Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: koupě Citroenu Jumper
jruze
13.12.2011 23:37 - Re: koupě Citroenu Jumper
U??vate?
JaMat napsal(a):
Ojeté dodávky jsou ještě větší kovbojka než osobáky - dávej si sakra majzla a nebo kup Mercedes u dealera - asi 90% všech Sprinterů se od prvních majitelů vrací zpět k dealerům, kteří navíc sdílejí celoevropskou databázi. Sprinter po prvním majiteli ale cenovkou atakuje nového Jumpera.

Pokud to s ježděním s dodávkou myslíš vážně, koupil bych novou - určtiě se vyplatí provolat si všechny dealery od dané značky. Někteří jsou teď ochotní prodávat za směšné peníze.


No nevím,ale mohl jsem do toho jít a i bych měl býval dodávku renalt trafik(3. roky starý-najeto 150000km-60tkč)+ práci (?? ) jenže cena za KM ? - jezděj pro ně různé firmy(kterým bych to dovedl sebrat) za 7Kč/KM no a to nejsem blázen i když jsem to pro ně z nudy občas jel-jako expres doprava(jenže přes vedoucího skladu a dopravy a na rozdíl od nich obousměrně - oni jednosměrně) Tak si to spočítej co i zůstane po odpočtu režie(dejme tomu 100Kč)- no já to z 50% ještě jel právě z jejich dodávkou a za jejich PHM

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator