ti pomohl a ochránil určitě nějakej zakomplexovanej mlaďas... Jestli jsi si jistý, žes jel na oranžovou, tak jsi si měl nechat záznam přehrát, mᚠna to nárok. Pokud by ti záznam odmítl ukázat, tak nesouhlasit s přestupkem a jít do správního řízení. Tam by ti důkaz v každém případě museli předložit. Stát se tohle mě a odejit ze správního řízení bez pokuty, žaloval bych ho za zneužití pravomoci, aby už si ti ksindli uvědomili, od čeho tu jsou a nééé jen oblékat uniformu z vychcanosti, lenosti a pro jistý příjem a výhody (příplatky na všemožné rekreace, dovolené, lyžovačky v Alpách apod.). A věř, že vím moc dobře, o čem tady píšu.

13.05.2009 00:03 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660808
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Len tak pre zaujimavost ako presne sa berie ta cervena ? Cumak auta alebo zadok auta musi minut semafor alebo ako to presne funguje ?

13.05.2009 00:38 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660809
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
tief napsal(a):
Len tak pre zaujimavost ako presne sa berie ta cervena ? Cumak auta alebo zadok auta musi minut semafor alebo ako to presne funguje ?

řekl bych že čumák, jakmile ho tam na červenou strčíš (myslím čumák do křižovatky ), tak je problém, protože na červenou nesmíš vjet (nebo projet?)do křižovatky

13.05.2009 00:50 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660810
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
staci si precitat vyhlasku, tam je to definovane a tiez je tam definovana vec pri ktorej sa mozes hadat - nieco o nebezpecnom brzdeni, taketo veci su moc individualne a isto sa da hadat az do stadia ze mozes nasimulovat situaciu znova, svoju rychlost a zopnutie oranzovej a cervenej a ci si mal dostatok casu bezpecne zastavit, bezpecne zastavit neznamena zastavit tak ze veci z kufra sa presunu na predne sedadla

13.05.2009 08:00 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660811
Růža
Město: Horažďovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 281

99 Poslat soukromou zprávu
Tak jsem se včera k večeru vracel domů (zrovna jsem si pln radosti vezl právě koupené ALU) a v jedné vsi v nepřehledné zatáčce se proti mně v protisměru vyřítil 1. ču*** s náklaďákem, který si takhle najížděl, jako debil. Tak jsem dupnul na brzdu a zastavil těsně vedle zdi sousedního baráku. Jenže 2. ču*** se starým fiatem uno, který jel za mnou to neubrzil a napral to vedle mne do zdi a přitom do mého pravého boku. A ještě ke všemu ten 1. ču*** ani nepřibrzil a upaloval pryč a 2. ču*** tam hned kopnul zpátečku, otočil se a chtěl ujet. Tak jsem se také otočil a začal ho pronásledovat. Měl ale náskok, protože jsem nejdříve raději skontroloval své auto, jestli mám alespoň kola v pořádku. Potom jsem už jenom zahlíd, jak mizí nějakou polňačkou pryč. Kousek jsem jel za ním, ale potom jsem to vzdal, za nějakou větší škodu by mi to nestálo.
Doma potom po nervovém sklidnění jsem šel počítat škody a naštěstí má C5 na dveřích poměrně fortelný plech, který celkem vydržel, ikdyž jsou v něm znatelné promáčkliny, zadní blatní je na tom hůř, ten se bude muset vyklepat. Ostatní části nejsou naštěstí výrazně poškozeny, tak se o opravu pokusím sám, jelikož viníka jsem nechytil a SPZ jsem si v tom zmatku také nezapamatoval.
Policajtům jsem to ani nehlásil, protože s jejich postupama, bych se stejně ničeho nedočkal, jenom ztráty času.
A s odstupem konstatuji, že, zapla panbůh, to nedopadlo hůře, ikdyž mě ta zbytečná škoda sere.

13.05.2009 10:26 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660812
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Urcite by som to dal na policiu, nikdy nevies kde se kouka kamera ...

13.05.2009 10:35 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660813
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nevím,jak dostat ten obrázek sem,ale v galerii-ostatní- je k nakouknutí,jak za mnou parkují na bělohorské.

13.05.2009 14:54 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660814
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
máca napsal(a):
Nevím,jak dostat ten obrázek sem,ale v galerii-ostatní- je k nakouknutí,jak za mnou parkují na bělohorské.


to chce tazne a nechat tam gulu

13.05.2009 17:05 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660816
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
maca: no na krenicke, na safrance .. no a vlastne v celej prahe se parkuje uplne stejne ...
jumep: ale to je potom na pokutu ...

13.05.2009 19:46 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660820
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
Růža napsal(a):
Tak jsem se včera k večeru vracel domů (zrovna jsem si pln radosti vezl právě koupené ALU) a v jedné vsi v nepřehledné zatáčce se proti mně v protisměru vyřítil 1. ču*** s náklaďákem, který si takhle najížděl, jako debil. Tak jsem dupnul na brzdu a zastavil těsně vedle zdi sousedního baráku. Jenže 2. ču*** se starým fiatem uno, který jel za mnou to neubrzil a napral to vedle mne do zdi a přitom do mého pravého boku. A ještě ke všemu ten 1. ču*** ani nepřibrzil a upaloval pryč a 2. ču*** tam hned kopnul zpátečku, otočil se a chtěl ujet. Tak jsem se také otočil a začal ho pronásledovat. Měl ale náskok, protože jsem nejdříve raději skontroloval své auto, jestli mám alespoň kola v pořádku. Potom jsem už jenom zahlíd, jak mizí nějakou polňačkou pryč. Kousek jsem jel za ním, ale potom jsem to vzdal, za nějakou větší škodu by mi to nestálo.
Doma potom po nervovém sklidnění jsem šel počítat škody a naštěstí má C5 na dveřích poměrně fortelný plech, který celkem vydržel, ikdyž jsou v něm znatelné promáčkliny, zadní blatní je na tom hůř, ten se bude muset vyklepat. Ostatní části nejsou naštěstí výrazně poškozeny, tak se o opravu pokusím sám, jelikož viníka jsem nechytil a SPZ jsem si v tom zmatku také nezapamatoval.
Policajtům jsem to ani nehlásil, protože s jejich postupama, bych se stejně ničeho nedočkal, jenom ztráty času.
A s odstupem konstatuji, že, zapla panbůh, to nedopadlo hůře, ikdyž mě ta zbytečná škoda sere.

citim s Tebou a preji hodne stesti pri opravach, at to moc nestoji

13.05.2009 19:48 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660821
maxík
Město: Smržovka, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 51

99 Poslat soukromou zprávu
Já vím, to jsem mohl, podívat se na záznam, diskutovat, já prostě červenou neviděl a hlavně neměl jsem na to náladu. Nehledě na to, že mě kontroloval asi 3 metry za křižovatkou. Po odevzdání mého sponzorského daru, se klidně otočil na nepřehledné křižovatce v zatáčce a jel do pryč. Ještě bych pochopil červenou na křižovatce, 3 sekundy, dejme tomu, ale mě šlo hlavně oto, aby jste vy všichni, kdo stojíte v koloně na semaforech, nenadávali na silničáře, vždyď oni pracují se špičkovou japonskou přesností a vše je načasováno na sekundy.

22.05.2009 08:02 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660953
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
máca napsal(a):
Nevím,jak dostat ten obrázek sem,ale v galerii-ostatní- je k nakouknutí,jak za mnou parkují na bělohorské.

.link. a jak daleko pak letěla ta Corsa dyš si dala zpátečku? Eště si měla udělat foto zadku tý Corsy, tam je určo 1,5 m místa, co? Někerý lidi sou fakt divný.

22.05.2009 17:06 - Re: Kdo kde potkal hajzla 660963
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Buchta napsal(a):
.link. a jak daleko pak letěla ta Corsa dyš si dala zpátečku? Eště si měla udělat foto zadku tý Corsy, tam je určo 1,5 m místa, co? Někerý lidi sou fakt divný.

No já jsem byla ohleduplná/nebo spíš blbá/,ale dost těžko jsem se vymotávala z řady, protože před sebou jsem měla asi 20cm místa.Ona ta corsa stála prdelí na úrovni křižovatky do další ulice.Takže místa tam měla fakt dost.

27.05.2009 09:49 - Re: Kdo kde potkal hajzla 661063
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Vcera na Chodove 4 hovada zavodili v neoznacenych 4kolkach uprostred dopravy.

01.06.2009 17:42 - Re: Kdo kde potkal hajzla 661169
jurgen
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 1.8i 16v X BreakPočet příspěvků: 1

99 Poslat soukromou zprávu
Jo parkovat v Praze a ještě někde na sídlišti je mazec! A ještě když máme sosedy debily a vylepšujou nám naše autíka dle svého. Naštěstí parkuju doma na zahradě a v práci v garážích. Ale při své praci se stěmito blbci setkávám dost často a bohužel zákon je na ně krátký. Na ně platí ,,řezat,řezat,řezat"!

27.09.2009 10:41 - Re: Kdo kde potkal hajzla 1106502
hanz72
Město: Košařiska, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 13
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim tak jsem jel do Brna a v časti brno komin jsem trochu pobloudil a sjel jsem mimo vozovku častečně na chodnik abych se podival do mapy proti mně jel na kole děděk tak kolem šedesati vadilo mu že tam stojim tak jak projižděl celou silou pěsti udeřil do zadniho skla vydrželo.Řekl jsem si Bezohledny pubertalni dědek.

|< < 1 2 3 4 5 6 ... 48 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator