Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Koupě Citroenu C5
|< < 1 ... 102 103 104 105 106 107 108 ... 197 > >|
18.02.2015 12:48 - Re: Koupě Citroenu C5 2788223
bluemotion
Město: Rožnov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
No akorat takovy rok a 120 kw motor za 200 tisic...to asi neklapne ani s rokem 2009 a 2011 za to neporidi ani v 1,6 Mluvim ale o exclusive protoze si nemyslim zeby chtel holatko...

18.02.2015 22:34 - Re: Koupě Citroenu C5 2788513
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
Ale jako nápad je to dobrej Proč kupovat auto za 300, dyš ho můžeš mít za 200

18.02.2015 22:59 - Re: Koupě Citroenu C5 2788518
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
bluemotion napsal(a):
Mluvim ale o exclusive protoze si nemyslim zeby chtel holatko...

K čemu jsou třeba elektricky nastavitelné sedačky, když jsem a nima 4 roky nehnul, protože řídím jenom já. Kůži nesnáším a sklopný zrcádka jsou v zimě jenom pro zlost. To ostatní mám i u "holátka".

25.02.2015 11:26 - Re: Koupě Citroenu C5 2791467
CBHanz
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
Dobrý den všem,
dovolte mi, abych Vás tady všechny pozdravil a trochu se Vám představil. Jsem Honza z českých Budějovic a před třemi lety jsem náhodou zakoupil vozidlo Citroen ZX kombi, tedy Break, s 1,9 td rok výroby 95. Vozidlo sloužilo v létě, v zimě bez větších investic, když nepočítám spotřebák-brzdy,rozvody atd. Ale přišel kamarád, co potřebuje levné auto a já potřebuji zas něco většího, co něco uveze a utáhne. Po poradě bylo rozhodnuto - C5 2,2 HDI. Při hledání vhodného vozu jsem narazil na toto úžasné fórum, kde nikdo nikoho nenapadá, každý se snaží pomoci jak radou, tak činem. A co se nestalo, jakýsi Jarda Růžička prodává jednoho ze svých mazlíků. Telefonát, peníze, jízda do Radonic. Výsledek je takový, že mi Adéla stojí u baráku. Jednání pana Růžičky, teď už Jardy nemá s manýry prodejců aut nic společného, doteď jsem ještě v šoku, protože takto jsem auto ještě nekoupil. Kdo z Vás s ním měl co do činění, jistě ví o čem tady píšu. Jardo, ještě jednou moc díky za veškeré rady, pomoc a podporu. Postupně tady toho ještě napíšu více, v pondělí nás s Adélou čeká dlouhá cesta, rozdělím se s .prvními dojmy a dám i fotky, Zatím nebyl čas fotit, ale budu se snažit.

25.02.2015 12:12 - Re: Koupě Citroenu C5 2791475
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Naprostý souhlas s minulým příspěvkem. Než jsem si koupil první C5, tak jsem dost prolezl tento web a hned na první dojem mne upoutala velmi slušná a přátelská forma. Byl jsem před tím v klubu na vetra a tam to bylo fest agresivní, nadávky na auto i na ostatní přispěvatele. Tady lidi dost tvrdí, že C5 není zrovna výkřik kvality, ale tvrdí to s láskou a nikdo tu nikoho nenapadá
Odvážím se tvrdit, že je to dáno autem, tohle je auto pro pohodové pohodlné svezení, tak přitahuje pohodové lidi.

25.02.2015 13:27 - Re: Koupě Citroenu C5 2791496
bluemotion
Město: Rožnov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
Henry napsal(a):
K čemu jsou třeba elektricky nastavitelné sedačky, když jsem a nima 4 roky nehnul, protože řídím jenom já. Kůži nesnáším a sklopný zrcádka jsou v zimě jenom pro zlost. To ostatní mám i u "holátka".


To mas pravdu, je to vec nazoru a toho na jake ucely auto pouzivas, ja rozhodne potrebuju pametove sedacky a vyuzivam je porad, zrcatka si muzu v zime vypnout kdyz pada ledovka, ale o to taky nejde, spis o to ze pise 2.0 HDI a rok 2010 az 2011 za 200 tkč a to uz se mi moc nezda vis..jinak 1.6 bez hydry a bez vybavy za to urcite koupi, nerikam ze ne..
Jinak kluci v prispevku predemnou maji pravdu, vetsinou tu jsou dobri lidi...

25.02.2015 15:13 - Re: Koupě Citroenu C5 2791550
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
CBHanz napsal(a):
Dobrý den všem,
dovolte mi, abych Vás tady všechny pozdravil a trochu se Vám představil. Jsem Honza z českých Budějovic a před třemi lety jsem náhodou zakoupil vozidlo Citroen ZX kombi, tedy Break, s 1,9 td rok výroby 95. Vozidlo sloužilo v létě, v zimě bez větších investic, když nepočítám spotřebák-brzdy,rozvody atd. Ale přišel kamarád, co potřebuje levné auto a já potřebuji zas něco většího, co něco uveze a utáhne. Po poradě bylo rozhodnuto - C5 2,2 HDI. Při hledání vhodného vozu jsem narazil na toto úžasné fórum, kde nikdo nikoho nenapadá, každý se snaží pomoci jak radou, tak činem. A co se nestalo, jakýsi Jarda Růžička prodává jednoho ze svých mazlíků. Telefonát, peníze, jízda do Radonic. Výsledek je takový, že mi Adéla stojí u baráku. Jednání pana Růžičky, teď už Jardy nemá s manýry prodejců aut nic společného, doteď jsem ještě v šoku, protože takto jsem auto ještě nekoupil. Kdo z Vás s ním měl co do činění, jistě ví o čem tady píšu. Jardo, ještě jednou moc díky za veškeré rady, pomoc a podporu. Postupně tady toho ještě napíšu více, v pondělí nás s Adélou čeká dlouhá cesta, rozdělím se s .prvními dojmy a dám i fotky, Zatím nebyl čas fotit, ale budu se snažit.

No to si měl štěstí, chtěl jsi 2,2 a našel si Jardu. Nic lepšího tě už asi potkat nemohlo
A to ještě má Jarda pobočku na Jihu, prostě štěstí jako kráva
Já o tom autě pořád trochu pošilhával jako náhradu za mojí pracovní Xantii. No tak už je pryč, aspoň mám klid a nemusím na to myslet.
Jinak to je jasný pohodové auto, pohodové lidi,pohodový klub
Když jsem před kamarádkou co má Audi mluvil o našem klubu, řekla že si vůbec nedokáže představit Audi klub.Že by to muselo být společenství nechutných snobů.

25.02.2015 18:34 - Re: Koupě Citroenu C5 2791587
Bllizzard
Město: Kamenný Újezd, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 186
99 Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Když jsem před kamarádkou co má Audi mluvil o našem klubu, řekla že si vůbec nedokáže představit Audi klub.Že by to muselo být společenství nechutných snobů.


Pardon za OT, ale musím. Audi klub existuje, takže se kamarádka může podívat, zda je to tak, jak si myslí.
.link.

25.02.2015 19:14 - Re: Koupě Citroenu C5 2791589
Lulina
Město: Karlovy Vary, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 104

99 Poslat soukromou zprávu
CBHanz napsal(a):
Dobrý den všem dovolte mi, abych Vás tady všechny pozdravil .......

Tož vitaj synku na fóru a gratuluji ke koupi. Jarda je jeden z našich šamanů a Adéla je dobrý kup. Počítám, že z toho luxování a cídění jsi ještě teď zpocený, že?. A jak píše Hellmut, trefil jsi auto a našel Jardu, to je začátek jako hrom, držím palce.

25.02.2015 23:20 - Re: Koupě Citroenu C5 2791651
CBHanz
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
Moc Vám všem děkuji za přivítání, Hellmute, Jarda mě opravdu dostal a i s Patrikem, který působí u nás na Jihu je super domluva, pomůže , poradí. Lulino, Jarda je asi něco víc než šaman. S tím cíděním mᚠpravdu, předchozí majitel Adély si ji opravdu nezasloužil, takhle ji nechat. Nemám slov. Jinak Vám můžu říct, že v něčem tak pohodlném jako je C5 kombi jsem opravdu ještě nejel, cesta od Jardy k nám byl opravdu požitek. Jinak Adéla zítra dostane nové zimní bačkůrky, dopředu částečnou endoprotézu- čepy, spojovačky a destičky, olej a filtry a v pátek pak tažné zařízení, aby si vydělala na naftu vezdejší, protože chléb prej nejí

26.02.2015 04:47 - Re: Koupě Citroenu C5 2791656
ondluky
Město: Mladá Boleslav, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 14

99 Poslat soukromou zprávu
Bllizzard napsal(a):
Pardon za OT, ale musím. Audi klub existuje, takže se kamarádka může podívat, zda je to tak, jak si myslí.
.link.

Zdar, je také
.link.
Jezdil jsem v Audince než jsem koupil C5ku a v Audi-clubu byl a v pohodě - je to asi ten méně "snobskej"...
Shodou okolností mi J. Růžička pomohl v létě vybrat moji druhou C5ku, za což ještě jednou veký dík!!!

Přílohy:
Ája 2.0 16V.jpg ( 123388b ) - Dříč...

28.02.2015 17:49 - Re: Koupě Citroenu C5 2792963
Světlonoš
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 178

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Bllizzard napsal(a):
Pardon za OT, ale musím. Audi klub existuje, takže se kamarádka může podívat, zda je to tak, jak si myslí.
.link.


Částečně je to tak, jak si kamarádka myslí. Je to tam někdy trošku drsnější, ne takové pohodové domácí klima jako tady. Ale i tam je spousta lidí, kteří se snaží pomoci. Prostě drsnější slupka, ale jádro je OK.

07.03.2015 20:18 - Re: Koupě Citroenu C5 2795394
Citronek
Město: Havířov, Auto: Megane Grandtour 1.6Počet příspěvků: 384

99 Poslat soukromou zprávu
Po delsi prestavce zdravim priznivce a zname/nezname lidi zde na clubu...

V lete kupuji auto, konecne s levostrannym rizenim (po 9 letech )
Bude to benzin ( v pripade pozdejsiho vetsiho rocniho najezdu motor musi zvladnout LPG)

Rocnik tak 2007+ , ale nevim zda jit do C5 II nebo priplatit a vzit C5 III ???

Dalsi ve vyberu je Ford Mondeo . Auto budu s nejvetsi pravdepodobnosti kupovat v nemecku i kdyby me cena vysla stejne jako v CR (ale ocekavam o neco lepsi stav vozu a nestoceny tachac).

07.03.2015 22:02 - Re: Koupě Citroenu C5 2795425
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ked je autobazarnik turek (co velmi casto je) - nebud si tym taky isty
a pri motore si daj pozor aby si nekupil THP

08.03.2015 13:52 - Re: Koupě Citroenu C5 2795582
Citronek
Město: Havířov, Auto: Megane Grandtour 1.6Počet příspěvků: 384

99 Poslat soukromou zprávu
No když vidím, že bazar mluví arabský, turecky, rusky, rumunsky tak jdu k dalšímu inzerátu.. THP určitě nee.
Ještě konkrétně k C5 II a C5 III, je ta 1.8 hodně slabá na velikost auta? Je kupa inzerátu právě s 1.8..

08.03.2015 14:17 - Re: Koupě Citroenu C5 2795589
bluemotion
Město: Rožnov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
Zapomnel jsi na Polaky, Jugoše a dalsi a nechci podcenovat tvoji nemcinu ale malokdy to podle dialektu poznas ze se jedna o tyhle lidi kdyz tam ziji desitky let a spousta uz se jich tam narodila, ja se takovyma vecma zabyvam uz nekolik let a sakra dlouho mi trvalo nez jsem se dostal k poradnym kontaktum, takze preju hodne stesti a najetych kilometru za inzeraty " top zustand" i z belgie jsem se vratil poprazdnu To neni nic neobvykleho a to ze si myslis ze tam kdyz tak neco najdes je proste nesmysl, projedes desitku, stravis tim 3 dny a stejne to koupis draz jako kdyz se podivas u nas na dovezene auta...

08.03.2015 19:17 - Re: Koupě Citroenu C5 2795686
Citronek
Město: Havířov, Auto: Megane Grandtour 1.6Počet příspěvků: 384

99 Poslat soukromou zprávu
@bluemotion: no nepotesil jsi me... Ja nakup chci vzit v ramci vyletu kdyz pojedu z Anglie do CR, takze par dni po hotelich v nemecku mi ani nevadi...ale preci kdyz najdu neco u Citroenu ci Fordu apod kde to brali treba na protiucet, tak snad to nebude slepena stocena bouracka...

08.03.2015 19:25 - Re: Koupě Citroenu C5 2795688
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Udělej si výlet po Francii. Tam by jich snad mělo být víc.

08.03.2015 20:42 - Re: Koupě Citroenu C5 2795715
bluemotion
Město: Rožnov p.R., Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 286

99 Poslat soukromou zprávu
Ja byt tebou tak jak pojedes s Callais tak to vezmu spis do NL...Holandani maji C5 radi a maji nejlepsi auta co znam, sice maji kilometry, ale kdyz vis ze maji omezenou 120, absolutni rovinu, zadny snih, pravidelne cisteny FAP tak zjistis ze auto co ma najeto 200 kk vypada mnohen lip nez radoby zanovni tady, na bouracku bys tam narazit nemel protoze tam pri vetsi rane odeberou TP a uz to nikdy nesmi na cestu..pak tu jsou kutilove z Cech kteri to svari ze dvou kusu a mas vonavku Trocha nadsazky, ale je to tak...zkus hledat na .link.
jsou tam nabidky ze vsech moznych NL serveru..vyber si cca 4 -5 kusu a bez to zkusit..ja osobne nemce rad nemam, maji cesty nasolene celou zimu, jezdi tam jak smyslu zbaveni..ja to nehrotim jezdim treba na vode do 160 a to myslim jak jedu na hrane a ted me dokaze predjet holčina s FordemK ...tak nevim, kdyby ten motor mel nožičky...

08.03.2015 20:51 - Re: Koupě Citroenu C5 2795724
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
offtopic : Za holandskou lodí ani žralok neplave. (narážka na holandskou šetrnost)
ja by som zas tych holandanov videl v inom svetle

|< < 1 ... 102 103 104 105 106 107 108 ... 197 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator