Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Kde tankovat (nebo spíše netankovat)?
|< < 1 ... 8 9 10 11 12 > >|
21.02.2015 22:32 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790089
bluemotion
Město: Rožnov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
No tak to me teda benzina pekne zklamala, ja vim ze ne vsude, ale myslel jsem ze aspon tady to pančovani nehrozi...to uz je asi fakt lepsi jezdit na ONO...kamarad tam bere do vsech aut co maji i sluzebni a zatim bez jedineho problemu...ale logiku to ma, je to celorepublikove proklinana benzinka protoze nedrzi ceny a oni musi vsude okolo slevnit, tak je hodne pravdepodobne ze na tuhle benzinku jezdi nejvic spionu v republice za ucelem je nejak znicit...ale evidentne se to nikomu jeste nepovedlo, naopak, nekdo mi rikal ze podle rozboru maji lepsi paliva jak shell..to sice vime ze shell neni buhvi co, ale i tak je to k zamysleni.
Jo a jen tak pro zajimavost v shopu ma ONO ceny jak nekde v supermarketu, kdezto na shell uz se mi nechce ani na zachod za 15 kč

21.02.2015 22:56 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790100
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Já beru jen Agip a snažím se pořád u stejné stanice (Kladno), ale už mě neba ta jejich kladenská přirážka - v současnosti 31,20.. Tak jsem začal tankovat v Ruský ve Vršovicích (mam to cestou z práce) za momentálně 28,80.. Zatím spokojenost, ikdyž nedávno našli právě v Praze u Agipu nejvíc vody, což věřím, že skutečně bylo chybou dodavatele a nebo přímo konkrétní pumpy a ne systémový od Agipu jako takovýho..
Jo a ceny jsou o 1kč menší než na stojanu - mam slevu od O2 1kč/1L, ikdyž O2 nemam, ale to je na jinou debatu..

21.02.2015 22:57 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790101
Lulina
Město: Karlovy Vary, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
bluemotion napsal(a):
No tak to me teda benzina pekne zklamala, ja vim ze ne vsude, ale myslel jsem ze aspon tady to pančovani nehrozi...to uz je asi fakt lepsi jezdit na ONO...

Já se zatím ONU programově vyhýbal ( u nás to nedá moc práce-není tu), ta cena mi byla vždycky podezřelá a když jsem si představil jak jí asi "zlaté české ručičky " dosahují, poslušně jsem zamířil k pumpě nějakého velkého hráče............tenhle článek můj předsudek trochu naboural (vive la internet):.link. a potvrzuje vše co píšeš. Je tu někdo kdo u nich tankuje pravidelně?

21.02.2015 22:59 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790102
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Lulina - já tankoval pravidelně, ale to byla felicie a benzín cca 5 let zpátky a bez problému.. Ale felda by podle mě jela i na poměr vody k benzínu 1:1, to je nesmrtelný auto..

21.02.2015 23:03 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790104
Bllizzard
Město: Kamenný Újezd, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 186
99 Poslat soukromou zprávu
Do Xsary (1,4 HDI) na ONU tankuji dost často (ne tedy ale pravidelně) a zatím žádný problém nebyl.

Do Mazlíka tankuji jen na Eurooilu a zdá se mi, že se teď motor na volnoběh začal nějak víc třást. Asi budu muset vyzkoušet nějakou jinou značku. Akorát, že teď po přečtení této diskuze nějak vůbec nevím jakou.

21.02.2015 23:47 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790114
Ladman
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III 2.0i 16V 143k (103kW) Tourer ExclusivePočet příspěvků: 489

99 Poslat soukromou zprávu
doporučuji Jihotrans, jezdím tam asi 7 let a bez problému, cena jedna z nejnižších v Budějcích.

21.02.2015 23:52 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790115
bluemotion
Město: Rožnov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
To ono je asi cajk..myslim zeby jsme to daaavno vedeli kdyby tam byl problem, to by si praly vsechny predrazene benzinky v republice ale nic..za 15 let nebo jak dlouho funguji ani jedna spatna reference..

22.02.2015 07:12 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790137
BlueSeven
Město: Černovice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW ExclusivePočet příspěvků: 613

99 Poslat soukromou zprávu
Já u Ona v JH tankuji pravidelně a ještě žádný problém. Jediné co mi vadí jsou ty fronty a lidi, co mají v kufru 5 kanystrů.
Vyzkoušel jsem i tu jejich myčku, žádný zázrak to není, ale na umytí soli z auta je to dostatečné.
A díky cenám na začátku roku jsem měl náklady 1,70Kč/km

22.02.2015 08:32 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790143
Lulina
Město: Karlovy Vary, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
Asi to vyzkouším v kombinaci s VIFem. Nejbližší je bohužel 20 km, ale jezdím pravidelně do Prahy (viď Jrůžo), tak zkusím ONO v Krupé. S tou frontou mᚠpravdu, v Krupé je vždycky.

22.02.2015 09:03 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790158
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1812

U??vate? Poslat soukromou zprávu
To s těmi kontrolami je asi logicky pravda.Vůbec mě to nenapadlo. Já tady kdysi dávno četl jak někdo psal, že když vezme u Ono, tak má pak menší nájezd a auto línější. Tak jsem si myslel že to ředí a zakázal tam ženě tankovat.Teď když tam budu chtít natankovat, budu za blbce
Budu muset sám, tajně
Ale ta koruna mě snad už nezabije. Tankujem většinou u EO cestou na Kolín (teď si nevzpomenu jméno vesnice) Čepro tam má sklady a u toho samoobslužnou benzínku.Tam to snad nikdo nebude ředit,
když je to bez obsluhy a přímo firemní .
Stejně to asi bude hodně o psychice, koupím drahou naftu,tak mám pocit že auto jede super a nebo naopak

22.02.2015 09:55 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790193
Honzaho
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 1.6 16V THP 158k TourerPočet příspěvků: 150
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
U pražského ONO tankuju roky - mám ho blízko, samozřejmě hlavně LPG (když už ho mám) a nikdy jsem nepozoroval horší kvalitu nebo jiný problém (větší dojezd má jen chorvatský LPG). Horší je jen to, že po zaplacení musím stát další frontu, než odjedou auta od normálních stojanů přede mnou - jinudy se nedá odjet, někdy proto jezdím tankovat o půlnoci.

22.02.2015 09:57 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790198
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pánové
nepotopil se někde ropný trajekt??? Že by ropa BRENT natáhla mořskou vodu.
Asi 14 dnů zpět jsme měli v práci stené problémy i přesto, že tankujeme levnou naftu po celé republice u různých prodejců. "Bratranec" 1,5dCi s asi 6000 km na tachometru jinak startuje při pohledu na klíček a v té době sice chytl na 4-tý start, ale šel jak před generálkou a bez žhavení, to jsem ještě neslyšel. Naštěstí to co je v nádrži rychle vyjedem a nakoupíme někde jinde nějakou jinou "sračku".

22.02.2015 11:41 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790227
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
Tak co se týká Tank Ono tankuji u něj pravidelně nebo tuto pumpu mám nejblíže. Je to v Kojeticích asi 4 km od baráku. Co mám C5 jsem nikde jinde nebral, tedy výjimečně.
Do C3 1,4 hdi kterou máme déle (jezdí s ní žena na mne je to velký kostitřas) jsme tankovali i v Praze u Ona a taky bez problémů a nikdy jsme do nafty nic nepřidávali.
Starty, filtry, vstřiky atd. vše v pohodě.
Jo a je to tam celkem bez front.

22.02.2015 17:58 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790359
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
no až ještě popíšete 2 stránky kde netankovat, tak si rafinérku postavím doma, to co jste tady někteří popsali je totiž pouze vᚠsubjektivní pocit, vaše info kde je palivo nejlepší je poněkud zavádějící, jaké je palivo, zda splňuje je schopna určit pouze laboratoř....... když tankujete na jedné pumpě a chválite ji do nebes, tak druhý den po dodávce nového paliva může být vše jinak řadu závad co v palivě objevila čoika, nejste schopni bez přístrojů vyhodnotit

23.02.2015 13:07 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2790524
bluemotion
Město: Rožnov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
Najku ted jsi mi pripomnel jak me dealer VW chtel navrtat do passata cng ecofuel zemni plyn...ja mu rikam a nevite kde bych tak jezdil tankovat? A on ze zadny problem, ze mi postavi benzinku doma asi za 60 tisíc
Jako ze mame doma 3 auta a vsechny v nafte postupne to vymenit za vsechny CNG, treba jeste predelat doma plyňák, co ja vim, treba by se to dalo...

16.03.2016 20:07 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2929473
luboal
Město: Innsbruck, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 51
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pri kazde jizde do CR,po dobu 16ti let, jsem tankoval u ONO a pridaval TDA.Az mi prislo divne,ze spotreba z domu do Plzne byla 4,9-5,1,v CR prubezne behem tydne tankoval u ruznych pump a po dotankovani asi 30 litru nafty (po uzaver) cestou zpet v Plzni u ONO,jsem mel doma spotrebu 6,4.Pri stejnem zpusobu jizdy,stejne route,stejne prumerne rychlosti.Byla to Alfa Romeo 1,9 JTD MultiJet.Nikdy zadny problem,jen pri 200000Km vymena EGR.Ale ta spotreba!!
Prestoupil jsem na Vervu a ejhle....spotreba byla doma.
Ted do "stare damy" tankuju zatim BP Ultimate, MaxxMotion nebo v CR take Optimal od EO,proste bez bio.Uvidim,jak dlouho me to bude bavit.Jak jsem rekl,s ONO zadne problemy az na tu spotrebu!!!!

16.03.2016 20:38 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2929482
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
luboal napsal(a):
Pri kazde jizde do CR,po dobu 16ti let, jsem tankoval u ONO a pridaval TDA.Az mi prislo divne,ze spotreba z domu do Plzne byla 4,9-5,1,v CR prubezne behem tydne tankoval u ruznych pump a po dotankovani asi 30 litru nafty (po uzaver) cestou zpet v Plzni u ONO,jsem mel doma spotrebu 6,4.Pri stejnem zpusobu jizdy,stejne route,stejne prumerne rychlosti.Byla to Alfa Romeo 1,9 JTD MultiJet.Nikdy zadny problem,jen pri 200000Km vymena EGR.Ale ta spotreba!!
Prestoupil jsem na Vervu a ejhle....spotreba byla doma.
Ted do "stare damy" tankuju zatim BP Ultimate, MaxxMotion nebo v CR take Optimal od EO,proste bez bio.Uvidim,jak dlouho me to bude bavit.Jak jsem rekl,s ONO zadne problemy az na tu spotrebu!!!!


S tím musím souhlasit jak v A tak D je nafta úplně jiná - na německé naftě jsem klidně o litr dole - česko je smetiště

16.03.2016 20:58 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2929486
Tridac
Město: , Auto: Počet příspěvků: 183
99 Poslat soukromou zprávu

U ONO jsem kdysi tankoval kvůli penězům, ani mi nepřišlo v čem je rozdíl až když jsem málem dojel na prázdnou nádrž a byla po ruce jen OMW a motor u auta jak když ho někdo vyměnil, tak jsem to zkusil i do motorky a ona jela úplně někde jinde. Více než litr šla spotřeba dolů, do kopce jezdí o stupeň výš, tedy kde jela na dvojku jede bez problémů za tři, auto ztichlo, neklepe, netřese se, takže od té doby jsem si vyzkoušel několik pump a musím uznat, že poslední dobou mám velmi dobré zkušenosti u OMW. U ONO je to fajn, než se to zkusí někde jinde a za tu kvalitu jízdy a spotřebu se mi určitě nevyplatí k těmto jezeddé nadále jezdit,

16.03.2016 21:29 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2929492
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tridac napsal(a):
U ONO jsem kdysi tankoval kvůli penězům, ani mi nepřišlo v čem je rozdíl až když jsem málem dojel na prázdnou nádrž a byla po ruce jen OMW a motor u auta jak když ho někdo vyměnil, tak jsem to zkusil i do motorky a ona jela úplně někde jinde. Více než litr šla spotřeba dolů, do kopce jezdí o stupeň výš, tedy kde jela na dvojku jede bez problémů za tři, auto ztichlo, neklepe, netřese se, takže od té doby jsem si vyzkoušel několik pump a musím uznat, že poslední dobou mám velmi dobré zkušenosti u OMW. U ONO je to fajn, než se to zkusí někde jinde a za tu kvalitu jízdy a spotřebu se mi určitě nevyplatí k těmto jezeddé nadále jezdit,


Mně příjde že jedna z nejlepších je benzina a lepší nafta když opomenu zahraniční.

16.03.2016 22:29 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)? 2929505
martinrx
Město: Uherský Brod, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 349
99 Poslat soukromou zprávu
Naftu tankuju různě na cestách - benzina, OMV, či tankONO.... nevidím a neregistruju v naftě žádný rozdíl. Jediná nafta která mi připadla lepší je od OMV, ale ta drahá - prémiová.
Podle mne šel do s...ček s kvalitou i benzín. od té doby co do něho taky leju VIF se studená jízda výrazně zlepšila. A to do něj ted tankuju TankONO.
U LPG se snažím držet čerpaček co mám vyzkoušené.


|< < 1 ... 8 9 10 11 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator