Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
Růža
13.05.2009 08:00 - Re: Kdo kde potkal hajzla
99
Tak jsem se včera k večeru vracel domů (zrovna jsem si pln radosti vezl právě koupené ALU) a v jedné vsi v nepřehledné zatáčce se proti mně v protisměru vyřítil 1. ču*** s náklaďákem, který si takhle najížděl, jako debil. Tak jsem dupnul na brzdu a zastavil těsně vedle zdi sousedního baráku. Jenže 2. ču*** se starým fiatem uno, který jel za mnou to neubrzil a napral to vedle mne do zdi a přitom do mého pravého boku. A ještě ke všemu ten 1. ču*** ani nepřibrzil a upaloval pryč a 2. ču*** tam hned kopnul zpátečku, otočil se a chtěl ujet. Tak jsem se také otočil a začal ho pronásledovat. Měl ale náskok, protože jsem nejdříve raději skontroloval své auto, jestli mám alespoň kola v pořádku. Potom jsem už jenom zahlíd, jak mizí nějakou polňačkou pryč. Kousek jsem jel za ním, ale potom jsem to vzdal, za nějakou větší škodu by mi to nestálo.
Doma potom po nervovém sklidnění jsem šel počítat škody a naštěstí má C5 na dveřích poměrně fortelný plech, který celkem vydržel, ikdyž jsou v něm znatelné promáčkliny, zadní blatní je na tom hůř, ten se bude muset vyklepat. Ostatní části nejsou naštěstí výrazně poškozeny, tak se o opravu pokusím sám, jelikož viníka jsem nechytil a SPZ jsem si v tom zmatku také nezapamatoval.
Policajtům jsem to ani nehlásil, protože s jejich postupama, bych se stejně ničeho nedočkal, jenom ztráty času.
A s odstupem konstatuji, že, zapla panbůh, to nedopadlo hůře, ikdyž mě ta zbytečná škoda sere.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator