Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / koupě Citroenu Jumper
02.12.2011 20:58 - koupě Citroenu Jumper 2430068
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2400

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ahoj! Neznáte někdo tohle auto? Zvažuju změnu zaměstnání a přemýšlím,že bych začal vydělávat sám na sebe pop těch letech makání na jiné... .link.

02.12.2011 21:19 - Re: koupě Citroenu Jumper 2430071
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tuto myslienku mal aj kamarat ... zistil ze to bola len naivna predstava ... ale tak, na to si asi musi kazdy prist sam.
co sa tyka jumperu, je to relativne jedno, ci to je fiat, peugeot alebo citroen, su to tie iste auta
diagnosticky sa da tiez co to pozret, zaklad je v tych novych ako pri beznych autach, BSI - ECU

edit: az teraz som cital: Historie majitele:
svítí kontrolka ESP a motoru

bude motor v nudzaku, otazka je co je tam za motor presne, ci stara 2.2 alebo biturbova (tj. piezo striky)
a tiez: Tento vůz byl již prodán

takze otazka znie, co mas konkretnejsie na mysli

02.12.2011 21:45 - Re: koupě Citroenu Jumper 2430080
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2400

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To že je prodanej jsem si nevšiml... Myslel jsem,jako jestli někdo třeba konkrétně přímo s tímhle autem nejezdil,nebo nezná původního majitele. Právě třeba kvůli těm svítícím kontrolkám a tak. Motor v tomhle biturbo není- do Jumpera(Boxera,Ducata) jsou úplně jiné motory,než do osobáků. ESA mi ho totiž dneska poslali na mail,jako speciální nabídku. No asi by si tam měli udělat pořádek v tom,co ještě nabízejí . Díky.
Jinak k tomu známému- kdybych něco koupil,tak mám hned slušnou dvouletou smlouvu,takže toho bych se nebál...

02.12.2011 23:06 - Re: koupě Citroenu Jumper 2430093
Nesebr
Město: Ostrava - Poruba, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 163

99 Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Ahoj! Neznáte někdo tohle auto? Zvažuju změnu zaměstnání a přemýšlím,že bych začal vydělávat sám na sebe pop těch letech makání na jiné... .link.


No nevím s tou prací. Já jezdím dodávkou na sebe už nějaký pátek (viz foto v profilu), dříve jsme se s kolegou nezastavili, ale poslední 2 roky kšefty vůbec nejdou, všechno se pere jen na kamiony, jsem rád když občas někoho přestěhuji za pár kaček. Kolega se nechal zaměstnat jako řidič kamionu na vnitru a je na tom finančně lépe, než když jezdil dodávkou na sebe. Ale to je morava, možná že u vás v čechách je ta krizová situace lepší.

13.12.2011 22:14 - Re: koupě Citroenu Jumper 2432416
JaMat
Město: Praha 4, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 115
99 Poslat soukromou zprávu
Ojeté dodávky jsou ještě větší kovbojka než osobáky - dávej si sakra majzla a nebo kup Mercedes u dealera - asi 90% všech Sprinterů se od prvních majitelů vrací zpět k dealerům, kteří navíc sdílejí celoevropskou databázi. Sprinter po prvním majiteli ale cenovkou atakuje nového Jumpera.

Pokud to s ježděním s dodávkou myslíš vážně, koupil bych novou - určtiě se vyplatí provolat si všechny dealery od dané značky. Někteří jsou teď ochotní prodávat za směšné peníze.

Přílohy:
IMG_NEW.pdf ( 3803671b ) - recenze ojetého jumperu/boxeru/ducata

13.12.2011 23:37 - Re: koupě Citroenu Jumper 2432452
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
JaMat napsal(a):
Ojeté dodávky jsou ještě větší kovbojka než osobáky - dávej si sakra majzla a nebo kup Mercedes u dealera - asi 90% všech Sprinterů se od prvních majitelů vrací zpět k dealerům, kteří navíc sdílejí celoevropskou databázi. Sprinter po prvním majiteli ale cenovkou atakuje nového Jumpera.

Pokud to s ježděním s dodávkou myslíš vážně, koupil bych novou - určtiě se vyplatí provolat si všechny dealery od dané značky. Někteří jsou teď ochotní prodávat za směšné peníze.


No nevím,ale mohl jsem do toho jít a i bych měl býval dodávku renalt trafik(3. roky starý-najeto 150000km-60tkč)+ práci (?? ) jenže cena za KM ? - jezděj pro ně různé firmy(kterým bych to dovedl sebrat) za 7Kč/KM no a to nejsem blázen i když jsem to pro ně z nudy občas jel-jako expres doprava(jenže přes vedoucího skladu a dopravy a na rozdíl od nich obousměrně - oni jednosměrně) Tak si to spočítej co i zůstane po odpočtu režie(dejme tomu 100Kč)- no já to z 50% ještě jel právě z jejich dodávkou a za jejich PHM

13.12.2011 23:54 - Re: koupě Citroenu Jumper 2432454
zhrado
Město: Zh, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 767
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
No psa, fiat by som nechcel, a to je jedno, ci je to motor smejd ford alebo fiat. sprinter (m-b) motor super, vlastne vsetko super az na brutalne hnijucu kasnu uz po par rokoch. renolt, kupodivu celkom drziak a ostatne nepoznam. Ide aj o to na ako dlho to auto chces mat. ak starsie je to bieda. ja by som si vybral stary jumper II 2.2hdi.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator